Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Ajax Leśniewo - Norda Karwia 4:5
  • Stolem II Gniewino - KP Gdynia AP 8:1
  • Huragan Smolno - Kaszuby Połchowo 3:1
  • Arka Prusewo - KP Gdynia 2:2
  • Sokół Strzelno - Sztorm II Kosakowo 1:2
  • Puma Darzlubie - Gryf II Wejherowo 3:3
  • Lider Dębogórze -
  •        

Losowa galeria

Jantar Sopot - Norda Karwia
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pestka1929 73
2. maka165 70
3. tylkonorda 8

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 3 gości

dzisiaj: 168, wczoraj: 338
ogółem: 1 986 800

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2020-08-15 Norda Karwia 0:2 KP Gdynia relacja ›
2020-08-15 Sokół Strzelno 1:5 Huragan Smolno zobacz ›
2020-08-15 Puma Darzlubie 4:1 Kaszuby Połchowo zobacz ›
2020-08-15 Sztorm II Kosakowo 3:2 KP Gdynia AP zobacz ›
2020-08-15 Gryf II Wejherowo pauza ---
2020-08-16 Lider Dębogórze 2:1 Ajax Leśniewo zobacz ›
2020-11-07 Stolem II Gniewino 10:0 Arka Prusewo zobacz ›
2020-08-22 Kaszuby Połchowo 0:2 Norda Karwia relacja ›
2020-08-22 Ajax Leśniewo 0:2 KP Gdynia AP zobacz ›
2020-08-22 Huragan Smolno 3:2 Puma Darzlubie zobacz ›
2020-08-22 Sztorm II Kosakowo 00:00
2020-08-23 Arka Prusewo 2:4 Sokół Strzelno zobacz ›
2020-08-23 Lider Dębogórze 0:6 Stolem II Gniewino zobacz ›
2020-08-23 KP Gdynia 0:5 Gryf II Wejherowo zobacz ›
2020-08-26 Stolem II Gniewino 5:2 Ajax Leśniewo zobacz ›
2020-08-26 Sokół Strzelno 3:0 Lider Dębogórze zobacz ›
2020-08-26 Puma Darzlubie 4:1 Arka Prusewo zobacz ›
2020-08-26 Norda Karwia 2:5 Huragan Smolno relacja ›
2020-08-26 Gryf II Wejherowo 8:2 Kaszuby Połchowo zobacz ›
2020-08-26 Sztorm II Kosakowo 3:2 KP Gdynia zobacz ›
2020-08-29 Huragan Smolno 0:9 Gryf II Wejherowo zobacz ›
2020-08-29 Arka Prusewo 4:3 Norda Karwia relacja ›
2020-08-29 Lider Dębogórze 0:3 Puma Darzlubie zobacz ›
2020-08-29 Stolem II Gniewino 9:0 Sokół Strzelno zobacz ›
2020-08-30 KP Gdynia 1:1 KP Gdynia AP zobacz ›
2020-08-30 Kaszuby Połchowo 1:3 Sztorm II Kosakowo zobacz ›
2020-09-05 Norda Karwia 3:0 Lider Dębogórze relacja ›
2020-09-05 Sztorm II Kosakowo 2:3 Huragan Smolno zobacz ›
2020-09-06 Sokół Strzelno 1:8 Ajax Leśniewo zobacz ›
2020-09-06 Puma Darzlubie 0:5 Stolem II Gniewino zobacz ›
2020-09-06 Gryf II Wejherowo 15:0 Arka Prusewo zobacz ›
2020-09-06 KP Gdynia AP 1:2 Kaszuby Połchowo zobacz ›
2020-09-12 Ajax Leśniewo 1:2 KP Gdynia zobacz ›
2020-09-12 Huragan Smolno 1:5 KP Gdynia AP zobacz ›
2020-09-12 Lider Dębogórze 0:6 Gryf II Wejherowo zobacz ›
2020-09-13 Arka Prusewo 3:3 Sztorm II Kosakowo zobacz ›
2020-09-13 Stolem II Gniewino 3:0 Norda Karwia zobacz ›
2020-09-13 Sokół Strzelno 2:5 Puma Darzlubie zobacz ›
2020-09-19 Gryf II Wejherowo 5:0 Stolem II Gniewino zobacz ›
2020-09-19 KP Gdynia AP 5:0 Arka Prusewo zobacz ›
2020-09-20 Puma Darzlubie 4:0 Ajax Leśniewo zobacz ›
2020-09-20 Norda Karwia 6:3 Sokół Strzelno relacja ›
2020-09-20 Sztorm II Kosakowo 4:1 Lider Dębogórze zobacz ›
2020-09-20 KP Gdynia 3:1 Kaszuby Połchowo zobacz ›
2020-09-26 Ajax Leśniewo 1:2 Kaszuby Połchowo zobacz ›
2020-09-26 Huragan Smolno 2:1 KP Gdynia zobacz ›
2020-09-26 Lider Dębogórze 1:6 KP Gdynia AP zobacz ›
2020-09-26 Stolem II Gniewino 6:1 Sztorm II Kosakowo zobacz ›
2020-09-27 Sokół Strzelno 1:7 Gryf II Wejherowo zobacz ›
