Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • OKS Janowo - GOSRiT II Luzino 1:2
  • Huragan Smolno - Sokół Strzelno 4:5
  • Relaks Mechowo - Norda Karwia 2:3
  • Puma Darżlubie - Ajax Leśniewo 6:1
  • Klif Chłapowo - Celtic Reda 3:4
  • Stolem II Gniewino - Konsal Sławoszyno 5:0
  • Wicher Wierzchucino -
  •        

Losowa galeria

Norda Karwia - MKS Orkan Rumia
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maka165 60
2. tylkonorda 59
3. Karol39 57
4. arek1407 29
5. reszka 2

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 103, wczoraj: 110
ogółem: 1 443 035

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Statystyki zawodników

Czas gry

1. Michał RESZKA
Michał RESZKA 900 minut
2. Paweł PESTILENZ
Paweł PESTILENZ 884 minut
3. Daniel DETTLAFF
Daniel DETTLAFF 810 minut
4. Jarosław PIEPER
Jarosław PIEPER 755 minut
5. Daniel MILOSZ
Daniel MILOSZ 753 minut
6. Adam LADEMANN
Adam LADEMANN 729 minut
7. Patryk BISEWSKI
Patryk BISEWSKI 676 minut
8. Bartosz JARMUŻ
Bartosz JARMUŻ 540 minut
9. Przemysław FELKNER
Przemysław FELKNER 535 minut
10. Michał MIETELICA
Michał MIETELICA 450 minut
11. Jan FEDOROWICZ
Jan FEDOROWICZ 450 minut
12. Marcin LACHS
Marcin LACHS 360 minut
13. Dawid MIŁOSZ
Dawid MIŁOSZ 320 minut
14. Maciej ZIELONKA
Maciej ZIELONKA 270 minut
15. Krzysztof FELKNER
Krzysztof FELKNER 251 minut
16. Andrzej BUDZISZ
Andrzej BUDZISZ 225 minut
17. Radosław ŁOJEK
Radosław ŁOJEK 180 minut
18. Szymon ZAWORSKI
Szymon ZAWORSKI 134 minut
19. Mikołaj ZIELONKA
Mikołaj ZIELONKA 130 minut
20. Arkadiusz CZYLKOWSKI
Arkadiusz CZYLKOWSKI 90 minut
21. Wiesław OKOŃSKI
Wiesław OKOŃSKI 19 minut
22. Karol OLSZEWSKI
Karol OLSZEWSKI 13 minut

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Relaks MechowoNorda Karwia
Relaks Mechowo 2:3 Norda Karwia
2017-11-05, 13:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
OKS Janowo 1:2 GOSRiT II Luzino
Huragan Smolno 4:5 Sokół Strzelno
Relaks Mechowo 2:3 Norda Karwia
Puma Darżlubie 6:1 Ajax Leśniewo
Klif Chłapowo 3:4 Celtic Reda
Stolem II Gniewino 5:0 Konsal Sławoszyno
Wicher Wierzchucino

Statystyki drużyny