Wyszukiwarka

Aktualności

Norda Karwia - Kaszubia Starzyno 2:5 (1:2)

• autor: tylkonorda, 2012-10-15 22:53

To miał być mecz na przełamanie złej passy. Niestety Kaszubia Starzyno też okazała się za mocnym rywalem dla nas.

Więcej...

Od 7 minuty wszystko szło zgodnie z planem. Swoją sytuację wykorzystał A. Lessnau i prowadziliśmy 1:0. Starzyno odpowiedziało już po kilku minutach. Nieporozumienie w naszej obronie i mamy remis. Kaszubia miała przewagę i coraz częściej zagrażała naszej bramce. Dwa razy w sytuacji sam na sam zwycięsko wyszedł nasz bramkarz ale i tak to goście prowadzili do przerwy 1:2. Warto dodać że Kaszubia już w pierwszej połowie wykorzystała swoją jedyną zmianę. U nas po przerwie za P. Staniszewskiego wchodzi M. Lachs i już w pierwszym kontakcie z piłką zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu z prawej strony strzela z opadającej piłki mocno i celnie tuż przy słupku. Ponownie odżyły nadzieje na pierwsze zwycięstwo. Jednak z biegiem czasu to Kaszubia osiągała przewagę, powtórnie obejmując prowadzenie. Nasze akcje były nie przygotowane, a to że coraz bardziej się odkrywaliśmy bezlitośnie wykorzystała Kaszubia strzelając bramki na 4:2 i 5:2.

Norda: M. Katzor, A. Budzisz, P. Staniszewski (46' M. Lachs), A. Czylkowski, K. Kuhr, Ł.Kreft, D.Korzeniewski, M. Miotk, P.Felkner (Zaworski), D. Dettlaff, A. Lessnau

Bramki: A. Lessnau 7' , M. Lachs 47'

Żółte kartki: M. Miotk, D. Dettlaff

W niedzielę gramy o 11:00 z Karlikowem Sopot. Wyjazd autokarem o 8:45 z przystanku.

Treningi we wtorek i czwartek o 19:00