Aktualności

Norda Karwia - MKS II Władysławowo 4:3 (1:2)

• autor: kuba, 2008-11-02 15:44
W "derbowym" meczu Norda pokonała zespół MKS II Władysławowo 4:3.

3' - z lewej strony piłkę w pole karne wrzucił Jaskulke, piłkę głową do bramki skierował Proch wyprowadzając MKS na prowadzenie.

4' - atakowała Norda, jednak strzał B. Jarmuża zza pola karnego z dala od bramki.

10' - kopia sytucja po której padł gol - ponownie dośrodowywał Jaskulke, lecz tym razem Proch uderzyl zbyt słabo.

13' - piłkę z rzutu wolnego w pole karne dośrodkowywał D. Zaworski, strzały 3 zawodników Nordy kolejno blokowane były przez gości. Chwilę później piłkę wrzucał w pole karne M. Meyer, strzelał głową Sawicki, lecz nieczysto.

16' - strzelał Meyer, obok słupka

19' - strzał z rzutu wolnego Darka Zaworskiego wysoko nad bramką

21' - MKS traci piłkę w obronie, piłkę przejmuje Mateusz Meyer, zmierzający do bramki strzał przecina obrońca.

24' - Holender dośrodkowuje w pole karne, Proch strzela głową w poprzeczkę

26' - Po rzucie wolnym strzał głową gracza MKS niecelny

30' - piłkę wybijał Emil, spadła pod nogi Holendra który silnie uderzył. Piłkę odbił Fortunat Kur, przejął ją Nisiewicz, którego sfaulował Karol Voelkner - rzut karny i gol.

32' - Strzał Bartka Jarmuża z rzutu wolnego nad poprzeczką przerzuca bramkarz.

33' - Zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym, piłkę zmierzająca do bramki ręką blokuje leżący na linii Nisewicz, czerwona kartka dla gracza MKS. Rzut karny na bramkę zamienił Jarmuż.

38' - Holender z rzutu wolnego strzela nad bramką

44' - Dobra sytuacja dla Nordy, bramkarza gości fauluje jednak Sawicki

46'-65' - Wyraźna przewaga Nordy, MKS jednak broni się na tyle dobrze, że Norda nie dochodzi do strzału.

65' - Podanie Meyera do Kalwiga, w sytuacji sam na sam Mariusz faulowany. Jedenastkę wykorzystuje ponownie Jarmuż.

70' - Łukasz Bisewski podawał do Darka Zaworskiego, którego strzał broni Świerczyński

71' - Kalwig znalazł się w sytuacji sam na sam, górą bramkarz

75' - Strzał B. Jarmuża z wolnego broni bramkarz gości

76' - Podanie M. Kalwiga wykorzystuje Meyer, 3:2

79' - Swietnie w polu karnym znalazł się Meyer, strzał Mateusza z ostrego kąta wpada do bramki, 4:2

81' - Ręka w polu karnym zagrał Emil, jedenastkę wykorzystał gracz gości, 4:3

83' - Strzał Meyera w poprzeczkę

89' - sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystuje Meyer.

Norda: F. Kur - M. Sawicki (60' K. Miłosz), E. Chudzik, K. Voelkner, P. Staniszewski - S. Labuda (85' P. Radtke), B. Jarmuż, D. Zaworski, Ł. Bisewski (89' J. Jarmuż) - M. Kalwig, M. Meyer

Bramki: B. Jarmuż x2, M. Meyer x2

Drugi gol dla Nordy (strzał B. Jarmuża z rzutu karnego)