B-klasa » Gdańsk I | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||
|
dzisiaj: 11364, wczoraj: 52845
ogółem: 3 172 065
statystyki szczegółowe
Wiadomo już z kim i kiedy zagramy w B klasie. W rozwinięciu również grupa naszych juniorów rocznik 2004
więcej:
Junior E1 rocznik 2004
LP GRUPA VII
1 Stolem Gniewino
2 Norda Karwia
3 MKS Władysławowo
4 Korona Zelistrzewo II
Terminarz rozgrywek ligi: GDAŃSK: KLASA B GRUPA I
RUNDA I
Kolejka 1 w dniach 23-08-2014/24-08-2014
1 | Zatoka 95 Puck | - pauzuje w kolejce | ||||
2 | SZTORM II MOSTY | - AJAX LEŚNIEWO | ||||
3 | Sokół Bożepole Wielkie | - ARKA PRUSEWO | ||||
4 | Relaks Mechowo | - Huragan Smolno | ||||
5 | Norda Karwia | - JOKER KARLIKOWO KROKOWA | ||||
6 | MKS II Władysławowo | - Klif Chłapowo | ||||
7 | LATARNIK CHOCZEWO | - KONSAL SŁAWOSZYNO |
Kolejka 2 w dniach 30-08-2014/31-08-2014
8 | KONSAL SŁAWOSZYNO | - pauzuje w kolejce | ||||
9 | Klif Chłapowo | - LATARNIK CHOCZEWO | ||||
10 | JOKER KARLIKOWO KROKOWA | - MKS II Władysławowo | ||||
11 | Huragan Smolno | - Norda Karwia | ||||
12 | ARKA PRUSEWO | - Relaks Mechowo | ||||
13 | AJAX LEŚNIEWO | - Sokół Bożepole Wielkie | ||||
14 | Zatoka 95 Puck | - SZTORM II MOSTY |
Kolejka 3 w dniach 03-09-2014
15 | SZTORM II MOSTY | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | |||
16 | Sokół Bożepole Wielkie | - Zatoka 95 Puck | 2014-09-03 | |||
17 | Relaks Mechowo | - AJAX LEŚNIEWO | 2014-09-03 | |||
18 | Norda Karwia | - ARKA PRUSEWO | 2014-09-03 | |||
19 | MKS II Władysławowo | - Huragan Smolno | 2014-09-03 | |||
20 | LATARNIK CHOCZEWO | - JOKER KARLIKOWO KROKOWA | 2014-09-03 | |||
21 | KONSAL SŁAWOSZYNO | - Klif Chłapowo | 2014-09-03 |
Kolejka 4 w dniach 06-09-2014/07-09-2014
22 | Klif Chłapowo | - pauzuje w kolejce | ||||
23 | JOKER KARLIKOWO KROKOWA | - KONSAL SŁAWOSZYNO | ||||
24 | Huragan Smolno | - LATARNIK CHOCZEWO | ||||
25 | ARKA PRUSEWO | - MKS II Władysławowo | ||||
26 | AJAX LEŚNIEWO | - Norda Karwia | ||||
27 | Zatoka 95 Puck | - Relaks Mechowo | ||||
28 | SZTORM II MOSTY | - Sokół Bożepole Wielkie |
Kolejka 5 w dniach 13-09-2014/14-09-2014
29 | Sokół Bożepole Wielkie | - pauzuje w kolejce | ||||
30 | Relaks Mechowo | - SZTORM II MOSTY | ||||
31 | Norda Karwia | - Zatoka 95 Puck | ||||
32 | MKS II Władysławowo | - AJAX LEŚNIEWO | ||||
33 | LATARNIK CHOCZEWO | - ARKA PRUSEWO | ||||
34 | KONSAL SŁAWOSZYNO | - Huragan Smolno | ||||
35 | Klif Chłapowo | - JOKER KARLIKOWO KROKOWA |
Kolejka 6 w dniach 20-09-2014/21-09-2014
36 | JOKER KARLIKOWO KROKOWA | - pauzuje w kolejce | ||||
37 | Huragan Smolno | - Klif Chłapowo | ||||
38 | ARKA PRUSEWO | - KONSAL SŁAWOSZYNO | ||||
39 | AJAX LEŚNIEWO | - LATARNIK CHOCZEWO | ||||
40 | Zatoka 95 Puck | - MKS II Władysławowo | ||||
41 | SZTORM II MOSTY | - Norda Karwia | ||||
42 | Sokół Bożepole Wielkie | - Relaks Mechowo |
Kolejka 7 w dniach 27-09-2014/28-09-2014
