Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Norda Karwia - GKS Linia 5:3
  • Sokół Strzelno - Stolem II Gniewino 0:4
  • Relaks Mechowo - Puma Darżlubie 1:1
  • Arka Prusewo - KKS Koleczkowo 2:4
  • Ajax Leśniewo - Huragan Smolno 3:3
  • Wicher Wierzchucino - Solar Władysławowo 1:2
  •        

Losowa galeria

OKS Janowo - Norda Karwia
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maka165 37
2. tylkonorda 36
3. Karol39 36

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 502, wczoraj: 502
ogółem: 1 507 788

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Plan sparingów.

  • autor: tylkonorda, 2013-01-17 18:54

Znamy daty i drużyny z jakimi zagramy sparingi przed rundą wiosenną. Jak potwierdził trener, przed pierwszą kolejką zagramy pięć spotkań. Miejsce i godziny uzależnione od warunków (do uzgodnienia).

2 marzec - Relaks Mechowo

9 marzec - Zatoka Puck

16 marzec - Jantar Swarzewo

23 marzec - Stolem Gniewino (prawdopodobnie w Gniewinie na sztucznej murawie)

30 marzec - Arka Prusewo (prawdopodobnie w Gniewinie na sztucznej murawie)


  • Komentarzy [3]
  • czytano: [466]
 

autor: ~anonim 2013-01-19 13:57:04

avatar wiadomo coś o wzmocnieniach?


autor: ~anonim 2013-01-19 16:29:48

avatar Ponoc wzmacniaja brzeg na ostrowo kolonii.


autor: ~anonim 2013-01-21 21:01:00

avatar wiadomo coś kiedy teraz hala??


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Solar Władysławowo   Norda Karwia
2018-10-20, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Norda KarwiaGKS Linia
Norda Karwia 5:3 GKS Linia
2018-10-13, 15:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Solar Władysławowo - Norda Karwia
GKS Linia - Sokół Strzelno
Stolem II Gniewino - Relaks Mechowo
Huragan Smolno - Arka Prusewo
Puma Darżlubie - Ajax Leśniewo
KKS Koleczkowo - Wicher Wierzchucino

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Norda Karwia 5:3 GKS Linia
Sokół Strzelno 0:4 Stolem II Gniewino
Relaks Mechowo 1:1 Puma Darżlubie
Arka Prusewo 2:4 KKS Koleczkowo
Ajax Leśniewo 3:3 Huragan Smolno
Wicher Wierzchucino 1:2 Solar Władysławowo

Statystyki drużyny