Norda Karwia - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Konsal Sławoszyno - Stolem II Gniewino 1:4
  • GOSRiT II Luzino - OKS Janowo 7:2
  • Ajax Leśniewo - Puma Darżlubie 4:2
  • Sokół Strzelno - Huragan Smolno 1:2
  • Celtic Reda - Klif Chłapowo 4:3
  • Norda Karwia - Relaks Mechowo 4:2
  • Wicher Wierzchucino -

Nowa galeria
brak zdjęć

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Karol39 118
2. maka165 117
3. tylkonorda 101
4. arek1407 30
5. reszka 2

Trzecie zwycięstwo

• autor: nordakarwia, 2012-11-11 12:21

Norda - Celtic Reda 5:3 (2:2)

To było cenne zwysięstwo. Kolejne punkty pozwoliły naszej drużynie opuścić w końcu ostatnie miejsce w tabeli.

Jednej i drugiej drużynie jakby ciężko było się przyzwyczaić do sztucznej nawierzchni w Cetniewie. Z obu stron padało wiele błędów. Prowadzenie dał nam A. Czylkowski. Wbiegając w pole karne wyprzedził obrońcę i strzałem głową pokonał bramkarza. Po dziesięciu minutach na tablicy widniał już rezultat 1:1. Szybki napastnik gości uciekł z prawej strony i mimo asysty A. Budzisza strzelił mocno z ostrego kąta w krótki róg obok zaskoczonego M. Darżnika. Niestety kolejna bramka padła też dla Celtiku. Źle wyprowadzona piłka z naszej obrony, przechwyt gości, strzał i piłka po rykoszecie ląduje w naszej siatce. Tuż przed przerwą wyrównuje Ł. Kreft. Nasz obrońca znalazł się pod polem karnym i mocnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi. W drugiej części gry dalej nie potrafilismy uspokoić gry, brakowało składnych akcji co na tym boisku nie było przecież trudne, a i przeciwnik nie był wymagający. Wreszcie po akcji z prawej strony D. Korzeniewskiego, z bliska strzela gola D. Dettlaff i jest 3:2. Celtic był bliski wyrównania i mogła to być bramka meczu. W polu karnym do przewrotki ładnie złożył się zawodnik gości i huknął na nasze szczęście w poprzeczkę. Jednak po ciekawie rozegranym rzucie wolnym i tak mieliśmy remis. Piłka zagrana do zawodnika obok muru, który nie miał problemów z pokonaniem naszego bramkarza i jest 3:3. W 78. min. na strzał z okolic 20m. zdecydował się D. Korzeniewski. Niezbyt mocno uderzoną piłkę łapał już bramkarz Celtiku gdy ta jednak gdzieś między rękami wpadła do siatki. Trzeba przyznać że nie był to udany występ bramkarza gości. Ostatnia bramka padła po akcji prawą stroną D. Korzeniewskiego. Sprytne minięcie obrońcy i wyłożenie piłki do wbiegającego D. Dettlaff a ten nie marnuje takich okazji ustalając wynik na 5:3.

Norda: M. Darżnik, A. Budzisz (79’ M. Zaworski), Ł. Bisewski, K. Kuhr, Ł.Kreft, A. Czylkowski, B. Jarmuż, D.Korzeniewski, M. Miotk, P. Felkner (64’ M. Lachs), D. Dettlaff

Bramki: A. Czylkowski 12’ , Ł. Kreft 44’ , D. Dettlaff 64’ 85’ , D. Korzeniewski 78’ – Celtic 21’ , 42’ , 74’

Żółte kartki: M. Miotk 82’ , D. Korzeniewski 89’ – Celtic 63’ , 89’

W sobotę gramy w Szemudzie z LZS Bojano o godz. 14:00. Wyjazd autokarem o godz. 11:45 z przystanku.

Treningi we wtorek i czwartek o 19:00

autor: ~anonim 2012-11-11 15:32:40

avatar Brawo

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Norda KarwiaRelaks Mechowo
Norda Karwia 4:2 Relaks Mechowo