Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • OKS Janowo - GOSRiT II Luzino 1:2
  • Huragan Smolno - Sokół Strzelno 4:5
  • Relaks Mechowo - Norda Karwia 2:3
  • Puma Darżlubie - Ajax Leśniewo 6:1
  • Klif Chłapowo - Celtic Reda 3:4
  • Stolem II Gniewino - Konsal Sławoszyno 5:0
  • Wicher Wierzchucino -
  •        

Losowa galeria

Kaszubia Starzyno - Norda Karwia (sparing)
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maka165 60
2. tylkonorda 59
3. Karol39 57
4. arek1407 29
5. reszka 2

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 188, wczoraj: 137
ogółem: 1 452 534

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Norda Karwia - Wicher Almares Wierzchucino 1:2 (0:1)

  • autor: tylkonorda, 2013-04-19 07:17

Norda: M. Darżnik, M. Felkner, Ł. Kreft, J. Jarmuż, M. Kowalewski, A. Czylkowski, M. Miotk, P. Fafiński (81, P. Bisewski), M. Zaworski (75' A. Lademann), M. Chmieliński (85' P. Staniszewski), J. Przecherski (81' D. Milosz)

Żółte kartki: M. Felkner, Ł. Kreft

Bramka: M. Felkner

W sobotę mecz w Mostach o 16:00. Wyjazd autokarem o 14:00.

 


  • Komentarzy [3]
  • czytano: [400]
 

autor: ~anonim 2013-04-19 11:44:03

avatar rezerwowych zadnych?


autor: ~gosc 2013-04-20 16:57:41

avatar ci w nawiasach to sa rezerwowi ktorzy zagrali


autor: ~aa 2013-04-20 22:08:56

avatar Wlasnie odjechalo wam na 3 pkt Starzyno i Celtic.Tabela najlepiej pokazuje jak kiepska jest sytuacja. Pora chyba wziac sie za treningi na powaznie, z tego co slyszalem trenuje kilku mlodych chlopakow z Karwi, w znacznej czesci rezerwowych, a reszta olewa. Jest jeszcze czas, wezcie sie w garsc, powodzenia.


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Relaks MechowoNorda Karwia
Relaks Mechowo 2:3 Norda Karwia
2017-11-05, 13:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
OKS Janowo 1:2 GOSRiT II Luzino
Huragan Smolno 4:5 Sokół Strzelno
Relaks Mechowo 2:3 Norda Karwia
Puma Darżlubie 6:1 Ajax Leśniewo
Klif Chłapowo 3:4 Celtic Reda
Stolem II Gniewino 5:0 Konsal Sławoszyno
Wicher Wierzchucino

Statystyki drużyny