Wyszukiwarka

Aktualności

Sokół - Norda 2:2 (1:2)

• autor: nordakarwia, 2011-04-03 10:11

W 13 kolejce Norda zmierzyła się z drużyną Sokoła Bożepole Wielkie, remisując 2:2 pomimo prowadzenia już w pierwszej połowie 2:0.

Od początku spotkania Norda miała przewagę. Pierwszy gol padł w 21 minucie. Rzut wolny mniej więcej z 50 metrów, do piłki podszedł Szymon Rambiert, wrzucił... i zdobył prowadzenie dla Nordy, ponieważ bramkarz źle obliczył tor lotu piłki. Kilka minut później było już 2:0 dla Nordy - po świetnej, szybkiej wymianie podań z pierwszej piłki w środku pola piłka trafiła do Daniela Dettlaff, który odegrał do Mariusza Kalwiga, a ten umieścił piłkę w siatce. Bramkę kontaktową gospodarze strzelili w 34 minucie - po faulu wprowadzonego chwilę wcześniej Przemysława Felknera sędzia podyktował rzut karny, z którego nie pomylił się gracz Sokoła. Norda nadal częściej atakowała, jednak to gospodarze strzelili bramkę - w 71 minucie po dośrodkowaniu w pole karne piłka po strzale głową zawodnika Sokoła wpadła do bramki. W samej końcówce meczu to Sokół mógł wyjść na prowadzenie, jednak nie wykorzystał żadnej ze stworzonych sobie sytuacji.

Warto wspomnieć o wyjątkowo słabym poziomie sędziowania tego spotkania. Nordzie należały się 2 rzuty karne (co więcej - dwukrotnie ręką w polu karnym zagrywał ten sam zawodnik)  jednak sędzia - Marek Pawski z Wejherowa był chyba jedyną osobą, która tego nie widziała.

Norda: Bartłomiej Bradtke - Szymon Rambiert (86' Jakub Jarmuż), Marcin Felkner, Stanisław Poppel, Karol Voelkner - Karol Białk (25' Przemysław Felkner), Bartosz Jarmuż (90' Maciej Zaworski), Mateusz Meyer, Łukasz Bisewski - Daniel Dettlaff, Mariusz Kalwig

Bramki: Szymon Rambiert, Mariusz Kalwig

Żółte kartki: Mariusz Kalwig, Jakub Jarmuż

Nie zagrali: Daniel Milosz, Marcin Ruta