Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • OKS Janowo - GOSRiT II Luzino 1:2
  • Huragan Smolno - Sokół Strzelno 4:5
  • Relaks Mechowo - Norda Karwia 2:3
  • Puma Darżlubie - Ajax Leśniewo 6:1
  • Klif Chłapowo - Celtic Reda 3:4
  • Stolem II Gniewino - Konsal Sławoszyno 5:0
  • Wicher Wierzchucino -
  •        

Losowa galeria

Norda Karwia - MKS Orkan Rumia
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maka165 60
2. tylkonorda 59
3. Karol39 57
4. arek1407 29
5. reszka 2

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 105, wczoraj: 110
ogółem: 1 443 037

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-12 Norda Karwia 5:4 Puma Darżlubie relacja ›
2017-08-12 Konsal Sławoszyno 5:1 Relaks Mechowo zobacz ›
2017-08-13 GOSRiT II Luzino 3:0 Celtic Reda zobacz ›
2017-08-13 Ajax Leśniewo 3:0 OKS Janowo zobacz ›
2017-08-13 Huragan Smolno pauza ---
2017-08-13 Klif Chłapowo 2:3 Wicher Wierzchucino zobacz ›
2017-09-06 Sokół Strzelno 4:1 Stolem II Gniewino zobacz ›
2017-08-19 OKS Janowo 9:2 Norda Karwia relacja ›
2017-08-19 Celtic Reda 3:5 Wicher Wierzchucino zobacz ›
2017-08-20 Relaks Mechowo 0:8 Sokół Strzelno zobacz ›
2017-08-20 GOSRiT II Luzino 4:2 Ajax Leśniewo zobacz ›
2017-08-20 Puma Darżlubie 3:2 Konsal Sławoszyno zobacz ›
2017-08-20 Stolem II Gniewino pauza ---
2017-08-20 Huragan Smolno 0:2 Klif Chłapowo zobacz ›
2017-08-26 Norda Karwia 0:7 GOSRiT II Luzino relacja ›
2017-08-26 Konsal Sławoszyno 2:2 OKS Janowo zobacz ›
2017-08-27 Ajax Leśniewo 2:2 Celtic Reda zobacz ›
2017-08-27 Sokół Strzelno 4:3 Puma Darżlubie zobacz ›
2017-08-27 Wicher Wierzchucino 3:2 Huragan Smolno zobacz ›
2017-08-27 Klif Chłapowo 5:1 Stolem II Gniewino zobacz ›
2017-08-27 Relaks Mechowo pauza ---
2017-09-02 OKS Janowo 4:1 Sokół Strzelno zobacz ›
2017-09-02 Celtic Reda 2:1 Huragan Smolno zobacz ›
2017-09-03 GOSRiT II Luzino 8:0 Konsal Sławoszyno zobacz ›
2017-09-03 Relaks Mechowo 1:7 Klif Chłapowo zobacz ›
2017-09-03 Ajax Leśniewo 5:1 Norda Karwia relacja ›
2017-09-03 Stolem II Gniewino 4:1 Wicher Wierzchucino zobacz ›
2017-09-03 Puma Darżlubie pauza ---
2017-09-09 Konsal Sławoszyno 2:8 Ajax Leśniewo zobacz ›
2017-09-09 OKS Janowo 00:00
2017-09-10 Huragan Smolno 2:3 Stolem II Gniewino zobacz ›
2017-09-10 Sokół Strzelno 0:7 GOSRiT II Luzino zobacz ›
2017-09-10 Wicher Wierzchucino 4:0 Relaks Mechowo zobacz ›
2017-09-13 Norda Karwia 2:1 Celtic Reda relacja ›
2017-09-20 Klif Chłapowo 5:1 Puma Darżlubie zobacz ›
2017-09-16 OKS Janowo 4:3 Klif Chłapowo zobacz ›
2017-09-16 Celtic Reda 5:0 Stolem II Gniewino zobacz ›
2017-09-16 Norda Karwia 2:2 Konsal Sławoszyno relacja ›
2017-09-16 GOSRiT II Luzino 00:00
2017-09-17 Relaks Mechowo 0:5 Huragan Smolno zobacz ›
2017-09-17 Puma Darżlubie 4:5 Wicher Wierzchucino zobacz ›
2017-09-17 Ajax Leśniewo 2:1 Sokół Strzelno zobacz ›
2017-09-23 Konsal Sławoszyno 0:4 Celtic Reda zobacz ›
2017-09-23 Ajax Leśniewo 00:00
2017-09-24 Huragan Smolno 0:2 Puma Darżlubie zobacz ›
2017-09-24 Klif Chłapowo 1:10 GOSRiT II Luzino zobacz ›
