Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • GKS Linia - Konsal Sławoszyno 0:3
  • Puma Darżlubie - Norda Karwia 3:0
  • Relaks Mechowo - Huragan Smolno 0:9
  • Klif Chłapowo - Barka Łebno 17:2
  • OKS Janowo - Ajax Leśniewo 9:0
  • GOSRiT II Luzino - Sokół Bożepole Wielkie 1:4
  • Sokół Strzelno - Arka Prusewo 8:7
  •        

Losowa galeria

OKS Rumia Janowo - Norda Karwia
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maka165 115
2. Karol39 105
3. tylkonorda 86
4. arek1407 64
5. ftb2user_1476136426. 21
6. ftb2user_1477741242. 17
7. reszka 17
8. pestka1929 8

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 113, wczoraj: 85
ogółem: 1 421 597

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Statystyki zawodników

Czas gry

1. Arkadiusz CZYLKOWSKI
Arkadiusz CZYLKOWSKI 1902 minut
2. Michał RESZKA
Michał RESZKA 1895 minut
3. Bartosz JARMUŻ
Bartosz JARMUŻ 1781 minut
4. Patryk BISEWSKI
Patryk BISEWSKI 1743 minut
5. Daniel MILOSZ
Daniel MILOSZ 1710 minut
6. Paweł PESTILENZ
Paweł PESTILENZ 1546 minut
7. Daniel DETTLAFF
Daniel DETTLAFF 1431 minut
8. Grzegorz ZALEWSKI
Grzegorz ZALEWSKI 1086 minut
9. Krzysztof FELKNER
Krzysztof FELKNER 1056 minut
10. Dawid MIŁOSZ
Dawid MIŁOSZ 998 minut
11. Przemysław FELKNER
Przemysław FELKNER 981 minut
12. Bartłomiej LISS
Bartłomiej LISS 948 minut
13. Jan FEDOROWICZ
Jan FEDOROWICZ 886 minut
14. Adam LADEMANN
Adam LADEMANN 867 minut
15. Marcin LACHS
Marcin LACHS 833 minut
16. Łukasz KREFT
Łukasz KREFT 731 minut
17. Przemysław STANISZEWSKI
Przemysław STANISZEWSKI 684 minut
18. Dariusz KORZENIEWSKI
Dariusz KORZENIEWSKI 615 minut
19. Michał MIETELICA
Michał MIETELICA 465 minut
20. Maciej ZIELONKA
Maciej ZIELONKA 444 minut
21. Szymon ZAWORSKI
Szymon ZAWORSKI 367 minut
22. Paweł JACHIMKOWSKI
Paweł JACHIMKOWSKI 328 minut
23. Mateusz DANIELEWICZ
Mateusz DANIELEWICZ 290 minut
24. Maciej ZAWORSKI
Maciej ZAWORSKI 134 minut
25. Wiesław OKOŃSKI
Wiesław OKOŃSKI 117 minut
26. Jarosław PIEPER
Jarosław PIEPER 90 minut
27. Bartłomiej BRADTKE
Bartłomiej BRADTKE 90 minut
28. Maciej STROMSKI
Maciej STROMSKI 90 minut
29. Łukasz BISEWSKI
Łukasz BISEWSKI 90 minut

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Puma Darżlubie Norda Karwia
Puma Darżlubie 3:0 Norda Karwia
2017-06-14, 18:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
GKS Linia 0:3 Konsal Sławoszyno
Puma Darżlubie 3:0 Norda Karwia
Relaks Mechowo 0:9 Huragan Smolno
Klif Chłapowo 17:2 Barka Łebno
OKS Janowo 9:0 Ajax Leśniewo
GOSRiT II Luzino 1:4 Sokół Bożepole Wielkie
Sokół Strzelno 8:7 Arka Prusewo

Statystyki drużyny