Wyszukiwarka

Aktualności

Norda - KS Rozłazino 2:0 (0:0)

• autor: tylkonorda, 2011-08-27 21:35

W drugiej kolejce Norda na własnym boisku pokonała KS Rozłazino. Bramki padały w drugiej połowie, w której Norda grała bez ukaranego czerwoną kartką Marcina Felkner.

Przed meczem Przemek Staniszewski, który zakończył karierę otrzymał pamiątkową statuetkę. Podziękowania złożyli: zarząd, zawodnicy i kibice. Jeszcze raz Przemek- wielkie DZIĘKUJEMY !!!

Pierwsza połowa słaba w wykonaniu obu zespołów. Najlepszą okazję zmarnował Przemek Felkner nie trafiając z kilku metrów do pustej bramki. Tuż przed przerwą czerwoną kartkę ujrzał Marcin Felkner za odepchnięcie zawodnika po gwizdku. Druga połowa znacznie lepsza w wykonaniu Nordy. Nie do zatrzymania był Mateusz Meyer, i to dzięki  jego bramkom zasłużenie wygrała bardziej doświadczona Norda.

Norda: Artur Pranga, Marcin Felkner, Szymon Rambiert, Robert Potrykus, Paweł Kalwig, Arkadiusz Czylkowski, Jakub Potrykus, Łukasz Bisewski, Daniel Dettlaff (84' Daniel Milosz), Mateusz Meyer, Przemysław Felkner (28' Szymon Zaworski)

Bramki: Mateusz Meyer- 2

Żółte kartki: Jakub Potrykus

Czerwone kartki: Marcin Felkner 45'

Nie zagrali: Karol Białk Jarosław Pieper

Kontuzje: Bartosz Jarmuż, Mateusz Miotk

Nieobecni: Bartłomiej Bradtke, Jakub Jarmuż, Mariusz Kalwig, Marcin Lachs, Stanisław Poppel, Marcin Sawicki.

Następny mecz w Karwi, w środę o 17:30 w I rundzie Pucharu Polski ze Startem Mrzezino.

Kolejny mecz w niedzielę o 12:00 w Smolnie z Huraganem.