2020-09-27 Puma Darzlubie 5:1 Norda Karwia relacja ›
2020-10-03 Norda Karwia 1:4 Ajax Leśniewo relacja ›
2020-10-03 Sztorm II Kosakowo 3:0 Sokół Strzelno zobacz ›
2020-10-03 Kaszuby Połchowo 1:1 Huragan Smolno zobacz ›
2020-10-04 Gryf II Wejherowo 13:0 Puma Darzlubie zobacz ›
2020-10-04 KP Gdynia AP 0:3 Stolem II Gniewino zobacz ›
2020-10-04 KP Gdynia 5:0 Arka Prusewo zobacz ›
10  2020-10-10 Ajax Leśniewo 3:1 Huragan Smolno zobacz ›
10  2020-10-10 Arka Prusewo 1:4 Kaszuby Połchowo zobacz ›
10  2020-10-10 Lider Dębogórze 4:2 KP Gdynia zobacz ›
10  2020-10-10 Norda Karwia 1:14 Gryf II Wejherowo relacja ›
10  2020-10-11 Sokół Strzelno 0:4 KP Gdynia AP zobacz ›
10  2020-10-11 Puma Darzlubie 3:1 Sztorm II Kosakowo zobacz ›
11  2020-10-17 Huragan Smolno 6:1 Arka Prusewo zobacz ›
11  2020-10-17 Sztorm II Kosakowo 5:3 Norda Karwia relacja ›
11  2020-10-17 Kaszuby Połchowo 4:1 Lider Dębogórze zobacz ›
11  2020-10-17 Sokół Strzelno pauza ---
11  2020-10-18 Gryf II Wejherowo 3:0 Ajax Leśniewo zobacz ›
11  2020-10-18 KP Gdynia 3:3 Stolem II Gniewino zobacz ›
11  2020-10-18 KP Gdynia AP 3:3 Puma Darzlubie zobacz ›
12  2020-10-24 Stolem II Gniewino 5:3 Kaszuby Połchowo zobacz ›
12  2020-10-24 Lider Dębogórze 2:4 Huragan Smolno zobacz ›
12  2020-10-24 Ajax Leśniewo 3:0 Arka Prusewo zobacz ›
12  2020-10-24 Norda Karwia 9:2 KP Gdynia AP relacja ›
12  2020-10-24 Puma Darzlubie pauza ---
12  2020-10-25 Gryf II Wejherowo 6:0 Sztorm II Kosakowo zobacz ›
12  2020-10-25 Sokół Strzelno 1:6 KP Gdynia zobacz ›
13  Norda Karwia pauza ---
13  2020-10-31 Kaszuby Połchowo 1:1 Sokół Strzelno zobacz ›
13  2020-10-31 KP Gdynia 7:1 Puma Darzlubie zobacz ›
13  2020-10-31 Huragan Smolno 0:5 Stolem II Gniewino zobacz ›
13  2020-10-31 Arka Prusewo 2:5 Lider Dębogórze zobacz ›
13  2020-10-31 Sztorm II Kosakowo 3:5 Ajax Leśniewo zobacz ›
13  2020-10-31 KP Gdynia AP 0:9 Gryf II Wejherowo zobacz ›
14  2021-06-03 KP Gdynia Norda Karwia 00:00
14  2021-06-03 Ajax Leśniewo Lider Dębogórze 00:00
14  2021-06-03 Arka Prusewo Stolem II Gniewino 00:00
14  2021-06-03 Huragan Smolno Sokół Strzelno 00:00
14  2021-06-03 Kaszuby Połchowo Puma Darzlubie 00:00
14  2021-06-03 KP Gdynia AP Sztorm II Kosakowo 00:00
14  2021-06-03 Gryf II Wejherowo pauza ---
15  2021-05-12 Gryf II Wejherowo 8:0 KP Gdynia zobacz ›
15  2021-06-19 Norda Karwia Kaszuby Połchowo 18:00
15  2021-06-19 KP Gdynia AP Ajax Leśniewo 00:00
15  2021-06-19 Puma Darzlubie Huragan Smolno 00:00
15  2021-06-19 Stolem II Gniewino Lider Dębogórze 00:00
15  2021-06-19 Sztorm II Kosakowo pauza ---
15  2021-06-20 Sokół Strzelno Arka Prusewo 17:30
16  2021-06-26 Huragan Smolno Norda Karwia 00:00
16  2021-06-26 Ajax Leśniewo Stolem II Gniewino 17:00
16  2021-06-26 Lider Dębogórze Sokół Strzelno 00:00
16  2021-06-26 Arka Prusewo Puma Darzlubie 00:00
16  2021-06-26 Kaszuby Połchowo Gryf II Wejherowo 00:00
16  2021-06-26 KP Gdynia Sztorm II Kosakowo 00:00
16  2021-06-26 KP Gdynia AP pauza ---
17  2021-06-16 KP Gdynia AP KP Gdynia 00:00
17  2021-06-16 Norda Karwia Arka Prusewo 18:00
17  2021-06-16 Sztorm II Kosakowo Kaszuby Połchowo 00:00
17  2021-06-16 Gryf II Wejherowo Huragan Smolno 00:00
17  2021-06-16 Puma Darzlubie Lider Dębogórze 00:00
17  2021-06-16 Sokół Strzelno Stolem II Gniewino 00:00
17  2021-06-16 Ajax Leśniewo pauza ---
