Wyszukiwarka

Aktualności

Kolejna porażka...

• autor: nordakarwia, 2011-05-22 10:14

W 19 kolejce Norda poniosła kolejną porażkę, przegrywając na własnym boisku w identycznych jak w poprzednim sezonie rozmiarach z zespołem GKS Luzino 2:4.

Goście zdobyli prowadzenie w pierwszych minutach spotkania, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i błędzie w kryciu zawodników Nordy. W pierwszej połowie dołożyli jeszcze dwie bramki - w tym jedną z rzutu karnego, podyktowanego za faul gracza Nordy w polu karnym. Karwianie stworzyli sobie w pierwszej połowie tylko jedną dobrą okazję do zdobycia bramki, jednak strzał Mariusza Kalwiga został zablokowany. W drugiej połowie niespodziewanie to Norda była stroną przeważającą. Pierwszą bramkę dla gospodarzy w okolicach 65 minuty spotkania strzelił Przemysław Felkner, wykorzystując podanie Mariusza Kalwiga. Po tej bramce nadal przeważała Norda, jednak brakowało szczęście - goście łapali napastników na spalonym, w poprzeczkę trafił Szymon Rambiert, a strzał głową z najbliższej odległości Przemysława Staniszewskiego poleciał tuż nad poprzeczkę. Niewykorzystane okazje się zemściły - na kilka minut przed końcem Luzino podwyższyło prowadzenie, pokonując występującego drugi raz w tym sezonie w roli bramkarza Marcina Felknera. Chwilę później Norda zmniejszyła rozmiary porażki, po podaniu Przemysława Staniszewskiego do siatki trafił Mariusz Kalwig.

Norda: Bartłomiej Bradtke (75' Marcin Felkner) - Karol Voelkner, Szymon Rambiert, Bartosz Jarmuż, Jakub Jarmuż - Przemysław Staniszewski, Jarosław Pieper (49' Daniel Milosz), Łukasz Bisewski, Daniel Dettlaff - Przemysław Felkner, Mariusz Kalwig

Bramki: Przemysław Felkner, Mariusz Kalwig

Żółte kartki: B. Jarmuż