Wyszukiwarka

Aktualności

Remis na inaugurację rundy

• autor: nordakarwia, 2011-03-26 19:55

W pierwszym meczu rundy wiosennej Norda zremisowała z drużyną MKS Orkan Rumia 1:1.

Na inaugurację rundy wiosennej zjawiło się 16 uprawnionych do gry zawodników. Z powodu braków kadrowych (brak S. Poppla i S. Rambierta) na nowych dla siebie pozycjach wystąpili Meyer i Bisewski. Norda już na początku meczu mogła i powinna wyjść na prowadzenie, jednak to goście pierwsi strzelili bramkę. Po sporym zamieszaniu w polu karnym piłka wpadła do siatki. Norda jednak dalej atakowała, co przyniosło efekt tuż przed przerwą - prawą stroną pociągnał Mariusz Kalwig i dograł do Mateusza Meyer, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w bramce. Po przerwie nadal stroną, która miała więcej okazji była Norda, jednak wynik nie uległ już zmianie.

Norda: Marek Darznik - Karol Białk (68' Jakub Jarmuż), Marcin Felkner, Karol Voelkner, Łukasz Bisewski - Przemysław Felkner (78' Daniel Milosz), Bartosz Jarmuż, Dariusz Zaworski, Mateusz Meyer - Mariusz Kalwig, Daniel Dettlaff (84' Marcin Ruta)

Bramka: Mateusz Meyer

Nie zagrali: Bartłomiej Bradtke, Jaroslaw Pieper

P.S. Tuż przed pierwszym gwizdkiem statuetką dla najlepszego strzelca drużyny w sezonie 2009/2010 ufundowaną przez Bank Spółdzielczy w Krokowej uhonorowany został Mateusz Meyer.