18  2021-06-23 Lider Dębogórze Norda Karwia 00:00
18  2021-06-23 Ajax Leśniewo Sokół Strzelno 00:00
18  2021-06-23 Stolem II Gniewino Puma Darzlubie 00:00
18  2021-06-23 Arka Prusewo Gryf II Wejherowo 00:00
18  2021-06-23 Huragan Smolno Sztorm II Kosakowo 00:00
18  2021-06-23 Kaszuby Połchowo KP Gdynia AP 00:00
18  2021-06-23 KP Gdynia AP pauza ---
19  2021-04-24 Norda Karwia 2:2 Stolem II Gniewino relacja ›
19  2021-04-24 Sztorm II Kosakowo 11:1 Arka Prusewo zobacz ›
19  2021-04-25 KP Gdynia 2:2 Ajax Leśniewo zobacz ›
19  2021-04-25 Puma Darzlubie 4:1 Sokół Strzelno zobacz ›
19  2021-04-25 KP Gdynia AP 6:3 Huragan Smolno zobacz ›
19  2021-04-25 Kaszuby Połchowo 00:00
19  2021-04-25 Gryf II Wejherowo 14:2 Lider Dębogórze zobacz ›
20  2021-05-01 Ajax Leśniewo 11:0 Puma Darzlubie zobacz ›
20  2021-05-01 Stolem II Gniewino 2:4 Gryf II Wejherowo zobacz ›
20  2021-05-01 Kaszuby Połchowo 1:2 KP Gdynia zobacz ›
20  2021-05-01 Lider Dębogórze 3:4 Sztorm II Kosakowo zobacz ›
20  2021-05-02 Sokół Strzelno 1:4 Norda Karwia relacja ›
20  2021-05-02 Arka Prusewo 0:10 KP Gdynia AP zobacz ›
20  2021-05-02 Huragan Smolno 00:00
21  2021-05-08 Norda Karwia 2:2 Puma Darzlubie relacja ›
21  2021-05-08 Gryf II Wejherowo 10:1 Sokół Strzelno zobacz ›
21  2021-05-08 Kaszuby Połchowo 3:5 Ajax Leśniewo zobacz ›
21  2021-05-08 KP Gdynia 5:0 Huragan Smolno zobacz ›
21  2021-05-08 Sztorm II Kosakowo 5:5 Stolem II Gniewino zobacz ›
21  2021-05-08 KP Gdynia AP 7:3 Lider Dębogórze zobacz ›
21  2021-05-09 Arka Prusewo 00:00
22  2021-05-15 Ajax Leśniewo 4:5 Norda Karwia relacja ›
22  2021-05-15 Stolem II Gniewino 8:1 KP Gdynia AP zobacz ›
22  2021-05-15 Huragan Smolno 3:1 Kaszuby Połchowo zobacz ›
22  2021-05-15 Arka Prusewo 2:2 KP Gdynia zobacz ›
22  2021-05-15 Sokół Strzelno 1:2 Sztorm II Kosakowo zobacz ›
22  2021-05-16 Puma Darzlubie 3:3 Gryf II Wejherowo zobacz ›
22  2021-05-16 Lider Dębogórze 00:00
23  2021-05-22 Huragan Smolno Ajax Leśniewo 17:00
23  2021-05-22 Kaszuby Połchowo Arka Prusewo 16:30
23  2021-05-22 KP Gdynia Lider Dębogórze 19:00
23  2021-05-22 Sztorm II Kosakowo Puma Darzlubie 14:30
23  2021-05-23 Gryf II Wejherowo Norda Karwia 12:00
23  2021-05-23 KP Gdynia AP Sokół Strzelno 15:00
23  2021-05-23 Stolem II Gniewino 00:00
24  2021-05-29 Norda Karwia Sztorm II Kosakowo 17:00
24  2021-05-29 Ajax Leśniewo Gryf II Wejherowo 17:00
24  2021-05-29 Stolem II Gniewino KP Gdynia 16:00
24  2021-05-29 Arka Prusewo Huragan Smolno 17:30
24  2021-05-30 Lider Dębogórze Kaszuby Połchowo 11:00
24  2021-05-30 Puma Darzlubie KP Gdynia AP 13:00
24  2021-05-30 Sokół Strzelno 00:00
25  2021-06-05 Huragan Smolno Lider Dębogórze 17:00
25  2021-06-05 Kaszuby Połchowo Stolem II Gniewino 00:00
25  2021-06-05 KP Gdynia Sokół Strzelno 00:00
25  2021-06-05 Arka Prusewo Ajax Leśniewo 00:00
25  2021-06-05 Sztorm II Kosakowo Gryf II Wejherowo 00:00
25  2021-06-06 KP Gdynia AP Norda Karwia 19:00
25  2021-06-06 Puma Darzlubie pauza ---
26  2021-06-13 Gryf II Wejherowo KP Gdynia AP 16:00
26  2021-06-13 Stolem II Gniewino Huragan Smolno 16:00
26  2021-06-13 Lider Dębogórze Arka Prusewo 16:00
26  2021-06-13 Ajax Leśniewo Sztorm II Kosakowo 16:00
26  2021-06-13 Puma Darzlubie KP Gdynia 16:00
26  2021-06-13 Sokół Strzelno Kaszuby Połchowo 16:00
26  2021-06-13 Norda Karwia pauza ---

