Aktualności

Orzeł Choczewo - Norda Karwia 5:2 (4:0)

• autor: kuba, 2009-04-26 14:46

Mecz 18 kolejki z liderem, Orłem Choczewo, zakończył się porażką Nordy.

Mecz nie rozpoczął się dobrze dla Nordy. W 7 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę samobójczą strzelił Piotr Radtke. W 11 minucie jest już 2:0 - po strzale z rzutu wolnego źle interweniował Marek Darznik. W 19 minucie kolejna bramka dla gospodarzy - rzut karny po faulu Marcina Felknera na bramkę zamienia zawodnik Orła. Gospodarze przed przerwą podwyższyli jeszcze rezultat - w 40 minucie po strzale z rzutu wolnego mamy już 4:0. Po przerwie  zaczęła grać Norda. W 74 minucie po podaniu z autu Andrzeja Lessnaua bramkę zdobył Mateusz Meyer. Minutę później kolejna bramka samobójcza - w niegroźnej sytuacji bramkarz Nordy chciał złapać piłkę, lecz wrzucił ją do własnej bramki. Ostatni gol w tym spotkaniu padł w 77 minucie - po asyście Mariusza Kalwiga bramkę zdobył ponownie Mateusz Meyer.

Norda: Marek Darznik - Karol Voelkner, Marcin Felkner, Bartosz Jarmuż, Andrzej Lessnau (85' Przemek Felkner) - Łukasz Bisewski, Szymon Rambiert, Waldemar Łuczak (83' Jakub Jarmuż), Piotr Radtke - Mateusz Meyer, Mariusz Kalwig

Bramki: Meyer (74' , 77')