Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Celtic Reda - Norda Karwia 3:0
  • GOSRiT II Luzino - Sokół Strzelno 5:1
  • Puma Darżlubie - Klif Chłapowo 0:5
  • Relaks Mechowo - Wicher Wierzchucino 3:7
  • Ajax Leśniewo - Konsal Sławoszyno 4:5
  • Stolem II Gniewino - Huragan Smolno 4:1
  • OKS Janowo -
  •        

Losowa galeria

Huragan Smolno - Norda Karwia
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Karol39 80
2. tylkonorda 79
3. maka165 78
4. arek1407 30
5. reszka 2

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 120, wczoraj: 211
ogółem: 1 471 926

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

O klubie

KLUB SPORTOWY NÖRDA KARWIA

Barwy: niebiesko - żółte

Stadion: ul. Wojska Polskiego (boisko przy ulicy między Karwią a Ostrowem)

Adres: 84-105 Karwia, ul.Kopernika 27,  tel. 503-949-007

NIP: 587-156-99-58

REGON: 193012393

Konto: Bank Spółdzielczy nr: 63 8349 0002 0004 6561 2000 0010

e-mail: norda.karwia@pomorski-zpn.pl , nordakarwia@onet.eu

ZARZĄD KLUBU

Jarosław Pieper - Prezes

Tomasz Felkner - Wiceprezes do spraw szkoleniowych

Daniel Dettlaff - Wiceprezes do spraw organizacyjno-finansowych

Paweł Pestilenz - Sekretarz

Jarosław Dettlaff - Członek Zarządu

Artur Felkner - Członek Zarządu

KOMISJA REWIZYJNA:

Piotr Ceynowa - Przewodniczący

Dawid Miłosz - Wiceprzewodniczący

Wiesław Meyer - Członek

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie

Konsal Sławoszyno Norda Karwia
Konsal Sławoszyno   Norda Karwia
2018-04-28, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Celtic RedaNorda Karwia
Celtic Reda 3:0 Norda Karwia
2018-04-21, 17:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 19
Konsal Sławoszyno - Norda Karwia
Sokół Strzelno - Ajax Leśniewo
Huragan Smolno - Relaks Mechowo
Klif Chłapowo - OKS Janowo
Wicher Wierzchucino - Puma Darżlubie
Stolem II Gniewino - Celtic Reda
GOSRiT II Luzino - pauza

Wyniki

Ostatnia kolejka 18
Celtic Reda 3:0 Norda Karwia
GOSRiT II Luzino 5:1 Sokół Strzelno
Puma Darżlubie 0:5 Klif Chłapowo
Relaks Mechowo 3:7 Wicher Wierzchucino
Ajax Leśniewo 4:5 Konsal Sławoszyno
Stolem II Gniewino 4:1 Huragan Smolno
OKS Janowo

Statystyki drużyny