Norda Karwia - Korona Żelistrzewo 1:1 (0:1)

W zaległym meczu 15 kolejki Norda zremisowała z Koroną Żelistrzewo 1:1

Norda: Marek Darznik - Karol Voelkner, Marcin Felkner, Marcin Sawicki, Andrzej Lessnau (46' Przemek Staniszewski) - Łukasz Bisewski, Bartosz Jarmuż, Szymon Rambiert, Waldemar Łuczak - Mariusz Kalwig, Mateusz Meyer

Bramka: Szymon Rambiert ('50) - Krzysztof Skwiercz (18' - karny)

Żółte kartki: Andrzej Lessnau, Marcin Sawicki

2' - Krótko rozegrany róg przez drużynę gości, strzał z ostrego kąta broni bramkarz

4' - Rzut wolny dla Korony, strzał wysoko nad poprzeczką

7' - Wychodzącego na czystą pozycję Mariusza Kalwiga fauluje poza polem karnym bramkarz. Sędzia pokazuje tylko żółtą kartkę, strzał Szymona Rambierta z rzutu wolnego nad poprzeczką.

8' - Strzał po ziemi gracza gości - obok bramki

9' - Strzał Bartosza Jarmuża nad bramką

15' - Indywidualna akcja prawą stroną Mateusza Meyera, strzał wzdłuż bramki wybija obrońca

16' - Strzał w "okienko" gracza Korony świetnie broni Marek Darznik

17' - Dośrodkowanie z rzutu wolnego, w zamieszaniu w polu karnym Korona oddaje dwa strzały, oba broni bramkarz

18' - Rzut karny dla gości, faulował Andrzej Lessnau. Pewnym wykonawcą kapitan Korony - Krzysztof Skwiercz.

30' - Dariusz Zaworski strzela po ziemi zza pola karnego - niecelnie

43' - Dobra okazja dla Nordy - Łukasz Bisewski zagrywa piłkę do Mariusza Kalwiga, który znajdując się przed bramkarzem strzelił zbyt słabo

50' - Rzut wolny dla Nordy. Dośrodkowuje Bartosz Jarmuż, a piłkę w siatce po strzale głową umieszcza Szymon Rambiert

60' - Kolejny raz dobrą interwencją po strzale gracza Korony wykazuje się Darznik

63' - Strzał z woleja Sz. Rambierta mija bramkę gości

69' - W sytuacji sam na sam po raz kolejny broni Darznik

71' - Po zamieszaniu w polu karnym piłka spada pod nogi Łukasza Bisewskiego, który decyduje się na strzał - minimalnie obok bramki

76' - Gol dla Korony, nieuznany - piłka znalazła się za linią końcową

81' - Podania od Łukasza Bisewskiego na lewą stronę do Mateusza Meyera, piłka po strzale minimalnie mija bramkę

83' - Piłkę z prawej strony dostał Mariusz Kalwig, minął obrońcę i uderzył w poprzeczkę bramki gości

88' - Rzut wolny dla Nordy - strzał Szymona Rambierta nad poprzeczką.

• Komentarzy [51]
  • czytano: [2294]

autor: ~ja wiem 2009-04-29 19:54:20

avatar no Panienki cieszycie się że udalo Wam się zremisować?? I kto jest lepszy w dwumeczu?? TYLKO NORDA!!!

autor: ~kuba 2009-04-29 20:02:00

avatar darujcie sobie wyzwiska na meyera i wyzywanie nordy od pojebów... widze ze żelistrzewska internetowa chuliganka jest wysoce rozwinięta... 5 komentarzy w 10 minut... komentarze te zostały usunięte

autor: ~kibic 2009-04-29 20:07:53

avatar dlaczego usunąłeś mój komentarz  odnośnie zajmowanego miejsca w tabeli przecierz nie był obrazliwy

autor: ~lkjo 2009-04-29 20:11:43

avatar o jezu w 2 meczu a reszta to co zobaczymy jak sie skonczy liga cwaniaki...... aha a sedzia był po waszej stronie po nogach kopiecie.....

autor: ~zawodnik KŻ 2009-04-29 20:14:33

avatar tak prawda po nogach co jest jest za gra jak tu grac zero czerwonych kartek a powinoo byc ze 3....

autor: ~kuba 2009-04-29 20:14:40

avatar

produkujcie się, produkujcie... kolejne 6 komentarzy - brawo! przed komputerem jesteście mocni... widać wasz poziom... kolejne komentarze usunięte.

"kibic" - w komentarzu nazwałeś nas pajacami - wystarczy, by usunąć.

Co do komentarzy o najebanych na meczu to szkoda gadać - nie macie nic do napisania o meczu to piszecie o kibicach? Lepsi najebani dopingujący niż cwaniaczki zgrywające bohaterów.

