Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • -
  • Kaszuby Połchowo - Puma Darzlubie 2:0
  • Huragan Smolno -
  • Arka Prusewo - Ajax Leśniewo 1:4
  • Stolem II Gniewino - MKS II Władysławowo 6:3
  • Celtic Reda - Sokół Strzelno 6:2
  •        

Losowa galeria

Eko Prod Szemud - Norda Karwia
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maka165 31
2. Lozanoo98 24
3. tylkonorda 15
4. pestka1929 6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 421, wczoraj: 419
ogółem: 1 751 768

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2019-08-31 Norda Karwia 3:1 Kaszuby Połchowo relacja ›
2019-08-31 Ajax Leśniewo 2:2 MKS II Władysławowo zobacz ›
2019-08-31 Celtic Reda pauza ---
2019-08-31 Puma Darzlubie 1:3 Huragan Smolno zobacz ›
2019-08-31 Stolem II Gniewino pauza ---
2019-09-01 Sokół Strzelno 3:4 Arka Prusewo zobacz ›
2019-09-07 Huragan Smolno 3:0 Norda Karwia relacja ›
2019-09-07 MKS II Władysławowo 00:00
2019-09-07 Arka Prusewo 00:00
2019-09-08 Celtic Reda 9:2 Puma Darzlubie zobacz ›
2019-09-11 Kaszuby Połchowo 2:1 Stolem II Gniewino zobacz ›
2019-11-17 Ajax Leśniewo 4:4 Sokół Strzelno zobacz ›
2019-09-14 Norda Karwia 1:8 Celtic Reda relacja ›
2019-09-14 Ajax Leśniewo 00:00
2019-09-14 Kaszuby Połchowo 00:00
2019-09-15 Sokół Strzelno 1:10 MKS II Władysławowo zobacz ›
2019-09-15 Puma Darzlubie 4:0 Arka Prusewo zobacz ›
2019-09-17 Stolem II Gniewino 1:3 Huragan Smolno zobacz ›
2019-09-21 Arka Prusewo 2:6 Norda Karwia relacja ›
2019-09-21 Huragan Smolno 00:00
2019-09-21 Ajax Leśniewo 8:0 Puma Darzlubie zobacz ›
2019-09-21 Sokół Strzelno 00:00
2019-09-22 MKS II Władysławowo 8:0 Kaszuby Połchowo zobacz ›
2019-09-22 Celtic Reda 6:2 Stolem II Gniewino zobacz ›
2019-09-28 Norda Karwia 3:3 Ajax Leśniewo relacja ›
2019-09-28 MKS II Władysławowo 00:00
2019-09-28 Celtic Reda 00:00
2019-09-28 Kaszuby Połchowo 1:1 Huragan Smolno zobacz ›
2019-09-29 Puma Darzlubie 1:5 Sokół Strzelno zobacz ›
2019-09-29 Stolem II Gniewino 11:2 Arka Prusewo zobacz ›
2019-10-05 Arka Prusewo 00:00
2019-10-05 Ajax Leśniewo 3:3 Stolem II Gniewino zobacz ›
2019-10-05 Puma Darzlubie 00:00
2019-10-06 Sokół Strzelno 1:10 Norda Karwia relacja ›
2019-10-06 MKS II Władysławowo 6:4 Huragan Smolno zobacz ›
2019-10-06 Celtic Reda 3:0 Kaszuby Połchowo zobacz ›
2019-10-12 Norda Karwia 15:00
2019-10-12 Puma Darzlubie 2:6 MKS II Władysławowo zobacz ›
2019-10-12 Stolem II Gniewino 3:0 Sokół Strzelno zobacz ›
2019-10-12 Ajax Leśniewo 00:00
2019-10-12 Kaszuby Połchowo 4:3 Arka Prusewo zobacz ›
2019-10-13 Huragan Smolno 2:2 Celtic Reda zobacz ›
2019-10-19 Ajax Leśniewo 2:4 Kaszuby Połchowo zobacz ›