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2020-08-19 Norda Karwia 0:2 Stolem II Gniewino relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2021-02-21 Norda Karwia 7:0 Arka Prusewo relacja ›
2021-03-07 Sokół Strzelno 5:12 Norda Karwia relacja ›

Najbliższe spotkanie

Gryf II WejherowoNorda Karwia
Gryf II Wejherowo   Norda Karwia
2021-05-23, 12:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

 Ajax Leśniewo Norda Karwia
Ajax Leśniewo 4:5 Norda Karwia
2021-05-15, 17:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
Huragan Smolno - Ajax Leśniewo
Kaszuby Połchowo - Arka Prusewo
KP Gdynia - Lider Dębogórze
Sztorm II Kosakowo - Puma Darzlubie
Gryf II Wejherowo - Norda Karwia
KP Gdynia AP - Sokół Strzelno
Stolem II Gniewino -

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Ajax Leśniewo 4:5 Norda Karwia
Stolem II Gniewino 8:1 KP Gdynia AP
Huragan Smolno 3:1 Kaszuby Połchowo
Arka Prusewo 2:2 KP Gdynia
Sokół Strzelno 1:2 Sztorm II Kosakowo
Puma Darzlubie 3:3 Gryf II Wejherowo
Lider Dębogórze

Statystyki drużyny