Do zawodnikow i kibicow Nordy - nie odpisujcie na wyzwiska, które oni wypisują w komentarzach, bo i tak będą konsekwentnie usuwane...

autor: ~koń 2009-04-29 20:20:02

avatar straszną biede gra ta korona, szacunek i pozdro z Łebcza dla kibiców Nordy

autor: ~111 2009-04-29 20:25:54

avatar dokładnie kuba masz rację.

autor: ~kibic 2009-04-29 20:28:59

avatar a wy nazwaliście nas Panienkami to czemu tego nie usunąłeś to też obrazliwe

autor: ~kibic 2009-04-29 20:33:28

avatar

jeśli chodzi o grę to Korona miała zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych ,brawa dla waszago bramkarza który uratował was przed porażką.Jak się z tym nikt nie zgodzi to nie wiem na jakim meczu byliście.

autor: ~kibic 2009-04-29 20:35:33

avatar

ale dla nas obrazliwe,a pozatym nikt nie ma nóg ze stali.Musisz przyznać że graliście bardzo brutalnie

autor: ~kibic 2009-04-29 20:38:30

avatar

a i tak widać w tabeli która drużna jest lepsza

autor: ~xxx 2009-04-29 20:38:40

avatar to jest podobna męska gra więc nie lamentujcie znowu

autor: ~anonim 2009-04-29 20:38:43

avatar jeden strzał na bramke w drugiej połowie korony i wieksza liczba podan  to chyba tyle a norda jak zwykle gra z kontry to najmocniejsza jej strona

autor: ~Adaś 2009-04-29 20:45:39

avatar Brawo dla nordy pokoazaliśmy koronie kto jest lepszy1 mecz : 1 : 0 dla Nordy 2 mecz :1 : 1 remis

autor: ~lol 2009-04-29 20:48:13

avatar Lepszy jest ten który jest wyżej w tabeli ;)

autor: ~norda 2009-04-29 20:48:53

avatar

racja z tymi faulami kuba! a i jeszcze tego waszego "trenerka" na drugi raz nieco uspokójcie. do niego określenie "panienka" akurat pasuje najbardziej. poza tym takie zachowanie waszych zawodnikow jak przewracanie smietnikow - buractwo. pewnie teraz mi odpisze ktos ze z kolei nasi kibice byli najebani - no ale to są kibice  a nie zawodnicy i trenerzy, od ktorych jakiegos zachowania jednak sie wymaga.

autor: ~lol 2009-04-29 20:50:11

avatar ciekawy kiedy ten post zostanie usunięty z bluzgiem poniżej ???? Ludzie zróbcie sobie strone oficjalną to nie będzie takiej chały jak teraz ;( Pozdro Koronka

autor: ~kibic 2009-04-29 20:56:13

avatar

wdzę ,że Pan <kuba< usuwa tylko wulgarne wypowiedzi Korony .Nieładnie z Twojej strony.

autor: ~lol 2009-04-29 21:10:55

avatar dlatego mówie że to chała! Na oficjalnej stronie jak ma Korona takich problemów nie ma. Kulturka A tu post pana o nicku NORDA dalej jak jest tak jest na stronie. Szkoda, ghadać:)

autor: ~obserwator 2009-04-29 21:11:45

avatar

Wcale  mnie nie dziwi zachowanie trenera Korony widząc tak brutalną gre ze strony Karwi.Sędzia bardzo słaby,sprowokował do tak brutalnej gry.Powinien wyżucić z trzech zawodników z Karwi.Brzydkie widowisko

autor: ~anonim 2009-04-29 21:12:37

avatar naszych kibiców było słychac i za to wielkie dzieki a ich stan  nie jest ważny skoro zachowywali sie poprawnie krzyczec kazdy kibic może co chcedo trenera korony powiem tyle ze porażke trzeba umiec zniesc z klasa zycze koronie jak najlepiej ale stylem narazie nie pasujecie do V ligi i trzeba sie z tym pogodzic bo awans trzeba wywalczyc na boisku a nie poza nim poza tym jesze kilka kolejek do konca i wszystko jest mozliwe

autor: ~kibic 2009-04-29 21:21:46

avatar jebac korone gramy zeby wygrac

autor: ~obserwator 2009-04-29 21:22:07

avatar chyba ktoś tu nie zrozumiał kwesji.Trener nie był zły o wynik meczu a raczej o to co wyprawiał sędzia na boisku.Z tego co widziałem to trener był zadowolony z wyniku bo to był mecz na trudnym terenie.

autor: ~obserwator 2009-04-29 21:27:19

avatar tak tak, byl strasznie zadowolony. Do tego stopnia że zwyzywał naszych zawodników również i nie tylko. Klasa sama w sobie. Ręki tez naszemu zawodnikowi nie podał ale jak wiadomo był zły tylko na sędziego. Acha i nie podpisuj sie tak bo ludzie myslą że to ja pisze..

