Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • OKS Janowo - GOSRiT II Luzino 1:2
  • Huragan Smolno - Sokół Strzelno 4:5
  • Relaks Mechowo - Norda Karwia 2:3
  • Puma Darżlubie - Ajax Leśniewo 6:1
  • Klif Chłapowo - Celtic Reda 3:4
  • Stolem II Gniewino - Konsal Sławoszyno 5:0
  • Wicher Wierzchucino -
  •        

Losowa galeria

28.10 Turniej juniorów w Żelistrzewie
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maka165 60
2. tylkonorda 59
3. Karol39 57
4. arek1407 29
5. reszka 2

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 168, wczoraj: 192
ogółem: 1 452 978

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Juniorzy startują!

  • autor: nordakarwia, 2012-09-14 18:43

15 września odbędzie się pierwszy z cyklu czterech turniejów Junior E1. Pierwszym gospodarzem będzie zespół MKS Władysławowo. Będzie to pierwszy występ młodych piłkarzy z Karwi. 

Program turnieju:

Zbiórka uczestników: godzina 10.00

Czas gry: 2 x 15 minut; przerwy 2 minuty

10.15 ÷ 10.47 MKS Władysławowo - Norda Karwia

10.50 ÷ 11.22 Korona Żelistrzewo - Sztorm Mosty

11.25 ÷ 11.57 MKS Władysławowo - Korona Żelistrzewo

12.00 ÷ 12.32 Sztorm Mosty - Norda Karwia

12.35 ÷ 13.07 Norda Karwia - Korona Żelistrzewo

13.10 ÷ 13.42 MKS Władysławowo - Sztorm Mosty

13.50 wręczenie nagród

14.15 poczęstunek – pizzeria „BISTRO-PIZZA” (obok Orlika)

Terminy turniejów i gospodarze:

15.09.2012 godz: 10.00 MKS Władysławowo

29/30.09.2012 Norda Karwia

13/14.10.2012 Sztorm Mosty

27/28.10.2012 Korona Żelistrzewo


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [317]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Relaks MechowoNorda Karwia
Relaks Mechowo 2:3 Norda Karwia
2017-11-05, 13:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
OKS Janowo 1:2 GOSRiT II Luzino
Huragan Smolno 4:5 Sokół Strzelno
Relaks Mechowo 2:3 Norda Karwia
Puma Darżlubie 6:1 Ajax Leśniewo
Klif Chłapowo 3:4 Celtic Reda
Stolem II Gniewino 5:0 Konsal Sławoszyno
Wicher Wierzchucino

Statystyki drużyny