Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • OKS Janowo - GOSRiT II Luzino 1:2
  • Huragan Smolno - Sokół Strzelno 4:5
  • Relaks Mechowo - Norda Karwia 2:3
  • Puma Darżlubie - Ajax Leśniewo 6:1
  • Klif Chłapowo - Celtic Reda 3:4
  • Stolem II Gniewino - Konsal Sławoszyno 5:0
  • Wicher Wierzchucino -
  •        

Losowa galeria

Norda Karwia - KS Rozłazino
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maka165 60
2. tylkonorda 59
3. Karol39 57
4. arek1407 29
5. reszka 2

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 450, wczoraj: 333
ogółem: 1 453 593

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Puchar Polski

  • autor: tylkonorda, 2013-08-30 15:10

Rozlosowano pary II rundy Pucharu Polski:

Mecze zaplanowane są na dzień 11.09.2013 (środa).

PP – 18 Konsal Sławoszyno - Portowiec Gdańsk
PP – 19 Marynarka Wojenna RP - GTS Rokitnica
PP – 20 Sztorm II Mosty - LZS Bojano
PP – 21 Osiczanka Osice - Brda Rytel
PP – 22 KS Mściszewice - Celtic Reda
PP – 23 Norda Karwia - Gwiazda Karsin  godz. 17:00
PP – 24 Gdyńska AP Dąbrowa - Sztorm Mosty
PP – 25 Sopocki Potok Kamionka - KS Skorzewo
PP – 26 Relaks Mechowo - Styna Godziszewo
PP – 27 Piaski Wąglikowice - KS Sulmin
PP – 28 Zaboracy Perła Czyczkowy  - Orzeł Straszyn
PP – 29 GKS III Kolbudy - Ex Siedlce Gdańsk
PP – 30 Barka Łebno - Kaszubia Starzyno
PP – 31 Szpak Skórcz - KP Gdynia
PP – 32 Huragan Smolno - Wicher Wierzchucino
PP – 34 Centrum Pelplin - GTS Rusocin

Mecz zaplanowany są na dzień 18.09.2013 (środa).

PP – 33 Unia Tczew -  Joker Karlikowo Krokowa

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [236]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Relaks MechowoNorda Karwia
Relaks Mechowo 2:3 Norda Karwia
2017-11-05, 13:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
OKS Janowo 1:2 GOSRiT II Luzino
Huragan Smolno 4:5 Sokół Strzelno
Relaks Mechowo 2:3 Norda Karwia
Puma Darżlubie 6:1 Ajax Leśniewo
Klif Chłapowo 3:4 Celtic Reda
Stolem II Gniewino 5:0 Konsal Sławoszyno
Wicher Wierzchucino

Statystyki drużyny