Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Norda Karwia - GKS Linia 5:3
  • Sokół Strzelno - Stolem II Gniewino 0:4
  • Relaks Mechowo - Puma Darżlubie 1:1
  • Arka Prusewo - KKS Koleczkowo 2:4
  • Ajax Leśniewo - Huragan Smolno 3:3
  • Wicher Wierzchucino - Solar Władysławowo 1:2
  •        

Losowa galeria

Norda Karwia - OKS Rumia Janowo
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maka165 37
2. tylkonorda 36
3. Karol39 36

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 125, wczoraj: 541
ogółem: 1 507 952

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Terminarz

  • autor: tylkonorda, 2016-04-07 13:00

 

Już za tydzień rusza B klasa. Znamy terminarz naszych spotkań. Zachęcam do typowania meczów w konkursie "typer". Przypominam, że dla najlepszego typera przewidziana jest nagroda niespodzianka.

więcej...

17 kwiecień niedziela 14:00 ARKA PRUSEWO - NORDA

23 kwiecień sobota 16:00    NORDA - HURAGAN SMOLNO

1 maj niedziela 14:00          KLIF CHŁAPOWO - NORDA

7 maj sobota 17:00             NORDA - STOLELM II GNIEWINO

15 maj niedziela 14:00        AJAX LEŚNIEWO - NORDA

21 maj sobota 17:00          NORDA - RELAKS MECHOWO

25 maj środa   18:00          PUMA DARŻLUBIE - NORDA

4 czerwiec                           NORDA pauza

11 czerwiec sobota 17:00   LATARNIK CHOCZEWO - NORDA

19 czerwiec niedziela 16:00 NORDA - KONSAL SŁAWOSZYNO

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [379]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Solar Władysławowo   Norda Karwia
2018-10-20, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Norda KarwiaGKS Linia
Norda Karwia 5:3 GKS Linia
2018-10-13, 15:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Solar Władysławowo - Norda Karwia
GKS Linia - Sokół Strzelno
Stolem II Gniewino - Relaks Mechowo
Huragan Smolno - Arka Prusewo
Puma Darżlubie - Ajax Leśniewo
KKS Koleczkowo - Wicher Wierzchucino

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Norda Karwia 5:3 GKS Linia
Sokół Strzelno 0:4 Stolem II Gniewino
Relaks Mechowo 1:1 Puma Darżlubie
Arka Prusewo 2:4 KKS Koleczkowo
Ajax Leśniewo 3:3 Huragan Smolno
Wicher Wierzchucino 1:2 Solar Władysławowo

Statystyki drużyny