Aktualności

GKS Linia - Norda Karwia 1:4 (1:1)

• autor: kuba, 2009-10-19 09:22

W ósmej kolejce zanotowała czwarte zwycięstwo, pokonując zespół Linii 4:1.

Norda z dość długą liczbą nieobecnych udała się do Linii. Boisko gospodarzy było najmniejszym, na jakim przyszło nam dotychczas grać, a jak wiadomo, małe boiska nie służą Nordzie.

Na początku meczu lekką przewagę osiągneli gospodarze, jednak to Norda pierwsza strzeliła bramkę. W 26 minucie rzut wolny wykonywał Marcin Felkner, piłka odbiła się o zawodnika Linii, a umieścił ją w siatce Łukasz Bisewski. W 40 minucie gospodarze zdobyli wyrównującą bramkę - po faulu Marcina Felknera sędzia gwizdnął jedenastkę, z której nie pomylił się gracz gospodarzy. Po przerwie Norda od razu zaczęła atakować - przyniosło to efekt w 56 minucie, kiedy to Waldemar Łuczak pobiegł z piłką ze środka pola i uderzyl z dystansu w samo okienko bramki. Po objęciu prowadzenia Norda nadal atakowała. W 84 minucie Łukasz Bisewski zagrał do Mariusza Kalwiga, który strzelił trzecią bramkę. Dwie minuty później piłkę z autu wyrzucal Emil Chudzik, przejął ją Łukasz Bisewski i ustalił wynik spotkania na 4:1.

Norda: Jakub Wittbrodt - Emil Chudzik, Marcin Felkner, Stanisław Poppel, Przemek Staniszewski - Maciej Zaworski (60' Przemek Felkner), Łukasz Bisewski, Bartosz Jarmuż (65' Jakub Jarmuż), Krystian Miłosz - Mariusz Kalwig, Waldemar Łuczak

Bramki: Łukasz Bisewski (26', 86'), Waldemar Łuczak (56'), Mariusz Kalwig (84') - Linia (40', karny)

Żółte kartki: 80' Marcin Felkner, 83' Stanisław Poppel

Nie zagrał: Daniel Milosz

Nieobecni: Marek Darznik (kontuzja), Andrzej Lessnau (praca), Marcin Sawicki, Szymon Rambiert, Karol Voelkner, Mateusz Meyer, Piotr Radtke, Fortunat Kur