Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Norda Karwia - Ajax Leśniewo 1:1
  • Konsal Sławoszyno - GOSRiT II Luzino 1:7
  • Huragan Smolno - Celtic Reda 2:4
  • Sokół Strzelno - OKS Janowo 1:8
  • Wicher Wierzchucino - Stolem II Gniewino 3:3
  • Klif Chłapowo - Relaks Mechowo 3:1
  • Puma Darżlubie -
  •        

Losowa galeria

Norda Karwia - Joker Karlikowo Krokowa
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. tylkonorda 74
2. maka165 73
3. Karol39 73
4. arek1407 30
5. reszka 2

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 285, wczoraj: 201
ogółem: 1 470 252

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Terminarz B klasy

  • autor: tylkonorda, 2014-08-01 14:42

Wiadomo już z kim i kiedy zagramy w B klasie. W rozwinięciu również grupa naszych juniorów rocznik 2004

więcej:

Junior E1 rocznik 2004

LP    GRUPA VII
1    Stolem Gniewino
2    Norda Karwia
3    MKS Władysławowo
4    Korona Zelistrzewo II

 

 

Terminarz rozgrywek ligi: GDAŃSK: KLASA B GRUPA I

RUNDA I

 

Kolejka 1 w dniach 23-08-2014/24-08-2014

1

Zatoka 95 Puck

- pauzuje w kolejce

       

2

SZTORM II MOSTY

- AJAX LEŚNIEWO

       

3

Sokół Bożepole Wielkie

- ARKA PRUSEWO

       

4

Relaks Mechowo

- Huragan Smolno

       

5

Norda Karwia

- JOKER KARLIKOWO KROKOWA

       

6

MKS II Władysławowo

- Klif Chłapowo

       

7

LATARNIK CHOCZEWO

- KONSAL SŁAWOSZYNO

       

 

Kolejka 2 w dniach 30-08-2014/31-08-2014

8

KONSAL SŁAWOSZYNO

- pauzuje w kolejce

       

9

Klif Chłapowo

- LATARNIK CHOCZEWO

       

10

JOKER KARLIKOWO KROKOWA

- MKS II Władysławowo

       

11

Huragan Smolno

- Norda Karwia

       

12

ARKA PRUSEWO

- Relaks Mechowo

       

13

AJAX LEŚNIEWO

- Sokół Bożepole Wielkie

       

14

Zatoka 95 Puck

- SZTORM II MOSTY

       

 

Kolejka 3 w dniach 03-09-2014

15

SZTORM II MOSTY

- pauzuje w kolejce

____-__-__

     

16

Sokół Bożepole Wielkie

- Zatoka 95 Puck

2014-09-03

     

17

Relaks Mechowo

- AJAX LEŚNIEWO

2014-09-03

     

18

Norda Karwia

- ARKA PRUSEWO

2014-09-03

     

19

MKS II Władysławowo

- Huragan Smolno

2014-09-03

     

20

LATARNIK CHOCZEWO

- JOKER KARLIKOWO KROKOWA

2014-09-03

     

21

KONSAL SŁAWOSZYNO

- Klif Chłapowo

2014-09-03

     

 

Kolejka 4 w dniach 06-09-2014/07-09-2014

22

Klif Chłapowo

- pauzuje w kolejce

       

23

JOKER KARLIKOWO KROKOWA

- KONSAL SŁAWOSZYNO

       

24

Huragan Smolno

- LATARNIK CHOCZEWO

       

25

ARKA PRUSEWO

- MKS II Władysławowo

       

26

AJAX LEŚNIEWO

- Norda Karwia

       

27

Zatoka 95 Puck

- Relaks Mechowo

       

28

SZTORM II MOSTY

- Sokół Bożepole Wielkie

       

 

Kolejka 5 w dniach 13-09-2014/14-09-2014

29

Sokół Bożepole Wielkie

- pauzuje w kolejce

       

30

Relaks Mechowo

- SZTORM II MOSTY

       

31

Norda Karwia

- Zatoka 95 Puck

       

32

MKS II Władysławowo

- AJAX LEŚNIEWO

       

33

LATARNIK CHOCZEWO

- ARKA PRUSEWO

       

34

KONSAL SŁAWOSZYNO

- Huragan Smolno

       

35

Klif Chłapowo

- JOKER KARLIKOWO KROKOWA

       

 

Kolejka 6 w dniach 20-09-2014/21-09-2014

36

JOKER KARLIKOWO KROKOWA

- pauzuje w kolejce

       

37

Huragan Smolno

- Klif Chłapowo

       

38

ARKA PRUSEWO

- KONSAL SŁAWOSZYNO

       

39

AJAX LEŚNIEWO

- LATARNIK CHOCZEWO

       

40

Zatoka 95 Puck

- MKS II Władysławowo

       

41

SZTORM II MOSTY

- Norda Karwia

       

42

Sokół Bożepole Wielkie

- Relaks Mechowo

       

 

Kolejka 7 w dniach 27-09-2014/28-09-2014

43

Relaks Mechowo

- pauzuje w kolejce

       

