Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Huragan Smolno - Arka Prusewo 6:1
  • Sztorm II Kosakowo - Norda Karwia 5:3
  • Kaszuby Połchowo - Lider Dębogórze 4:1
  • Sokół Strzelno - pauza
  • Gryf II Wejherowo - Ajax Leśniewo 3:0
  • KP Gdynia - Stolem II Gniewino 3:3
  • KP Gdynia AP - Puma Darzlubie 3:3
  •        

Losowa galeria

Gryf II Wejherowo - Norda Karwia
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maka165 48
2. pestka1929 45
3. tylkonorda 8

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 8 gości

dzisiaj: 546, wczoraj: 584
ogółem: 1 875 341

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Statystyki zawodników

Czas gry

1. Maciej KORTHALS
Maciej KORTHALS 810 minut
2. Karol OLSZEWSKI
Karol OLSZEWSKI 810 minut
3. Daniel DETTLAFF
Daniel DETTLAFF 795 minut
4. Michał RESZKA
Michał RESZKA 765 minut
5. Patryk KUNC
Patryk KUNC 720 minut
6. Tomasz KRZYNOWEK
Tomasz KRZYNOWEK 720 minut
7. Wojciech SZULC
Wojciech SZULC 720 minut
8. Sławomir WIELEWICKI
Sławomir WIELEWICKI 678 minut
9. Michał HUNIEWICZ
Michał HUNIEWICZ 674 minut
10. Paweł PESTILENZ
Paweł PESTILENZ 630 minut
11. Grzegorz ZELEWSKI
Grzegorz ZELEWSKI 541 minut
12. Maciej STROMSKI
Maciej STROMSKI 540 minut
13. Grzegorz ZALEWSKI
Grzegorz ZALEWSKI 510 minut
14. Krzysztof FELKNER
Krzysztof FELKNER 270 minut
15. Dawid DETLAF
Dawid DETLAF 150 minut
16. Anton TYCHKO
Anton TYCHKO 105 minut
17. Dominik SAPIŃSKI
Dominik SAPIŃSKI 76 minut
18. Michał JAGIEŁŁO
Michał JAGIEŁŁO 1 minuta

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Sztorm II KosakowoNorda Karwia
Sztorm II Kosakowo 5:3 Norda Karwia
2020-10-17, 15:30:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Stolem II Gniewino - Kaszuby Połchowo
Lider Dębogórze - Huragan Smolno
Ajax Leśniewo - Arka Prusewo
Norda Karwia - KP Gdynia AP
Puma Darzlubie - pauza
Gryf II Wejherowo - Sztorm II Kosakowo
Sokół Strzelno - KP Gdynia

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Huragan Smolno 6:1 Arka Prusewo
Sztorm II Kosakowo 5:3 Norda Karwia
Kaszuby Połchowo 4:1 Lider Dębogórze
Sokół Strzelno pauza
Gryf II Wejherowo 3:0 Ajax Leśniewo
KP Gdynia 3:3 Stolem II Gniewino
KP Gdynia AP 3:3 Puma Darzlubie