Wyszukiwarka

Aktualności

Kolejna porażka

• autor: kuba, 2008-10-04 18:30
Norda zanotowała kolejna porażkę, tym razem ulegając rezerwom Zatoki Puck 2:0 (2:0).

W 10 minucie meczu pierwsza okazja Nordy – zza pola karnego strzelał A. Lessnau, niecelnie. Siedem minut później Norda traci bramkę – bramkarz gości wybija „piątkę”, piłki nie sięga jeden z obrońców Nordy i napastnik Zatoki  znajdując się w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie marnuje okazji – 1:0. Zatoka nadal atakowała – cztery minuty później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelał z woleja zawodnik gości, strzał jednak obok bramki. Chwilę później kolejna okazja Zatoki – strzał z rzutu wolnego z narożnika pola karnego broni nogą F. Kur. W 39 minucie po podaniu P. Staniszewskiego na bramkę strzelał W. Łuczak, jednak niecelnie. Pięć minut później zza pola karnego strzelał M. Meyer, za słabo – bramkarz nie miał trudności ze złapaniem piłki. Po chwili kolejny gol dla Zatoki – krótko rozegrana piłka po rzucie rożnym, dośrodkowanie i strzał głową niepilnowanego zawodnika gości – 2:0. Po przerwie, w 48 minucie okazja dla gospodarzy – dobrze w polu karnym znalazł się M. Kalwig, lecz strzał obok bramki. Dziesięć minut później Norda była blisko zdobycia bramki – niecelny strzał K. Miłosza odbija się od pleców gracza Zatoki i minimalnie mija bramkę gości, wychodząc na rzut rożny. Po dośrodkowaniu dobrą okazję do strzelenie bramki miał Łuczak, strzał jednak wprost w ręce bramkarza. Norda nadal atakowała, a okazję do strzelenia bramki mieli jeszcze Ł. Bisewski i M. Felkner, jednak oba strzały niecelne. W 83 minucie dobra okazja dla Zatoki – po rzucie wolnym i dośrodkowaniu w pole karne strzał gracza gości trafia w ustawionego obok słupka K. Voelknera. Chwilę później akcja Zatoki prawą stroną zakończona strzałem – broni Kur. W 86 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale gracza Zatoki piłka ląduje na poprzeczce. W ostatniej minucie meczu najlepsza okazja dla Nordy – Łuczak minął bramkarza, jednak nie trafił do pustej bramki.

Norda: F. Kur - S. Labuda, M. Felkner, K. Voelkner, P. Staniszewski - Ł. Bisewski, W. Łuczak, M. Meyer, K. Miłosz - M. Kalwig (67' A. Brandt), A. Lessnau (27' B. Jarmuż)