Norda Karwia - Wicher Łebcz 6:2 (2:2)

• autor: tylkonorda, 2012-05-05 19:24

To był udany rewanż Nordy za jesienną porażkę w Łebczu.

więcej...

Już w 6 min. Strzał D. Korzeniewskiego z pola karnego broni bramkarz ale po dobitce M. Meyer był już bezradny. Prowadzimy 1:0. Zamiast wykorzystać grę w przewadze (Wicher rozpoczął mecz w 10) tracimy bramkę. Łatwa strata piłki przed polem karnym. Zawodnik gości nie namyślając się huknął na bramkę a ta wpadła niemalże w okienko naszej bramki. Jeszcze większe zaskoczenie w 32 min. Grający już w komplecie Wicher wykonywał rzut wolny z prawej strony. Z piłką mija się nasz stoper a niepilnowany zawodnik Łebcza strzela z bliska obok bezradnego A. Prangi. Odpowiedź Nordy była natychmiastowa. Powalony w polu karnym M. Kalwig i sędzia wskazuje na wapno. Pewnym wykonawcą karnego B. Jarmuż i jest remis. Tak też zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej części nasza przewaga rosła z minuty na minutę. Po dwójkowej akcji M. Kalwig i M. Meyer ten drugi strzela nad bramką. Potem na strzał z 25m. decyduje się B. Jarmuż. Piłka po koźle trafia do siatki tuż przy słupku. Ostatni kwadrans to nokaut w wykonaniu Nordy. Najpierw D. Dettlaff w pełnym biegu mija trzech obrońców ale strzela niecelnie. W następnej akcji M. Meyer jest bliski podwyższenia ale strzela tuż obok słupka. Niespełna minutę później rozpędzony M. Meyer mija dwóch obrońców i zdobywa gola strzałem w długi róg. Nie minęły dwie minuty i ponownie M. Meyer ogrywa prawego obrońcę i bramkarza. Wykłada piłkę do P. Felkner a temu pozostaje tylko dołożyć nogę. W kolejnej akcji znowu nie do zatrzymania był M. Meyer ale lobując bramkarza niewiele się pomylił i piłka spadła obok bramki. Zwyciężamy jednak 6:2 w ostatniej minucie ze spokojem piłkę do siatki pakuje D. Korzeniewski. Kolejne okazałe zwycięstwo i jak stwierdził trener J. Selke jesteśmy jedną nogą w A klasie!

Norda: Artur Pranga, Marcin Felkner, Arkadiusz Czylkowski, Stanisław Poppel, Łukasz Bisewski, Jakub Jarmuż, Dariusz Korzeniewski, Daniel Dettlaff, Bartosz Jarmuż, Mariusz Kalwig (78' Przemysław Felkner), Mateusz Meyer

Bramki: M. Meyer 6', 81' B. Jarmuż 34'-karny, 55, P. Felkner 83, D. Korzeniewski 89'

Żółte kartki: M.Meyer 61', A. Czylkowski 67', J. Jarmuż 72' - E. Mudlaf 85'

Kolejny mecz w Mechowie w niedzielę o godz. 11:00. Wyjazd o 9:30 autobusem.

Trening we wtorek i czwartek na orliku o godz. 19:00

autor: ~faneczka85 2012-05-05 21:10:03

avatar To nie był za bardzo udany mecz Nordy! dobrze,ze sie rozstrzelali na koniec:) Ale mimo wszystko Brawo za kolejna wygrana;)

autor: ~anonim 2012-05-05 21:33:21

avatar fartem wygraliśmy z Łebczem gdyby graliśmy znowu w Łebczu byśmy przegrali .

autor: ~anomim 2012-05-05 21:58:05

avatar mecz nie był udany, przewaga leżała po stronie Łebcza, niestety dla Łebcza w drugiej połowie zabrakło im sił a Norda to wykorzystała. Brawo :)

autor: ~1 2012-05-05 22:58:51

avatar haha! czy łebcz w ogole miał w drugiej polowie jakąś sytuację? albo piszą tu komentarze ludzie z łebcza, albo walnijcie się w głowę :)

autor: ~ja 2012-05-06 11:33:48

avatar gramy do konca swoje a lebcz niech sie zajmie swojagrai tyle i po co te wszystkie obelgi

autor: ~kuba 2012-05-06 12:05:59

avatar Mecz już się skończył. Łebcz widać jest mocny przed komputerem w komentarzach, tylko na boisku coś słabiej.. Wszystkich kibiców Łebcza informuje, że mają swoją stronę internetową (wicherlebcz.futbolowo.pl) i tam też mogą się pospinać, niekoniecznie muszą robić to na naszej stronie.

autor: ~anonim 2012-05-06 13:33:11

avatar bo co ?. Ciekawe cwaniacy z Karwi możecie jeszcze dostać jak do nas przyjedziecie.

autor: ~kropek 2012-05-06 14:02:41

avatar Koleszko sympatyczny, nie zagramy bo nie awansujecie .

autor: ~faneczka85 2012-05-06 15:16:16

avatar tylko wiecej chamstwa było na boisku ze strony Łebcza... Karwia jak zwykle pokokazała klase:)

autor: ~anonim 2012-05-06 16:16:25

avatar Karwia pokazała klase ale na wyzwiska na sędziego i kibiców a tak wgl z kąd wiecie że Łebcz nie awansuje ?. To sie mylicie.

autor: ~faneczka85 2012-05-06 16:30:03

avatar wynik mówi swoje...

autor: ~ktoś 2012-05-06 18:47:26

avatar potraficie na siebie tylko wrzucać, wynik wynikiem, w Łebczu przegrała Norda, w Karwi Łebcz więc o co Wam chodzi? dajcie sobie spokój, bo nie rozumiem do czego dążycie.
Co do kibiców, każdy ma swoją kulturę osobistą Norda nie jest w stanie odpowiadać za to, że nie które osoby jej nie posiadają. Dajcie sobie spokój. Pozdro.