2019-10-19 Sokół Strzelno 00:00
2019-10-19 Stolem II Gniewino 00:00
2019-10-20 Puma Darzlubie 3:4 Norda Karwia relacja ›
2019-10-20 MKS II Władysławowo 1:5 Celtic Reda zobacz ›
2019-10-20 Arka Prusewo 1:10 Huragan Smolno zobacz ›
2019-10-26 Norda Karwia 3:8 MKS II Władysławowo relacja ›
2019-10-26 Kaszuby Połchowo 6:0 Sokół Strzelno zobacz ›
2019-10-27 Stolem II Gniewino 5:3 Puma Darzlubie zobacz ›
2019-10-27 Huragan Smolno 0:0 Ajax Leśniewo zobacz ›
2019-10-27 Celtic Reda 4:1 Arka Prusewo zobacz ›
10  2019-11-02 Norda Karwia 2:5 Stolem II Gniewino relacja ›
10  2019-11-02 Kaszuby Połchowo 00:00
10  2019-11-02 Puma Darzlubie 00:00
10  2019-11-03 MKS II Władysławowo 6:2 Arka Prusewo zobacz ›
10  2019-11-03 Ajax Leśniewo 4:6 Celtic Reda zobacz ›
10  2019-11-03 Sokół Strzelno 0:1 Huragan Smolno zobacz ›
11  2019-11-09 Kaszuby Połchowo 2:0 Puma Darzlubie zobacz ›
11  2019-11-09 Huragan Smolno 00:00
11  2019-11-09 Arka Prusewo 1:4 Ajax Leśniewo zobacz ›
11  2019-11-10 Stolem II Gniewino 6:3 MKS II Władysławowo zobacz ›
11  2019-11-10 Celtic Reda 6:2 Sokół Strzelno zobacz ›
12  2019-10-21 Kaszuby Połchowo Norda Karwia 18:00
12  2019-10-21 MKS II Władysławowo Ajax Leśniewo 17:00
12  2019-10-21 Arka Prusewo Sokół Strzelno 12:00
12  2019-10-21 Celtic Reda pauza ---
12  2019-10-21 Huragan Smolno Puma Darzlubie 17:00
12  2019-10-21 Stolem II Gniewino pauza ---
13  2019-10-21 Norda Karwia Huragan Smolno 17:00
13  2019-10-21 MKS II Władysławowo pauza ---
13  2019-10-21 Stolem II Gniewino Kaszuby Połchowo 17:00
13  2019-10-21 Puma Darzlubie Celtic Reda 14:00
13  2019-10-21 Arka Prusewo pauza ---
13  2019-10-21 Sokół Strzelno Ajax Leśniewo 11:00
14  2019-10-21 Celtic Reda Norda Karwia 17:00
14  2019-10-21 MKS II Władysławowo Sokół Strzelno 12:00
14  2019-10-21 Ajax Leśniewo 00:00
14  2019-10-21 Arka Prusewo Puma Darzlubie 13:00
14  2019-10-21 Huragan Smolno Stolem II Gniewino 11:00
14  2019-10-21 Kaszuby Połchowo 00:00
15  2019-10-21 Norda Karwia Arka Prusewo 17:00
15  2019-10-21 Kaszuby Połchowo MKS II Władysławowo 14:00
15  2019-10-21 Huragan Smolno pauza ---
15  2019-10-21 Stolem II Gniewino Celtic Reda 14:00
15  2019-10-21 Puma Darzlubie Ajax Leśniewo 16:00
15  2019-10-21 Sokół Strzelno pauza ---
16  2019-10-21 Ajax Leśniewo Norda Karwia 16:00
16  2019-10-21 MKS II Władysławowo 00:00
16  2019-10-21 Sokół Strzelno Puma Darzlubie 13:00
16  2019-10-21 Arka Prusewo Stolem II Gniewino 11:00
16  2019-10-21 Celtic Reda 00:00
16  2019-10-21 Huragan Smolno Kaszuby Połchowo 16:00
17  2019-10-21 Norda Karwia Sokół Strzelno 12:00