autor: ~anonim 2009-04-29 21:29:23

avatar był tak zły ze groźił naszemu zawodnikowi będąc juz praktycznie w autobusie szkoda ze taki mądry nie był przed szatniąco do meczu sędzia był gorzej niż słaby ale w dwie strony bo faulowali zawodnicy obu drużyn to że Nordy wiecej nic nie znaczy bo bramkarz Korony  sfaulował wychodzącego na czysta pozycję i za symulowanie faulów w polu karnym też są kartki o czym nie wspomnęogólnie mecz walki, twardy zacięty i tyle wynik na tablicy 1:1 i nic juz tego nie zmieni a podyskutować zawsze można tylko bez wyzwisk

autor: ~anonim 2009-04-29 21:31:24

avatar pewnie był zadowolony ze skończyło się 1:1 a nie inaczej

autor: ~siton 2009-04-29 21:35:59

avatar Bardzo rzadko wypowiadam się na komentarzach ale dzisiaj postanowiłem coś zapodać...Korona?Co to jest Korona?Wy chcecie grać o wyższą  ligę ? Ja jako kibic dzisiaj widziałem wiele, i szczerze mówiąc byłem pełen obaw ale to co zobaczyłem bardzo mnie zaskoczyło...Fakt jest jeden!PZPN PZPN jeb.. PZPN ! żeby nie ten sędzia to spokojnie 3:1 dla NORDY!!!Chłopaki to jest sport i trzeba pogodzić się z porażką a nie bluzgać na naszych piłkarzy którzy zagrali dzisiaj bardzo dobry mecz i na kibiców którzy również w miarę swoich możliwości także staneli na wysokości zadania.Dwumecz dla NORDY.Pozdro dla Konia z Łebcza

autor: ~kuba 2009-04-29 21:52:53

avatar

co do zarzutów, że usuwam tylko wasze wulgarne wypowiedzi - ja tu nie siedzę cały czas i nie odświeżam strony co 3 minuty jak niektórzy (patrząc po IP komentarzy). co do postu, ktory jest podpisany "norda" - nie usunę nawet teraz jak już jestem na stronie, bo wasz trener nie jest w nim wyzwany od pojebów - jak to wy macie w zwyczaju nas wyzywać. Zresztą z tym, że jego zachowanie można nazwać buractwem się w 100 % zgadzam. Co do kretyńskiego zachowania waszego zawodnika, który przewrócił śmietnik też się zgadzam.

avatar

jak w sobote wygramy to raczej wracamy na 6 miejsce, bo rekowo gra z koroną, kiełpino z żukowem a mks z choczewem wiec na pewno pogubią punkty.

autor: ~mks władek 2009-04-30 00:19:58

avatar no to ładnie tu się działo a nie mozna było tak jak w Pucku, kolezeńsko i kulturalnie

autor: ~ech 2009-04-30 00:28:40

avatar Co do "dwumeczu"...panowie to jest liga nie jakis puchar wiec jakis dwumecz miedzy poszczegolnymi druzynami nie jest wazny...wazne jest miejsce w tabeli i wynik jaki uzyska druzyna w calym sezonie a nie w dwoch meczach...poza tym trener Korony z tego co sie orientuje oburzony byl zachowaniem jednego z graczy Nordy ktory uderzyl zawodnika korony bez pilki czego oczywiscie "obiektywni" fani Nordy nie zauwazyli...i nie widzieli tez tego ze w pierszej polowie to wlasnie Norda oddala jeden strzal na bramke...wszyscy widzieli tylko druga polowe gdy Karwia zagrala faktycznie lepiej ale badzmy obiektywni i patrzmy na przekroj calego meczu.

autor: ~skowiak..ks 2009-04-30 00:42:41

avatar cytuję:..' psy szczekają, karawana jedzie dalej'...poszczekajcie sobie jeszcze, zobaczymy na koniec ligi. nastepne mecze czekają. pozdrawiam kulturalnych.

autor: ~obserwator 2009-04-30 01:03:03

avatar zgadzam sie z poprzednikiem... prawda jest taka ze nic nie gracie i to co wy nazywacie u siebie boiskiem to zwykle zaorane pole z dwoma barakami...  mysle ze jak by mecz sie odbyl w żelistrzewie to wynik byłby inny...      i pewnie zaraz ktos napisze ze u nas wygraliscie... tylko ze Zaworskiemu wyszedł raz strzał zycia...   swoją drogą to korona w drugiej połowie siadła i nie trzeba nic dodawa, była słabsza. ale patrzmy na przebieg calego meczu w pierwszej to norda nie istniala... i wy tu smieszni ludziki z pod KRUMU w karwii mozecie sobie wypisywac bzdury na korone, Trenara, brutalnych zawodników itp. ale liczy sie ostateczny rozrachunek na koniec sezonu, zobaczymy kto wyjdzie na tym lepiej... do Pana Admina mam nadzieje ze nie obrazilem zadnej ze stron i ze ten komentarz nie zostanie usunięty. pozdrowienia dla karwii:)druga polowa calkiem fajna... ;)