2017-09-24 Sokół Strzelno 10:1 Norda Karwia relacja ›
2017-09-24 Stolem II Gniewino 5:1 Relaks Mechowo zobacz ›
2017-09-24 Wicher Wierzchucino 2:3 OKS Janowo zobacz ›
2017-09-30 OKS Janowo 6:1 Huragan Smolno zobacz ›
2017-09-30 Celtic Reda 5:1 Relaks Mechowo zobacz ›
2017-09-30 Norda Karwia 00:00
2017-10-01 Konsal Sławoszyno 3:2 Sokół Strzelno zobacz ›
2017-10-01 GOSRiT II Luzino 3:3 Wicher Wierzchucino zobacz ›
2017-10-01 Puma Darżlubie 3:4 Stolem II Gniewino zobacz ›
2017-10-01 Ajax Leśniewo 2:1 Klif Chłapowo zobacz ›
2017-10-07 Huragan Smolno 2:5 GOSRiT II Luzino zobacz ›
2017-10-07 Stolem II Gniewino 1:5 OKS Janowo zobacz ›
2017-10-07 Konsal Sławoszyno 00:00
2017-10-08 Relaks Mechowo 2:2 Puma Darżlubie zobacz ›
2017-10-08 Klif Chłapowo 15:2 Norda Karwia zobacz ›
2017-10-08 Sokół Strzelno 5:0 Celtic Reda zobacz ›
2017-10-08 Wicher Wierzchucino 1:2 Ajax Leśniewo zobacz ›
10  2017-10-14 OKS Janowo 7:1 Relaks Mechowo zobacz ›
10  2017-10-14 Celtic Reda 5:2 Puma Darżlubie zobacz ›
10  2017-10-14 Sokół Strzelno 00:00
10  2017-10-15 Norda Karwia 0:3 Wicher Wierzchucino zobacz ›
10  2017-10-15 GOSRiT II Luzino 1:1 Stolem II Gniewino zobacz ›
10  2017-10-15 Konsal Sławoszyno 4:5 Klif Chłapowo zobacz ›
10  2017-10-15 Ajax Leśniewo 0:1 Huragan Smolno zobacz ›
11  2017-10-22 Huragan Smolno 3:0 Norda Karwia zobacz ›
11  2017-10-22 Relaks Mechowo 1:10 GOSRiT II Luzino zobacz ›
11  2017-10-22 Puma Darżlubie 1:2 OKS Janowo zobacz ›
11  2017-10-22 Wicher Wierzchucino 7:2 Konsal Sławoszyno zobacz ›
11  2017-10-22 Klif Chłapowo 1:8 Sokół Strzelno zobacz ›
11  2017-10-22 Stolem II Gniewino 6:2 Ajax Leśniewo zobacz ›
11  2017-10-22 Celtic Reda pauza ---
12  2017-10-28 Norda Karwia 1:16 Stolem II Gniewino relacja ›
12  2017-10-28 Celtic Reda 0:4 OKS Janowo zobacz ›
12  2017-10-28 Klif Chłapowo 00:00
12  2017-10-29 GOSRiT II Luzino 6:1 Puma Darżlubie zobacz ›
12  2017-10-29 Sokół Strzelno 5:3 Wicher Wierzchucino zobacz ›
12  2017-10-29 Konsal Sławoszyno 3:3 Huragan Smolno zobacz ›
12  2017-10-29 Ajax Leśniewo 4:1 Relaks Mechowo zobacz ›
13  2017-11-04 OKS Janowo 1:2 GOSRiT II Luzino zobacz ›
13  2017-11-05 Huragan Smolno 4:5 Sokół Strzelno zobacz ›
13  2017-11-05 Relaks Mechowo 2:3 Norda Karwia relacja ›
13  2017-11-05 Puma Darżlubie 6:1 Ajax Leśniewo zobacz ›
13  2017-11-05 Klif Chłapowo 3:4 Celtic Reda zobacz ›
13  2017-11-05 Stolem II Gniewino 5:0 Konsal Sławoszyno zobacz ›
13  2017-11-05 Wicher Wierzchucino 00:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-08-23 Wicher Wierzchucino 6:1 Norda Karwia relacja ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Relaks MechowoNorda Karwia
Relaks Mechowo 2:3 Norda Karwia
2017-11-05, 13:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
OKS Janowo 1:2 GOSRiT II Luzino
Huragan Smolno 4:5 Sokół Strzelno
Relaks Mechowo 2:3 Norda Karwia
Puma Darżlubie 6:1 Ajax Leśniewo
Klif Chłapowo 3:4 Celtic Reda
Stolem II Gniewino 5:0 Konsal Sławoszyno
Wicher Wierzchucino

Statystyki drużyny