Wyszukiwarka

Aktualności

Porażka ze Stolemem

• autor: nordakarwia, 2011-05-01 10:30

W 16 kolejce spotkań borykająca się z problemami kadrowymi Norda przegrała na własnym boisku z wiceliderem rozgrywek Gniewinem 0:1.

(foto: ultrasteam.futbolowo.pl)

Od samego początku mecz układał się pod dyktando gości, Norda natomiast szukała okazji do kontrataku. Pomimo olbrzymiej przewagi piłkarze Stolemu długo nie mogli znaleźć sposobu na pokonanie stojącego w bramce Bartłomieja Bradtke. Sztuka ta udała im się dopiero w 54 minucie, gdy po strzale z około 18 metrów padł jedyny gol w tym spotkaniu. Norda szukała jeszcze okazji do wyrównania, stwarzając sobie najlepszą w 75 minucie, jednak w sytuacji sam na sam przestrzelił Mariusz Kalwig.

Norda: Bartłomiej Bradtke - Przemysław Staniszewski, Marcin Felkner, Stanisław Poppel, Jakub Jarmuż - Przemysław Felkner, Jarosław Pieper, Karol Białk, Maciej Zaworski - Daniel Dettlaff, Mariusz Kalwig

Na zmiany weszli: Daniel Milosz, Szymon Rambiert

Nie zagrał: Marek Darznik

Fotorelacja z meczu na stronie Stolemu: KLIKNIJ