Wyszukiwarka

Aktualności

Porażka na koniec...

• autor: nordakarwia, 2011-06-11 21:37

W ostatnim spotkaniu sezonu 2010/2011 Norda przegrała na wyjeździe z zespołem Błyskawicy Reda Rekowo 2:1.

(kliknij: "'więcej")

W pierwszej połowie Norda osiągnęła znaczną przewagę, jednak tylko raz znalazła drogę do siatki gospodarzy - po podaniu Przemysława Felknera piłkę w bramce umieścił Mariusz Kalwig. W innych sytuacjach gracze Nordy albo pudłowali, albo chorągiewkę podnosił sędzia boczny. Gospodarze stwarzali zagrożenie głównie po stałych fragmentach gry. W drugiej połowie to Błyskawica grając 'z wiatrem' osiągnęła przewagę, czego konsekwencją było wyrównanie. Szkoda, że sędzia liniowy nie zauważył, że zawodnik Rekowa znajdował się na pozycji spalonej. W dalszej części spotkania Norda miała swoje okazje na zdobycie kolejnej bramki, a najlepszą zmarnował Szymon Rambiert, nie strzelając rzutu karnego podyktowanego za faul na Kalwigu (obrońca gospodarzy ukarany został za ten faul czerwoną kartką). Gospodarze grając w dziesiątkę nadal potrafili zagrozić bramce Nordy. Po jednej z akcji drugą żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Felkner, więc ilość graczy w obu zespołach się wyrównała. Zwycięską bramkę gospodarze strzelili na kilka minut przed końcem meczu, z interwencją spóźnił się Jakub Jarmuż, a napastnik gości strzelił obok wychodzącego z bramki Bartłomieja Bradtke.

Norda: Bartłomiej Bradtke - Karol Voelkner, Marcin Felkner, Stanisław Poppel, Jakub Jarmuż - Daniel Dettlaff (67' Daniel Milosz), Łukasz Bisewski, Mateusz Meyer, Szymon Rambiert - Przemysław Felkner, Mariusz Kalwig

Bramka: Mariusz Kalwig

Żółte kartki: Jakub Jarmuż

Czerwona kartka: Marcin Felkner (za dwie żółte)

Nie zagrali: Marek Darznik, Jarosław Pieper