Wyszukiwarka

Aktualności

Norda Karwia - Relaks Mechowo 4-1 (3-1)

• autor: kuba, 2008-08-16 23:45
W pierwszym spotkaniu ligowym drużyna Nordy pokonała zespół Relaksu Mechowo 4-1.

Mecz rozpoczął się dobrze dla Nordy. Już w 9 minucie po podaniu Łukasza Bisewskiego bramkę zdobył Mateusz Meyer. Radość nie trwała jednak zbyt długo, gdyż już w 11 minucie po zamieszaniu w polu karnym Nordy wyrównali goście. W 20 minucie Norda miała kolejną okazję – po wrzuceniu piłki z rzutu wolnego w pole karne kolejno 3 zawodników Nordy minęło się z piłką. W 32 minucie sytuacja dla gości – przy strzale z narożnika pola karnego dobrze zachował się bramkarz Fortunat Kur, parując piłkę na rzut rożny. Dziesięć minut później, w 42 minucie padł kolejny gol dla gospodarzy – po wrzutce Emila Chudzika w pole karne wślizgiem piłkę do bramki wbił Marcin Chudzik. Trzy minuty później D. Zaworski znalazł się na dobrej pozycji do strzału, jednak strzał był zbyt lekki by pokonać bramkarza gości. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy kolejny gol dla Nordy - po podaniu M. Chudzika strzelał W. Łuczak. Piłkę wybił jeszcze zawodnik Mechowa, ale według sędziego przekroczyła ona linię bramkową i gol został uznany. Po wznowieniu gry, w 57 minucie karny dla Nordy – faulowany Meyer. Sam poszkodowany podszedł do piłki, strzelając na raty. Strzał z karnego obronił bramkarz gości, jednak przy dobitce był już bezradny. W międzyczasie czerwoną kartkę za faul i dyskusję z sędzia czerwoną kartkę otrzymał gracz Relaksu. W 72 minucie, wprowadzony chwilę wcześniej A. Lessnau zagrał długą piłkę do M. Meyera, który znalazł się w sytuacji sam na sam, ale jego strzał obronił wysoko wysunięty bramkarz. 81 minuta – dobre podanie od D. Zaworskiego do Lessnaua, jednak jego strzał broni bramkarz Relaksu. Dwie minuty później, w 83 minucie zawodnicy Mechowa popełnili błąd w ustawieniu, w wyniku którego przed bramkarzem gości znalazło się 4 zawodników Nordy, jednak D. Zaworski zmarnował okazję próbując minąć bramkarza. 88 minuta – dobre podanie do niekrytego na skrzydle W. Łuczaka, którego strzał minął o centymetry bramkę gości.

Po meczu powstało małe zamieszanie, gdyż możliwy był walkower dla gości – A. Brandt nie miał przy sobie żadnego dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jednak zawodnik ten zdążył dostarczyć dokument na czas, więc mecz zakończył się wynikiem korzystnym dla Nordy.

Norda: F. Kur - M. Sawicki, M. Felkner, E. Chudzik, P. Staniszewski - M. Chudzik (70' A. Lessnau), D. Zaworski, Ł. Bisewski (89' W. Kownatke), S. Labuda (78' A. Brandt) - W. Łuczak, M. Meyer (85' Sz. Zaworski)

Bramki: M. Meyer x 2, M. Chudzik, W. Łuczak