17  2019-10-21 Huragan Smolno MKS II Władysławowo 14:00
17  2019-10-21 Kaszuby Połchowo Celtic Reda 11:00
17  2019-10-21 Arka Prusewo pauza ---
17  2019-10-21 Stolem II Gniewino Ajax Leśniewo 16:00
17  2019-10-21 Puma Darzlubie 00:00
18  2019-10-21 Norda Karwia pauza ---
18  2019-10-21 MKS II Władysławowo Puma Darzlubie 16:00
18  2019-10-21 Sokół Strzelno Stolem II Gniewino 15:30
18  2019-10-21 Ajax Leśniewo 00:00
18  2019-10-21 Arka Prusewo Kaszuby Połchowo 15:30
18  2019-10-21 Celtic Reda Huragan Smolno 11:00
19  2019-10-21 Norda Karwia Puma Darzlubie 13:00
19  2019-10-21 Celtic Reda MKS II Władysławowo 11:00
19  2019-10-21 Huragan Smolno Arka Prusewo 13:00
19  2019-10-21 Kaszuby Połchowo Ajax Leśniewo 15:30
19  2019-10-21 Sokół Strzelno pauza ---
19  2019-10-21 Stolem II Gniewino 00:00
20  2019-10-21 MKS II Władysławowo Norda Karwia 15:00
20  2019-10-21 Puma Darzlubie Stolem II Gniewino 11:00
20  2019-10-21 pauza ---
20  2019-10-21 Sokół Strzelno Kaszuby Połchowo 15:00
20  2019-10-21 Ajax Leśniewo Huragan Smolno 11:00
20  2019-10-21 Arka Prusewo Celtic Reda 11:00
21  2019-10-21 Stolem II Gniewino Norda Karwia 14:00
21  2019-10-21 Arka Prusewo MKS II Władysławowo 13:00
21  2019-10-21 Celtic Reda Ajax Leśniewo 11:00
21  2019-10-21 Huragan Smolno Sokół Strzelno 12:00
21  2019-10-21 Kaszuby Połchowo 00:00
21  2019-10-21 Puma Darzlubie pauza ---
22  2019-10-21 pauza ---
22  2019-10-21 MKS II Władysławowo Stolem II Gniewino 11:00
22  2019-10-21 Puma Darzlubie Kaszuby Połchowo 12:00
22  2019-10-21 Huragan Smolno pauza ---
22  2019-10-21 Sokół Strzelno Celtic Reda 11:00
22  2019-10-21 Ajax Leśniewo Arka Prusewo 00:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2019-08-21 Norda Karwia 7:8 Sztorm Kosakowo III relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2019-07-29 MKS II Władysławowo 4:8 Norda Karwia relacja ›
2019-08-02 Norda Karwia 7:1 Iskra Zbrosza Duża relacja ›
2019-08-12 MKS II Władysławowo 11:2 Norda Karwia relacja ›
2019-08-15 Sokół Strzelno 1:8 Norda Karwia relacja ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Norda KarwiaStolem II Gniewino
Norda Karwia 2:5 Stolem II Gniewino
2019-11-02, 14:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Kaszuby Połchowo - Norda Karwia
MKS II Władysławowo - Ajax Leśniewo
Arka Prusewo - Sokół Strzelno
Celtic Reda - pauza
Huragan Smolno - Puma Darzlubie
Stolem II Gniewino - pauza

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Kaszuby Połchowo 2:0 Puma Darzlubie
Huragan Smolno
Arka Prusewo 1:4 Ajax Leśniewo
Stolem II Gniewino 6:3 MKS II Władysławowo
Celtic Reda 6:2 Sokół Strzelno

Statystyki drużyny