Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Celtic Reda - Norda Karwia 3:0
  • GOSRiT II Luzino - Sokół Strzelno 5:1
  • Puma Darżlubie - Klif Chłapowo 0:5
  • Relaks Mechowo - Wicher Wierzchucino 3:7
  • Ajax Leśniewo - Konsal Sławoszyno 4:5
  • Stolem II Gniewino - Huragan Smolno 4:1
  • OKS Janowo -
  •        

Losowa galeria

Norda Karwia - OKS Rumia Janowo
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Karol39 80
2. tylkonorda 79
3. maka165 78
4. arek1407 30
5. reszka 2

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 88, wczoraj: 101
ogółem: 1 471 461

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Puchar

  • autor: tylkonorda, 2015-08-21 11:30

W II rundzie Pucharu Polski zagramy z Zatoką 95 Puck.

Mecz odbędzie się w Karwi w środę 2 września

Nr meczu

Gospodarz

Goście

 PP -  18

Tęcza Brusy - A klasa

Borowiak Czersk -  KO

 PP -  19

Unia Klawkowo - B klasa

Chojniczanka II 1930 Chojnice  MKS - KO

 PP -  20

Zarex Bytonia - B klasa

Szarża Krojanty  SS - KO

 PP -  21

Zwycięzca PP- 11

Sztorm Mosty - KO

 PP -  22

MKS   II Władysławowo - A klasa

Start Mrzezino - KO

 PP -  23

Huragan Smolno - B klasa

Kaszuby Połchowo - A klasa

 PP -  24

Norda Karwia - B klasa

Zatoka 95 Puck - A klasa

 PP -  25

Wisła Tczew - niezrzeszony

Orzeł Subkowy -  KO

 PP -  26

Unia 1922 Tczew  - niezrzeszony

Sobieski Gniew - A klasa

 PP -  27

LZS  Bojano  - A Klasa

Orkan Rumia MKS - KO

 PP -  28

KTS-K GOSRiT  II Luzino - B klasa

Eko-Prod  Szemud - KO

 PP -  29

Latarnik Choczewo - B klasa

Orlęta Reda - KO

 PP -  30

Celtic Reda -  A Klasa

Błyskawica Reda Rekowo -A klasa

 PP -  31

Gedania 1922 Gdańsk  -  A klasa

Jaguar  II  Gdańsk - A klasa

 PP -  32

Polonia Gdańsk  - (Junior)

Olimpia Osowa  - KO

 PP -  33

Polonia Oldboys Gdańsk - niezrzeszony

Ex Siedlce Gdańsk - A klasa

 PP -  34

UKS 82 Klukowo  - B klasa

Polonia Gdańsk SKS - KO

 PP -  35

Wisła Steblewo - A klasa

Sokół Ełganowo -  KO

 PP -  36

GLKS  Różyny - A klasa

GSS Potok Pszczółki  - KO

 PP -  37

Osiczanka Osice - A klasa

Czarni Pruszcz  Gdański  - KO

 PP -  38

GTS Mokry Dwór - B Klasa

GKS Kowale - KO

 PP -  39

Wisła Długie Pole - A klasa

Orzeł Trąbki Wielkie - KO

 PP -  40

Korona Cedry Małe - A klasa

Radunia Stężyca  - KO

 PP -  41

Sokół  Zblewo - A klasa

Sparta  Kleszczewo - KO

 PP -  42

LZS Więckowy - A klasa

Meteor Pinczyn - KO

 PP -  43

Wietcisa Skarszewy - A klasa

Gwiazda Karsin - KO

 PP -  44

Zwycięzca  PP - 3

KP  Gdynia  - A klasa

 PP -  45

Bałtyk Gdynia SKS - (Junior)

Kamienica Królewska KS  - KO

 PP -  46

KS Mściszewice - A klasa

Amator Kiełpino - KO

 PP -  47

Karlikowo  Sopot - B klasa

Sporting Leźno - KO          

 PP -  48

Wda Lipusz - A klasa

Piaski Wąglikowice - KO

 PP -  49

GKS Sierakowice - KO

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [271]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Konsal Sławoszyno Norda Karwia
Konsal Sławoszyno   Norda Karwia
2018-04-28, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Celtic RedaNorda Karwia
Celtic Reda 3:0 Norda Karwia
2018-04-21, 17:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 19
Konsal Sławoszyno - Norda Karwia
Sokół Strzelno - Ajax Leśniewo
Huragan Smolno - Relaks Mechowo
Klif Chłapowo - OKS Janowo
Wicher Wierzchucino - Puma Darżlubie
Stolem II Gniewino - Celtic Reda
GOSRiT II Luzino - pauza

Wyniki

Ostatnia kolejka 18
Celtic Reda 3:0 Norda Karwia
GOSRiT II Luzino 5:1 Sokół Strzelno
Puma Darżlubie 0:5 Klif Chłapowo
Relaks Mechowo 3:7 Wicher Wierzchucino
Ajax Leśniewo 4:5 Konsal Sławoszyno
Stolem II Gniewino 4:1 Huragan Smolno
OKS Janowo

Statystyki drużyny