Derby dla Nordy

• autor: nordakarwia, 2011-09-25 10:28

W 7 kolejce Norda pokonała Konsal Sławoszyno 4:1 (2:1).

więcej...

Gospodarze postawili twarde warunki, grając bardzo agresywnie. Już w drugiej minucie po strzale M. Meyer, bramkarz Konsalu odbija piłkę, do której dobiega M. Kalwig i daje prowadzenie. Gospodarze chaotycznie ruszyli do ataku i dopięli swego. Przy asyście trzech naszych obrońców w polu karnym, napastnik Konsalu znajduje lukę i strzela po ziemi tuż przy słupku. Jeszcze przed przerwą zaskakujący strzał zza pola karnego oddaje M. Kalwig.  Piłka odbija się od poprzeczki i najszybciej dobiega do niej sam strzelec, który jest faulowany w polu karnym. Z jedenastki nie myli się Ł. Bisewski i pierwsza połowa wygrana 2:1. W drugiej części z gospodarzy jakby uszło powietrze a Norda kontrolowała grę. Na 3:1 strzela J. Potrykus a wynik ustala sprytnym strzałem Ł. Bisewski. Tuż przed końcowym gwizdkiem gospodarze dostali prezent od arbitra w postaci rzutu karnego ale wykonujący zawodnik pudłuje. Cały zespół Nordy zagrał bardzo dobrze. W końcu też nasz bramkarz A. Pranga miał więcej roboty i mógł popisać się kilkoma ładnymi interwencjami.

Norda: Artur Pranga, Szymon Rambiert, Paweł Kalwig, Jakub Jarmuż, Robert Potrykus, Stanisław Poppel (78' Daniel Dettlaff), Jakub Potrykus, Łukasz Bisewski, Mateusz Miotk, Mariusz Kalwig, Mateusz Meyer

Bramki: Ł.Bisewski 44' (karny), 81', M. Kalwig 2', J. Potrykus 67' - Konsal 28'

Żółte kartki: M.  Meyer 89'

Nie zagrali: Bartłomiej Bradtke, Arkadiusz Czylkowski, Przemysław Felkner, Marcin Lachs, Daniel Milosz, Damian Paszka, Szymon Zaworski

Nieobecni: Karol Białk, Marcin Felkner (wyjazd), Marcin Sawicki

Następny mecz na wyjeździe z Wichrem Łebcz w Niedzielę o godz. 14:00

Treningi we wtorek i czwartek o godz. 17:30