Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Stolem II Gniewino - Kaszuby Połchowo 5:3
  • Lider Dębogórze - Huragan Smolno 2:4
  • Ajax Leśniewo - Arka Prusewo
  • Norda Karwia - KP Gdynia AP 9:2
  • Puma Darzlubie - pauza
  • Gryf II Wejherowo - Sztorm II Kosakowo 6:0
  • Sokół Strzelno - KP Gdynia 1:6
  •        

Losowa galeria

Jantar Sopot - Norda Karwia
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maka165 51
2. pestka1929 50
3. tylkonorda 8

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 7 gości

dzisiaj: 641, wczoraj: 551
ogółem: 1 876 582

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Pożegnanie z pucharem

  • autor: pestka1929, 2020-08-20 06:37

Zawodnicy Nordy ulegli rezerwom Stolemu Gniewino w I rundzie Pucharu Polski 2:0, tym samym kończąc swoją przygodę w tych rozgrywkach. 

Norda - Stolem II Gdynia 0:2 (0:1) 

Norda: Krzynówek - Kunc, Pestilenz, Olszewski, Szulc (60' Zalewski) - Huniewicz, Reszka (46' Felkner), Korthals, Stromski - Dettlaff, Zalewski (85' Wielewicki) 

Podobnie jak i w meczu ligowym z KP Gdynia zawodnicy Nordy ulegli swojemu rywalowi 2:0 Bramki straciliśmy po rzucie karnym (bliski obrony był Tomek Krzynówek, jednak mocno bita piłka "przerwała" ręce bramkarza Nordy) oraz kontrataku. Po naszej stronie kilka dogodnych sytuacji jednak znowu zawiodła skuteczność. 

Tym samym nasza przygoda w Pucharach szybko się zakońzyła bo już na I rundzie. 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [106]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Norda KarwiaKP Gdynia AP
Norda Karwia 9:2 KP Gdynia AP
2020-10-24, 15:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
Norda Karwia - pauza
Kaszuby Połchowo - Sokół Strzelno
KP Gdynia - Puma Darzlubie
Huragan Smolno - Stolem II Gniewino
Arka Prusewo - Lider Dębogórze
Sztorm II Kosakowo - Ajax Leśniewo
KP Gdynia AP - Gryf II Wejherowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Stolem II Gniewino 5:3 Kaszuby Połchowo
Lider Dębogórze 2:4 Huragan Smolno
Ajax Leśniewo Arka Prusewo
Norda Karwia 9:2 KP Gdynia AP
Puma Darzlubie pauza
Gryf II Wejherowo 6:0 Sztorm II Kosakowo
Sokół Strzelno 1:6 KP Gdynia