autor: ~marcin s 2009-04-30 07:42:03

avatar Panowie nasz cel to zajęcię jak najwyższego miejsca w tabeli i spokojne utrzymanie a Korony z tego co sie orientuje awans narazie my swój realizujemy a wam zyczę tego awansu ale na boisku i po prawdziwej grze Tak na marginesie żeby chciec awansować trzeba i wygrywać na polach buraczanych jak to nazywacie

autor: ~ja wiem 2009-04-30 09:11:40

avatar dokładnie, trafna uwaga

autor: ~krzysiek 2009-04-30 10:03:22

avatar Panowie nie wiem skąd ta wzajemna niechęć i wyzwiska obydwu klubów do siebie ? Obiektywnie Korona zagrała słabo, i nie można tłumaczyć tego złym boiskiem, czy pracą sędziego. Norda z kolei się zmobilizowała i zagrała fajny mecz. Gdybyście koledzy z Karwii w każdym meczu grali z takim zaangażowaniem jak z Koroną, to bylibyście dużo wyżej w tabeli. Sędzia może był trochę zagubiony, nie panował na boisku, pozwalał na ostrą grę. Z perspektywy boiska uważam, iż remis jest jak najbardziej sprawiedliwym wynikiem. Zostało jeszcze parę kolejek i wszystko jest możliwe. Pozdrawiam sympatyków Nordy jak i Korony, i życzę obydwu klubom kompletu punktów w kolejnych meczach

autor: ~Q! 2009-04-30 10:09:20

avatar te gwiazdeczki z żelistrzewa ...nauczcie się w końcu grać męsko a nie tylko było słychać wasze narzekania....panieny...to jest męska gra!!!jo i jeszcze zacznijcie zwalać na boisko...buahahaha...no to oni muszą coś pisać żeby nie wyszło na to by pretendent do gry w 5 lidze skąpromitował się z przeciętniakiem jakim jest norda...a w 2 połowie to była wasza totalna kompromitacja...nie zasługujecie na 5 lige...pomęczcie się jeszcze w a-klasie,i nauczcie się grać twardo ....jesteście żałośni !!!!!

autor: ~kakadu 2009-04-30 12:41:41

avatar heheh widze ze koroniarze nei wytrzumuja cisnienia, mysleli ze wszyscy sie przed nimi podloza i pozwola wjechac do okregowki, a tutaj psikus. pozdrawiam z Rumi, zapraszam w sobote na piwko i miejmy nadzieje ze bedzie normalnie:)

autor: ~anonim 2009-04-30 13:26:12

avatar  Q!- rozrozniasz sportową meską walke od HAMSTWA jakie pokazaliscie???

autor: ~były sędzia 2009-04-30 13:35:47

avatar Dzień Dobry.Mam nadzieję że nikogo nie obrażę tym komentarzem i nie zostanie on usunięty przez administratora.Komentarz dotyczy pracy sędziów w tym meczu.To co widziałem to był koszmar.Rozumiem że piłka nożna jest sportem kontaktowym i trzeba liczyć się z tym ,że niektóre kluby będą grać brutalnie ale przepisy są jedne. I tu zaczyna się problem . Taki że sędzia prowadzący te zawody nie zna ich chyba do końca. Powinien już w pierwszej połowie uspokoić sytuację na boisku dając  czerwone kartki  jedną Karwi i jedną Koronie (bramkarz -ewidentna czerwona -zawodnik wychodził na czystą pozycję).Na początku drugiej połowy druga czewona kartka dla zawodnika Karwi bardzo brutalny faul (atak z tyłu na nogi).Myślę że uspokoiło by to jednych i drugich i  wpłyneło by to napewno na wynik końcowy. Sędziowie liniowi mogą ,a nawet muszą pokazywać nie tylko auty i spalone ale także wszystkie nieprzepisowe zagrania ,a takich było pełno niestety nie reagowali na to .I niestety  jest jak jest,uważam że wynik sprawiedliwy(pierwsza połowa dla Korony ,a druga dla Karwi).Dobra postawa bramkarza Karwi,który napewno uratował Karwie przed porażką. Karwi życzę utrzymania w lidze( myślę że już jest pewne ) a Koronie awansu ( będzie ciężko ale myślę że dadzą radę,mecz z Karwią bardzo słaby).Powodzenia i pozdrawiam sympatyków piłki nożnej.

autor: ~kuba 2009-04-30 14:58:16