Wyszukiwarka

Aktualności

Błyskawica Reda Rekowo - Norda Karwia 3-2 (2-1)

• autor: kuba, 2008-10-11 17:56
W spotkaniu wyjazdowym z drużyną Błyskawicy Norda zanotowała kolejną porażkę, tym razem przegrywając 3-2.

Mecz rozpoczął się dobrze dla Nordy, która od początku atakowała. Już w 5 minucie na bramkę gospodarzy strzelał K. Miłosz, jednak dobrze interweniował bramkarz. Chwilę później bliski przelobowania bramkarza Błyskawicy był M. Kalwig, jednak piłka przeszła obok słupka. Gol dla Nordy padł w 19 minucie - piłkę z autu wrzucał D. Zaworski, strzał Meyera i 1:0. Pięć minut później pada gol wyrównujący - po rzucie wolnym strzał gracza Błyskawicy w same "okienko" bramki Nordy. Do końca pierwszej połowy 3 dobre okazje miał Mateusz Meyer, jednak za każdym razem piłka przelatywała obok bramki. Gol dla Rekowa padł w 37 minucie, po dośrodkowaniu z lewej strony gracz Błyskawicy znalazł się przed bramkarzem Nordy i umieścił piłkę w siatce. Na początku drugiej połowy strzelali Krystian Miłosz i Łukasz Bisewski - bronił bramkarz. Błyskawica nie wykorzystała rzutu karnego - po faulu w polu karnym K. Voelknera strzał z "11" broni J. Wittbrodt. Chwilę później padł trzeci gol dla Rekowa. Drugi gol dla Karwian padł w samej końcówce meczu, gdy po długim podania Karola Voelknera Marcin Sawicki znalazł się przed bramkarzem i strzelił obok interweniującego bramkarza.

Norda: J. Wittbrodt - K. Miłosz, K. Voelkner, M. Sawicki, W. Kownatke (45' J. Oreszke) - P. Radtke (63' J. Jarmuż), B. Jarmuż, D. Zaworski, Ł. Bisewski - M. Kalwig, M. Meyer

Bramki: M. Meyer, M. Sawicki