Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Norda Karwia - Ajax Leśniewo 1:1
  • Konsal Sławoszyno - GOSRiT II Luzino 1:7
  • Huragan Smolno - Celtic Reda 2:4
  • Sokół Strzelno - OKS Janowo 1:8
  • Wicher Wierzchucino - Stolem II Gniewino 3:3
  • Klif Chłapowo - Relaks Mechowo 3:1
  • Puma Darżlubie -
  •        

Losowa galeria

Norda Karwia - Joker Karlikowo Krokowa
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. tylkonorda 74
2. maka165 73
3. Karol39 73
4. arek1407 30
5. reszka 2

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 296, wczoraj: 201
ogółem: 1 470 263

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Puchar Polski

  • autor: tylkonorda, 2015-08-04 06:36

W I etapie Pucharu Polski zagramy z KKS Koleczkowo.

Mecz odbędzie się w Karwi, w niedzielę 16 sierpnia o godz. 18:00

PP -  1

GKS TRĄBKI WIELKIE –  B Klasa

GTS MOKRY DWÓR –  B Klasa

 

 PP -  2

BAŁTYK GDYNIA SKS (JUNIOR)

NEPTUNS GDAŃSK – B Klasa

 

 PP -  3

REP. MARYNARKI WOJENNEJ RP GDYNIA

GDYŃSKA AP DĄBROWA – B Klasa

 

 PP -  4

VICTORIA FC GDYNIA – GDYNIA   

KARLIKOWO SOPOT – B Klasa

 

 PP -  5

UNIA 1922 TCZEW – TCZEWSKI     

GTS ROKITNICA –  B Klasa

 

 PP -  6

POLONIA GDAŃSK (JUNIOR)

ORZEŁ  STRASZYN   – B Klasa

 

 PP -  7

WISŁA TCZEW - TCZEWSKI

BAŁTYK II GDYNIA – B Klasa

 

 PP -  8

POLONIA OLDBOYS GDAŃSK - GDAŃSK

MUZYCY TRÓJMIASTO FC - GDYNIA

 

 PP -  9

UKS AP MARKO-GOL – GDAŃSK    

UKS 82 KLUKOWO – B Klasa

 

 PP -  10

PIAST PIAŚNICA DOMATÓWKO – B Klasa

LATARNIK CHOCZEWO –  B  Klasa

 

 PP -  11

KLIF CHŁAPOWO – B Klasa

ARKA PRUSEWO – B Klasa

 

 PP -  12

EKO-PROD SZEMUD ( JUNIOR ) 

SZTORM II MOSTY – B Klasa

 

 PP -  13

KTS-K GOSRiT II LUZINO – B Klasa

RELAKS MECHOWO – B Klasa

 

 PP -  14

HURAGAN SMOLNO –  B Klasa

KONSAL SŁAWOSZYNO – B Klasa

 

 PP -  15

NORDA KARWIA –  B Klasa

KKS KOLECZKOWO – B Klasa

 

 PP -  16

METEOR SILNO –  B Klasa

MKP  DRZEWIARZ SZLACHTA – B klasa

 

 PP -  17

ZAREX BYTONIA -  B klasa

OLIMPIA CZERSK –  B Klasa

 

wolny los

UNIA KLAWKOWO – B Klasa

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [289]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Celtic RedaNorda Karwia
Celtic Reda   Norda Karwia
2018-04-21, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Norda Karwia Ajax Leśniewo
Norda Karwia 1:1 Ajax Leśniewo
2018-04-14, 17:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Celtic Reda - Norda Karwia
GOSRiT II Luzino - Sokół Strzelno
Puma Darżlubie - Klif Chłapowo
Relaks Mechowo - Wicher Wierzchucino
Ajax Leśniewo - Konsal Sławoszyno
Stolem II Gniewino - Huragan Smolno
OKS Janowo - pauza

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Norda Karwia 1:1 Ajax Leśniewo
Konsal Sławoszyno 1:7 GOSRiT II Luzino
Huragan Smolno 2:4 Celtic Reda
Sokół Strzelno 1:8 OKS Janowo
Wicher Wierzchucino 3:3 Stolem II Gniewino
Klif Chłapowo 3:1 Relaks Mechowo
Puma Darżlubie

Statystyki drużyny