Wyszukiwarka

Aktualności

Norda - MKS 1:3 (1:1)

• autor: tylkonorda, 2012-09-29 22:07

Derby nie dla nas. Po dobrym meczu, jednym z lepszych ponownie schodzimy z boiska pokonani. Szkoda bo przy odrobinie szczęścia losy meczu mogły się potoczyć zupełnie inaczej.

Więcej...

Relacja minutowa:

3'  P. Felkner wybiegł do piłki i znalazł się sam na sam z bramkarzem. Tuż przed nim lekko trącił piłkę nogą a ta potoczyła się do siatki. 1:0 !

4'  Strzał D. Dettlaff z lewej nogi obok słupka

5'  Akcja D. Korzeniewskiego z prawej strony. W polu karnym strzela ale piłkę wybija z bramki obrońca. Po chwili bramkarz opanowuje sytuację i łapie piłkę.

7'  Groźne dośrodkowanie z prawej strony A. Budzisza. Piłka mija bramkarza ale nie ma od nas kto zamknąć akcję

16'  Rzut wolny dla MKS-u. Po strzale G. Korzeniewskiego w ostatniej chwili piłkę odbija nasz bramkarz. Dobitka kolejnego zawodnika niecelna.

19'  Akcja gości z lewej strony, dogranie piłki w pole karne a tam zawodnik MKS-u przestrzeliwuje

21'  Mocny strzał G. Korzeniewskiego w polu karnym. Całe szczęście że w środek bramki gdzie łapie M. Katzor

25'  MKS przeważa. Kolejna dogodna sytuacja ale słaby strzał broni M. Katzor

31'  Kolejny zawodnik gości w doskonałej sytuacji. M. Katzor rzuca się pod nogi i chwyta piłkę

33'  G. Korzeniewski strzela z okolic linii pola karnego. Z najwyższym trudem na rzut rożny wybija nasz bramkarz

35'  M. Miotk próbuje zaskoczyć bramkarza strzałem z rzutu wolnego. Niecelnie

36'  Zawodnicy Władysławowa rozklepali naszych obrońców i to w polu karnym. T. Grapp strzela do pustej. 1:1

37'  Strzał zawodnika MKS-u z pola karnego. Wysoko nad bramką

40'  P. Felkner otrzymuje żółtą kartkę po niegroźnym faulu w okolicach środka boiska

42'  Z rzutu wolnego G. Korzeniewski. Piłka nabrała prędkości, uderza w poprzeczkę i wychodzi za bramkę

---------

48'  Po żółtej kartce za przepychanki otrzymują D. Korzeniewski i K. Wojciechowski

51'  Decydujący moment meczu. Zawodnik MKS-u biegnie na bramkę powstrzymywany przez A. Czylkowskiego. Do piłki wybiega też nasz bramkarz. Zawodnik gości pada. Arbiter pokazuję czerwień dla M. Katzora choś wydaje się że to nasz obrońca bardziej faulował.

52'  Do bramki wchodzi Ł. Bisewski

56'  Jakby tego było mało, kontuzjowany J. Jarmuż opuszcza boisko

58'  Do gry wchodzi K. Kuhr

60'  Z własnej połowy ruszył z piłką D. Dettlaff. Przed bramką decyduje się na strzał. Broni bramkarz

67'  Władysławowo dopięło swego. Powinniśmy grać z kontry, tymczasem to MKS zdobywa gola po wyprowadzonej kontrze. 1:2

68'  Żółty kartonik dla Ł. Kreft

75'  Strzał zawodnika gości prosto w naszego nowego bramkarza

77'  MKS w natarciu ale marnuje swoje okazje

79'  Potężny strzał B. Bonka w poprzeczkę

85'  Tym razem się udaje. Kapitan G. Korzeniewski ustala wynik 1:3

90'  Koniec spotkania. Kolejne derby na wiosnę we Władysławowie

Norda: M.Katzor, Ł.Bisewski, A.Czylkowski, J. Jarmuż (58' K. Kuhr), Ł.Kreft, M. Lachs, A. Budzisz, M.Miotk, D.Korzeniewski, P. Felkner, D. Dettlaff

Bramki: P. Felkner 3'  -  T. Grapp 36' , G. Szwok 67 , G. Korzeniewski 85'

Żółte kartki: P. Felkner 40' , D. Korzeniewski 48' , Ł. Kreft 68'  -  K. Wojciechowski 48'

Czerwone kartki: M. Katzor 51'

Kolejny mecz 6-10-2012 w sobotę o godz. 11:00 z KP Sopot. Wyjazd autokarem o 8:45

Treningi we wtorek i czwartek na orliku o 19:00

Orlik dla Oldboyów w każdą środę o godz. 20:00

Orlik dla wszystkich chętnych w niedzielę o godz. 16:00