Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Huragan Smolno - Arka Prusewo 6:1
  • Sztorm II Kosakowo - Norda Karwia 5:3
  • Kaszuby Połchowo - Lider Dębogórze 4:1
  • Sokół Strzelno - pauza
  • Gryf II Wejherowo - Ajax Leśniewo 3:0
  • KP Gdynia - Stolem II Gniewino 3:3
  • KP Gdynia AP - Puma Darzlubie 3:3
  •        

Losowa galeria

Kaszuby Połchowo - Norda Karwia (sparing)
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maka165 48
2. pestka1929 45
3. tylkonorda 8

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 8 gości

dzisiaj: 470, wczoraj: 584
ogółem: 1 875 265

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

O klubie

KLUB SPORTOWY NÖRDA KARWIA

Barwy: niebiesko - żółte

Stadion: ul. Wojska Polskiego (boisko przy ulicy między Karwią a Ostrowem)

Adres: 84-105 Karwia, ul.Kopernika 27,  tel. 503-949-007

NIP: 587-156-99-58

REGON: 193012393

Konto: Bank Spółdzielczy nr: 63 8349 0002 0004 6561 2000 0010

e-mail: norda.karwia@pomorski-zpn.pl , nordakarwia@onet.eu

ZARZĄD KLUBU

Jarosław Pieper - Prezes

Tomasz Felkner - Wiceprezes do spraw szkoleniowych

Daniel Dettlaff - Wiceprezes do spraw organizacyjno-finansowych

Paweł Pestilenz - Sekretarz

Jarosław Dettlaff - Członek Zarządu

Artur Felkner - Członek Zarządu

KOMISJA REWIZYJNA:

Piotr Ceynowa - Przewodniczący

Dawid Miłosz - Wiceprzewodniczący

Wiesław Meyer - Członek

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Sztorm II KosakowoNorda Karwia
Sztorm II Kosakowo 5:3 Norda Karwia
2020-10-17, 15:30:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Stolem II Gniewino - Kaszuby Połchowo
Lider Dębogórze - Huragan Smolno
Ajax Leśniewo - Arka Prusewo
Norda Karwia - KP Gdynia AP
Puma Darzlubie - pauza
Gryf II Wejherowo - Sztorm II Kosakowo
Sokół Strzelno - KP Gdynia

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Huragan Smolno 6:1 Arka Prusewo
Sztorm II Kosakowo 5:3 Norda Karwia
Kaszuby Połchowo 4:1 Lider Dębogórze
Sokół Strzelno pauza
Gryf II Wejherowo 3:0 Ajax Leśniewo
KP Gdynia 3:3 Stolem II Gniewino
KP Gdynia AP 3:3 Puma Darzlubie