Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Huragan Smolno - Arka Prusewo 6:1
  • Sztorm II Kosakowo - Norda Karwia 5:3
  • Kaszuby Połchowo - Lider Dębogórze 4:1
  • Sokół Strzelno - pauza
  • Gryf II Wejherowo - Ajax Leśniewo 3:0
  • KP Gdynia - Stolem II Gniewino 3:3
  • KP Gdynia AP - Puma Darzlubie 3:3
  •        

Losowa galeria

Kaszuby Połchowo - Norda Karwia (sparing)
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maka165 48
2. pestka1929 45
3. tylkonorda 8

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 13 gości

dzisiaj: 478, wczoraj: 584
ogółem: 1 875 273

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Pierwszy sparing

  • autor: tylkonorda, 2020-03-05 00:01

We wtorek o 19:30 na sztucznej nawierzchni w Cetniewie rozegraliśmy pierwszy w tym roku sparing. Rywalem A klasowy zespół Solar Władysławowo. Grano 2x35 min.

Wynik 5:4 (2:1) dla Solara

 

Więcej...

Norda rozpoczęła w składzie:

T. Krzynowek, K. Olszewski, P. Pestilenz, K. Felkner, P. Kunc, M. Korthals, P. Felkner, M. Stromski, D. Sapiński, M. Reszka, D. Dettlaff

na zmiany wchodzili: S. Wielewicki, J. Pieper, P. Szweda

Bramki:

1:0 Solar

2:0 Solar

2:1 D. Dettlaff

3:1 Solar

3:2 D. Dettlaff

3:3 D. Dettlaff

4:3 Solar

4:4 D. Sapiński

5:4 Solar


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [25]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Sztorm II KosakowoNorda Karwia
Sztorm II Kosakowo 5:3 Norda Karwia
2020-10-17, 15:30:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Stolem II Gniewino - Kaszuby Połchowo
Lider Dębogórze - Huragan Smolno
Ajax Leśniewo - Arka Prusewo
Norda Karwia - KP Gdynia AP
Puma Darzlubie - pauza
Gryf II Wejherowo - Sztorm II Kosakowo
Sokół Strzelno - KP Gdynia

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Huragan Smolno 6:1 Arka Prusewo
Sztorm II Kosakowo 5:3 Norda Karwia
Kaszuby Połchowo 4:1 Lider Dębogórze
Sokół Strzelno pauza
Gryf II Wejherowo 3:0 Ajax Leśniewo
KP Gdynia 3:3 Stolem II Gniewino
KP Gdynia AP 3:3 Puma Darzlubie