Aktualności

Norda - Janowo 2:2

• autor: kuba, 2008-09-29 22:41
W 6 kolejce Norda zremisowała z zespołem Janowa 2:2.

3’ - Mateusz Meyer podawał do Mariusza Kalwiga, strzał broni bramkarz, jednak wobec dobitki Meyera jest już bezradny. 1:0.

10’ - Okazja dla gości – strzał lobem, F. Kur przerzuca nad bramką.

15’ - Strzał B. Jarmuża zza pola karnego nad bramką.

24’ – W piłkę nie trafia Marcin Felkner, przejmuje ją gracz gości i znajduje się w sytuacji sam na sam z bramkarzem – broni Kur.

34’ – Piłkę dośrodkowywał Kalwig, strzał głową Meyera obok bramki

36’ – Złe wybicie jednego z obrońców Nordy, piłka trafia do gracza Janowa, strzał obok bramki

37’ – B. Jarmuż podawał do M. Meyera, strzał z ostrego kąta przeleciał wzdłuż bramki

40’ – Przed polem karnym faulował Karol Voelkner. Strzał z rzutu wolnego odbija F. Kur, przy piłce pierwszy znalazł się gracz Janowa i umieścił ją w bramce. 1:1.

W przerwie meczu kontuzjowanego bramkarza zmienia B. Trąbka, a między słupkami staje obrońca, Marcin Felkner.

49’ – Podanie ze środka pola od M. Meyera otrzymał M. Kalwig, w sytuacji sam na sam górą bramkarz gości, do odbitej piłki ponownie dochodzi Kalwig i strzał pod poprzeczką podwyższa wynik. 2:1

59’ – Wrzutka gości w pole karne, strzał głową jednego z zawodników obok bramki

60’ – Kalwig „wypuścił” B. Trąbkę, który nie wykorzystuje sytuacji sam na sam.

62’ – Piłka wrzucona w pole karne gości, do główki skacze Trąbka, bramkarz gości pada na murawę – sędzie nie dopatrzył się przewinienia – piłkę przejmuje Kalwig, którego strzał blokują obrońcy

69’ – Prawą stroną przedarł się Łukasz Bisewski, strzał obok bramki

84’ – Gol dla gości - po prostopadłym podaniu zawodnik Janowa strzela obok interweniującego M. Felknera

90+’ – Próba przelobowania naszego bramkarza, niecelnie.

Z powodu czerwonych kartek z Pucharu Polski nie mogli zagrać D. Zaworski, A. Brandt i J. Wittbrodt.

Nieobecni: M. Chudzik, K. Miłosz, A. Lessnau, W. Łuczak

Norda: F. Kur (46 B. Trąbka) - K. Voelkner, E. Chudzik, M. Felkner, P. Staniszewski - M. Sawicki, B. Jarmuż, Ł. Bisewski, S. Labuda - M. Kalwig, M. Meyer

Bramki: Kalwig, Meyer