Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Celtic Reda - Norda Karwia 3:0
  • GOSRiT II Luzino - Sokół Strzelno 5:1
  • Puma Darżlubie - Klif Chłapowo 0:5
  • Relaks Mechowo - Wicher Wierzchucino 3:7
  • Ajax Leśniewo - Konsal Sławoszyno 4:5
  • Stolem II Gniewino - Huragan Smolno 4:1
  • OKS Janowo -
  •        

Losowa galeria

Huragan Smolno - Norda Karwia
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Karol39 80
2. tylkonorda 79
3. maka165 78
4. arek1407 30
5. reszka 2

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 138, wczoraj: 211
ogółem: 1 471 944

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Kibic | Piłkarz | Działacz | Sztab

pilkarz
Data rejestracji
awatar nordakarwia 2008-06-19 zobacz profil ››
awatar pionier39 2010-04-03 zobacz profil ››
awatar danielostrowo 2010-05-04 zobacz profil ››
awatar pineska10 2010-05-17 zobacz profil ››
awatar arek1407 2011-08-19 zobacz profil ››
awatar Korzen9219 2012-05-13 zobacz profil ››
awatar Korzen92 2008-08-16 zobacz profil ››
awatar Ptejsior 2012-08-17 zobacz profil ››
awatar lukaszkania91 2012-10-22 zobacz profil ››
awatar Jamal1988LK 2011-05-05 zobacz profil ››
awatar pestka1929 2013-08-25 zobacz profil ››
awatar Nissan 1970-01-01 zobacz profil ››
awatar misiekostrowo 2013-08-20 zobacz profil ››
awatar NordaDawid19 2014-09-27 zobacz profil ››
awatar maly0001 2015-09-09 zobacz profil ››
awatar jynk666 2012-08-20 zobacz profil ››



Najbliższe spotkanie

Konsal Sławoszyno Norda Karwia
Konsal Sławoszyno   Norda Karwia
2018-04-28, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Celtic RedaNorda Karwia
Celtic Reda 3:0 Norda Karwia
2018-04-21, 17:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 19
Konsal Sławoszyno - Norda Karwia
Sokół Strzelno - Ajax Leśniewo
Huragan Smolno - Relaks Mechowo
Klif Chłapowo - OKS Janowo
Wicher Wierzchucino - Puma Darżlubie
Stolem II Gniewino - Celtic Reda
GOSRiT II Luzino - pauza

Wyniki

Ostatnia kolejka 18
Celtic Reda 3:0 Norda Karwia
GOSRiT II Luzino 5:1 Sokół Strzelno
Puma Darżlubie 0:5 Klif Chłapowo
Relaks Mechowo 3:7 Wicher Wierzchucino
Ajax Leśniewo 4:5 Konsal Sławoszyno
Stolem II Gniewino 4:1 Huragan Smolno
OKS Janowo

Statystyki drużyny