43 | Relaks Mechowo | - pauzuje w kolejce | ||||
44 | Norda Karwia | - Sokół Bożepole Wielkie | ||||
45 | MKS II Władysławowo | - SZTORM II MOSTY | ||||
46 | LATARNIK CHOCZEWO | - Zatoka 95 Puck | ||||
47 | KONSAL SŁAWOSZYNO | - AJAX LEŚNIEWO | ||||
48 | Klif Chłapowo | - ARKA PRUSEWO | ||||
49 | JOKER KARLIKOWO KROKOWA | - Huragan Smolno |
Kolejka 8 w dniach 04-10-2014/05-10-2014
50 | Huragan Smolno | - pauzuje w kolejce | ||||
51 | ARKA PRUSEWO | - JOKER KARLIKOWO KROKOWA | ||||
52 | AJAX LEŚNIEWO | - Klif Chłapowo | ||||
53 | Zatoka 95 Puck | - KONSAL SŁAWOSZYNO | ||||
54 | SZTORM II MOSTY | - LATARNIK CHOCZEWO | ||||
55 | Sokół Bożepole Wielkie | - MKS II Władysławowo | ||||
56 | Relaks Mechowo | - Norda Karwia |
Kolejka 9 w dniach 11-10-2014/12-10-2014
57 | Norda Karwia | - pauzuje w kolejce | ||||
58 | MKS II Władysławowo | - Relaks Mechowo | ||||
59 | LATARNIK CHOCZEWO | - Sokół Bożepole Wielkie | ||||
60 | KONSAL SŁAWOSZYNO | - SZTORM II MOSTY | ||||
61 | Klif Chłapowo | - Zatoka 95 Puck | ||||
62 | JOKER KARLIKOWO KROKOWA | - AJAX LEŚNIEWO | ||||
63 | Huragan Smolno | - ARKA PRUSEWO |
Kolejka 10 w dniach 18-10-2014/19-10-2014
64 | ARKA PRUSEWO | - pauzuje w kolejce | ||||
65 | AJAX LEŚNIEWO | - Huragan Smolno | ||||
66 | Zatoka 95 Puck | - JOKER KARLIKOWO KROKOWA | ||||
67 | SZTORM II MOSTY | - Klif Chłapowo | ||||
68 | Sokół Bożepole Wielkie | - KONSAL SŁAWOSZYNO | ||||
69 | Relaks Mechowo | - LATARNIK CHOCZEWO | ||||
70 | Norda Karwia | - MKS II Władysławowo |
Kolejka 11 w dniach 25-10-2014/26-10-2014
71 | MKS II Władysławowo | - pauzuje w kolejce | ||||
72 | LATARNIK CHOCZEWO | - Norda Karwia | ||||
73 | KONSAL SŁAWOSZYNO | - Relaks Mechowo | ||||
74 | Klif Chłapowo | - Sokół Bożepole Wielkie | ||||
75 | JOKER KARLIKOWO KROKOWA | - SZTORM II MOSTY | ||||
76 | Huragan Smolno | - Zatoka 95 Puck | ||||
77 | ARKA PRUSEWO | - AJAX LEŚNIEWO |
Kolejka 12 w dniach 08-11-2014/09-11-2014
78 | AJAX LEŚNIEWO | - pauzuje w kolejce | ||||
79 | Zatoka 95 Puck | - ARKA PRUSEWO | ||||
80 | SZTORM II MOSTY | - Huragan Smolno | ||||
81 | Sokół Bożepole Wielkie | - JOKER KARLIKOWO KROKOWA | ||||
82 | Relaks Mechowo | - Klif Chłapowo | ||||
83 | Norda Karwia | - KONSAL SŁAWOSZYNO | ||||
84 | MKS II Władysławowo | - LATARNIK CHOCZEWO |
Kolejka 13 w dniach 15-11-2014/16-11-2014
85 | LATARNIK CHOCZEWO | - pauzuje w kolejce | ||||
86 | KONSAL SŁAWOSZYNO | - MKS II Władysławowo | ||||
87 | Klif Chłapowo | - Norda Karwia | ||||
88 | JOKER KARLIKOWO KROKOWA | - Relaks Mechowo | ||||
89 | Huragan Smolno | - Sokół Bożepole Wielkie | ||||
90 | ARKA PRUSEWO | - SZTORM II MOSTY | ||||
91 | AJAX LEŚNIEWO | - Zatoka 95 Puck |
|
Puma Darzlubie | 8:4 | Norda Karwia |
2021-09-26, 11:00:00 |
||
relacja » |
Najbliższa kolejka 8 |
Ostatnia kolejka 7 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|