Wyszukiwarka

Aktualności

Trzecia porażka. Norda - Sztorm 2:7

• autor: tylkonorda, 2012-09-11 14:30

Drugi mecz przed własną publicznością. Wiedzieliśmy że będzie ciężko ale przystąpiliśmy do tego spotkania pełni optymizmu. Tradycyjnie zabrakło kilku podstawowych zawodnikow.

więcej...

Relacja minutowa:

1'         Pierwsza groźna akcja gości. Dośrodkowanie z lewej strony wybija głową nasz kapitan Ł. Bisewski

5'         Mamy rzut wolny z ok. 40m. Do piłki podchodzi B. Jarmuż i oddaje dobry strzał w światło bramki. Piłkę niesioną wiatrem jedną ręką wybija bramkarz Sztormu.

8'         Groźnie w naszym polu karnym. Gdy zawodnik Sztormu już szykował się do strzału w ostatniej chwili wskoczył wślizgiem Ł. Kreft i zażegnał niebezpieczeństwo.

11'       Akcja Sztormu z lewej strony. Zawodnik miał za dużo swobody i to wykorzystał. Najpierw położył Darżnika potem posłał górną piłkę do siatki. 0:1

14'       Stały fragment gry. Dośrodkowanie w nasze pole karne i zawodnik z Mostów z główki po rękach Darżnika podwyższa wynik. 0:2

21'       Długa wymiana piłki przez gości, w okolicach naszego pola karnego przerwana faulem Ł. Bisewskiego. Strzał z 25 m. po ziemi broni nasz bramkarz

22'       Przypadkowa ręka piłkarza Sztormu w polu karnym i sędzia pokazuje na wapno. Niestety z jedenastki B. Jarmuż strzela wysoko nad bramką. Lepszej okazji chyba nie będzie w tym meczu.

27'       Po rzucie rożnym główkował Ł. Kreft obok bramki

31'       Żółta kartka dla piłkarza Mostów

34'       Mamy rzut wolny z ok 30m. Dobry strzał B. Jarmuż broni bramkarz

38'       Dobra okazja dla gości. Niepilnowany zawodnik strzela z główki ale nie trafia w światło bramki.

-----------

47'       Świetna okazja dla Nordy. A. Lessnau znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Niestety lepszy okazał się ten drugi.

53'       Strzał zawodnika Sztormu z ok. 20m. minimalnie obok prawego słupka

55'       Najpierw główka, potem dobitka gracza gości. Broni Darżnik. Było gorąco.

57'       Łatwo tracimy piłkę na własnej połowie. Momentalnie trzech zawodników Sztormu wymienia sobie piłkę przed naszą bramką. Ostatni kończy mierzonym strzałem w lewy róg. 0:3

60'       Sam na sam z bramkarzem wychodzi D. Dettlaff i nie marnuje tej okazji. 1:3

65'       Z linii pola karnego z górnej piłki uderza B. Jarmuż. Mocno ale niecelnie

68'       Trochę się odkryliśmy. Zawodnik Sztormu przebiegł z piłką kilka metrów i pokonał Darżnika. 1:4

69'       Zmiana za J. Jarmuża wchodzi M. Lachs

69'       Z wolnego z ok. 25m. strzela B. Jarmuż. Ponownie dobry strzał, tym razem po ziemi. Nogami odbija bramkarz

71'       Z prawej strony łatwo przedarł się napatsnik gości. Z wyjściem zwlekał nasz bramkarz a gdy zdecydował się ruszyć do piłki ta przeleciała pod nim do siatki. 1:5

76'       Sztorm dalej w ataku. Tym razem dwóch zawodników popędziło na naszą bramkę. Na szczęście ostatnie podanie było za mocne.

78'       Zmiana za P. Felkner wchodzi A. Lademann

80'       Sztorm spokojnie rozrywa piłkę w naszym polu karnym i kończy technicznym strzałem. 1:6

82'       Strzał z wolnego odbija Darżnik. Dobitka już celna. 1:7

83'       Zmiana za A. Lessnau wchodzi Ł. Kania

85'       Tym razem Darżnik broni sam na sam

86'       Zawodnik Sztormu zobaczył że nasz bramkarz wyszedł. Przytomny strzał ale piłka minęła słupek.

89'       Kopia sytuacji z 60 min. I tym razem D. Dettlaff się nie myli. 2:7

90'       Koniec spotkania. Nie mogliśmy nic zrobić. Po prostu Sztorm był zdecydowanie lepszy. Piłkarze z Mostów zaprezentowali jak należy biegać, walczyć o piłkę, grać zespołowo i wykańczać akcje. Dziwne że przegrali pierwsze dwa mecze.

Norda:M.Darżnik, Ł.Bisewski, A.Czylkowski, J. Jarmuż (69' M. Lachs), Ł.Kreft, B.Jarmuż, M.Miotk, D.Korzeniewski, P.Felkner (78' A. Lademann), A.Lessnau (83' Ł. Kania), D. Dettlaff

Bramki: D. Dettlaff 60' , 89' - 11' , 14' , 57' , 68' , 71' , 80' , 82'

Żółte kartki:Sztorm 31'