Wyszukiwarka

Aktualności

6:0 po raz trzeci

• autor: tylkonorda, 2011-11-06 17:35

W ostatniej jesiennej kolejce Norda pokonała 6:0 Wicher Wierzchucino. W takim samym stosunku w Karwi przegrał Klif i Ajax.

Rozpoczął M. Kalwig w 13 minucie. Przy drugiej asystował a gola zdobył M. Meyer. Goście mieli szansę na bramkę kontaktową ale z pojedynku sam na sam zwycięsko wyszedł nasz bramkarz. To zemściło się chwilę później. Tuż przed przerwą na 3:0 strzela M. Meyer. Ten sam zawodnik w drugiej połowie strzela swoją trzecią bramkę. Na boisko trener wprowadza nowych zawodników, którzy nie zwalniają tempa. Na 5:0 głową podwyższa wprowadzony D. Dettlaff. Wynik ustala ten co zaczął. Druga bramka M. Kalwiga i Norda wygrywa 6:0 zachowując pozycję wicelidera, z kompletem zwycięstw u siebie, z imponującym stosunkiem bramek 29-0. Mistrzem jesieni został Wicher Łebcz.

Norda: Artur Pranga, Marcin Felkner, Arkadiusz Czylkowski (63' Daniel Milosz), Jakub Jarmuż, Stanisław Poppel, Szymon Rambiert (51' Daniel Dettlaff), Jakub Potrykus (63' Marcin Sawicki), Łukasz Bisewski, Mateusz Miotk (60' Przemysław Felkner), Mariusz Kalwig, Mateusz Meyer

Bramki: Mateusz Meyer 30' , 45' , 55' Mariusz Kalwig 13' i 77' Daniel Dettlaff 71'

Żółte kartki: Wicher- A. Krampikowski 56'

Nie zagrali: Marcin Lachs

Następny mecz w Karwi (runda rewanżowa) w sobotę 12-11-2011 o godz. 14:00 z Arką Prusewo

Treningi we wtorek i czwartek o godz. 16:00