Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Konsal Sławoszyno - Stolem II Gniewino 1:4
  • GOSRiT II Luzino - OKS Janowo 7:2
  • Ajax Leśniewo - Puma Darżlubie 4:2
  • Sokół Strzelno - Huragan Smolno 1:2
  • Celtic Reda - Klif Chłapowo 4:3
  • Norda Karwia - Relaks Mechowo 4:2
  • Wicher Wierzchucino -
  •        

Losowa galeria

Norda Karwia - Korona Żelistrzewo
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Karol39 117
2. maka165 116
3. tylkonorda 101
4. arek1407 30
5. reszka 2

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 95, wczoraj: 192
ogółem: 1 482 216

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Awans z grupy i porażka

  • autor: tylkonorda, 2018-02-14 11:33

 

W corocznym turnieju "Derby Władysławowa" Norda zajęła miejsce 5-8.

W grupie zajęliśmy 4 miejsce  a w ćwierćfinale odpadliśmy z późniejszymi zwycięzcami JW 1832 Rozewie.

więcej...

Norda wystąpiła w składzie: T. Krzynówek, D. Dettlaff, P. Pestilenz, P. Felkner, B. Jarmuż. K. Felkner, K. Olszewski

WYNIKI:

Norda - 19+                     0:0

Norda - Solar                   1:4 M. Bianga

Norda - Oltrans                1:1 D. Dettlaff

Norda - Drewniaki             1:7 M. Bianga

Norda - MKS Junior 2002  5:0 D. Dettlaff  x3, P. Felkner, B. Jarmuż

  1. DREWNIAKI 13
  2. SOLAR 13
  3. 19+ 7
  4. NORDA KARWIA 5
  5. OLTRANS 4
  6. MKS JUNIOR 2002 0

Ćwierćfinał:

Norda - JW 1832 Rozewie 0:2

Finał:

JW 1832 Rozewie - 19+   0:0 karne 3:2

szczegóły turnieju: http://mkswladyslawowo.futbolowo.pl/news,3045358,jw-1832-rozewie-zwycieza-.html


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [84]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Norda KarwiaRelaks Mechowo
Norda Karwia 4:2 Relaks Mechowo
2018-06-17, 14:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Konsal Sławoszyno 1:4 Stolem II Gniewino
GOSRiT II Luzino 7:2 OKS Janowo
Ajax Leśniewo 4:2 Puma Darżlubie
Sokół Strzelno 1:2 Huragan Smolno
Celtic Reda 4:3 Klif Chłapowo
Norda Karwia 4:2 Relaks Mechowo
Wicher Wierzchucino

Statystyki drużyny