44

Norda Karwia

- Sokół Bożepole Wielkie

       

45

MKS II Władysławowo

- SZTORM II MOSTY

       

46

LATARNIK CHOCZEWO

- Zatoka 95 Puck

       

47

KONSAL SŁAWOSZYNO

- AJAX LEŚNIEWO

       

48

Klif Chłapowo

- ARKA PRUSEWO

       

49

JOKER KARLIKOWO KROKOWA

- Huragan Smolno

       

 

Kolejka 8 w dniach 04-10-2014/05-10-2014

50

Huragan Smolno

- pauzuje w kolejce

       

51

ARKA PRUSEWO

- JOKER KARLIKOWO KROKOWA

       

52

AJAX LEŚNIEWO

- Klif Chłapowo

       

53

Zatoka 95 Puck

- KONSAL SŁAWOSZYNO

       

54

SZTORM II MOSTY

- LATARNIK CHOCZEWO

       

55

Sokół Bożepole Wielkie

- MKS II Władysławowo

       

56

Relaks Mechowo

- Norda Karwia

       

 

Kolejka 9 w dniach 11-10-2014/12-10-2014

57

Norda Karwia

- pauzuje w kolejce

       

58

MKS II Władysławowo

- Relaks Mechowo

       

59

LATARNIK CHOCZEWO

- Sokół Bożepole Wielkie

       

60

KONSAL SŁAWOSZYNO

- SZTORM II MOSTY

       

61

Klif Chłapowo

- Zatoka 95 Puck

       

62

JOKER KARLIKOWO KROKOWA

- AJAX LEŚNIEWO

       

63

Huragan Smolno

- ARKA PRUSEWO

       

 

Kolejka 10 w dniach 18-10-2014/19-10-2014

64

ARKA PRUSEWO

- pauzuje w kolejce

       

65

AJAX LEŚNIEWO

- Huragan Smolno

       

66

Zatoka 95 Puck

- JOKER KARLIKOWO KROKOWA

       

67

SZTORM II MOSTY

- Klif Chłapowo

       

68

Sokół Bożepole Wielkie

- KONSAL SŁAWOSZYNO

       

69

Relaks Mechowo

- LATARNIK CHOCZEWO

       

70

Norda Karwia

- MKS II Władysławowo

       

 

Kolejka 11 w dniach 25-10-2014/26-10-2014

71

MKS II Władysławowo

- pauzuje w kolejce

       

72

LATARNIK CHOCZEWO

- Norda Karwia

       

73

KONSAL SŁAWOSZYNO

- Relaks Mechowo

       

74

Klif Chłapowo

- Sokół Bożepole Wielkie

       

75

JOKER KARLIKOWO KROKOWA

- SZTORM II MOSTY

       

76

Huragan Smolno

- Zatoka 95 Puck

       

77

ARKA PRUSEWO

- AJAX LEŚNIEWO

       

 

Kolejka 12 w dniach 08-11-2014/09-11-2014

78

AJAX LEŚNIEWO

- pauzuje w kolejce

       

79

Zatoka 95 Puck

- ARKA PRUSEWO

       

80

SZTORM II MOSTY

- Huragan Smolno

       

81

Sokół Bożepole Wielkie

- JOKER KARLIKOWO KROKOWA

       

82

Relaks Mechowo

- Klif Chłapowo

       

83

Norda Karwia

- KONSAL SŁAWOSZYNO

       

84

MKS II Władysławowo

- LATARNIK CHOCZEWO

       

 

Kolejka 13 w dniach 15-11-2014/16-11-2014

85

LATARNIK CHOCZEWO

- pauzuje w kolejce

       

86

KONSAL SŁAWOSZYNO

- MKS II Władysławowo

       

87

Klif Chłapowo

- Norda Karwia

       

88

JOKER KARLIKOWO KROKOWA

- Relaks Mechowo

       

89

Huragan Smolno

- Sokół Bożepole Wielkie

       

90

ARKA PRUSEWO

- SZTORM II MOSTY

       

91

AJAX LEŚNIEWO

- Zatoka 95 Puck

     

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [499]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Celtic RedaNorda Karwia
Celtic Reda   Norda Karwia
2018-04-21, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Norda Karwia Ajax Leśniewo
Norda Karwia 1:1 Ajax Leśniewo
2018-04-14, 17:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Celtic Reda - Norda Karwia
GOSRiT II Luzino - Sokół Strzelno
Puma Darżlubie - Klif Chłapowo
Relaks Mechowo - Wicher Wierzchucino
Ajax Leśniewo - Konsal Sławoszyno
Stolem II Gniewino - Huragan Smolno
OKS Janowo - pauza

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Norda Karwia 1:1 Ajax Leśniewo
Konsal Sławoszyno 1:7 GOSRiT II Luzino
Huragan Smolno 2:4 Celtic Reda
Sokół Strzelno 1:8 OKS Janowo
Wicher Wierzchucino 3:3 Stolem II Gniewino
Klif Chłapowo 3:1 Relaks Mechowo
Puma Darżlubie

Statystyki drużyny