Aktualności

Pierwsza porażka

• autor: nordakarwia, 2011-10-03 20:33

Wicher - Norda 3:1 (0:1)

Niespodziewanie nasz zespół zanotował pierwszą porażkę przegrywając w Łebczu 3:1

Jeszcze do przerwy wszystko szło zgodnie z planem. Po mało ciekawej pierwszej połowie Norda prowadziła 0:1. W 32 minucie przytomnym strzałem popisał się M. Kalwig. W drugiej części wydawało się że padną kolejne bramki dla Nordy. Tym bardziej że w przerwie trener dał sygnał do zdecydowanego ataku. Ku zdziwieniu wszystkich bramka padła dla gospodarzy. Po rzucie rożnym, w zamieszaniu w polu karnym i biernej postawie obrońców zawodnik z Łebcza strzela z bliska nie do obrony. Po stracie gola Norda ruszyła do ataku ale nie potrafiła zdobyć żadnej bramki. Nie pomogły też zmiany. Wicher za to wykorzystał dwie kontry i cieszył się z pokonania lidera 3:1. Norda w niczym nie przypominała zespołu z przed tygodnia. Wicher grając prostą piłkę skutecznie wypunktował Nordę i zasłużenie wygrał to spotkanie.

Norda: Artur Pranga, Marcin Felkner, Szymon Rambiert (79' Damian Paszka), Paweł Kalwig, Robert Potrykus, Stanisław Poppel (70' Daniel Dettlaff), Jakub Potrykus, Łukasz Bisewski, Mateusz Miotk (70' Arkadiusz Czylkowski) Mariusz Kalwig, Mateusz Meyer

Bramki: M. Kalwig 32' - Wicher 55', 78', 81'

Żółte kartki: M.  Meyer 17'

Nie zagrali: Przemysław Felkner, Jakub Jarmuż, Marcin Lachs, Marcin Sawicki Szymon Zaworski

Następny mecz w Karwi w sobotę o godz. 15:00 z Relaksem Mechowo