herb CELTIC Reda
NORDA Karwia   CELTIC Reda

2014-06-21, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

Ostatni mecz. Gramy o uniknięcie ostatniego miejsca. Jeżeli FC Gowidlino nie wygra w Gdyni, wówczas będziemy na trzecim miejscu od końca. Do Karwi przyjeżdża Celtic Reda, który przed ostatnią kolejką też musiał się pogodzić ze spadkiem do klasy B.

1’ Zgodnie z zapowiedzią trenera bramkarze zagrają po połówce. Pierwszy M. Darżnik. Rozpoczynamy z wiatrem.

2’ P. Felkner zagrywa w pole karne do D. Dettlaff. Szybszy bramkarz

3’ Rzut wolny dla Celtiku. Po dośrodkowaniu Ł. Kreft strzela z główki w naszą poprzeczkę.

4’ 0:1 Goście obejmują prowadzenie. Jeden z niepilnowanych zawodników dostał piłkę w polu karnym i pokonał naszego bramkarza.

5’ Błyskawiczna odpowiedź Nordy 1:1. P. Felkner z piłką przed polem karnym zagrywa krótko do D. Dettlaff. Ten nie namyślając się uderzył na bramkę. Piłka po koźle tuz przy słupku wpada do siatki.

12’ Niespodziewanie goście znów prowadzą 1:2. Dajemy przeciwnikowi za dużo czasu na rozegranie piłki, nie kryjemy.

14’ I znowu szybko odpowiadamy. M. Stromski szybszy od bramkarza. Wystarczyło że lekko trącił piłkę i jest 2:2. Gra toczy się w wolnym tempie. Aż dziwne że kibice oglądali już cztery bramki

18’ M. Lachs z piłką w polu karnym. Wydawało się że obrońca czysto wślizgiem wybija piłkę ale sędzia dyktuje rzut karny. Z karnego oczywiście D. Dettlaff i mamy 3:2

19’ Żółta kartka dla piłkarza Redy z nr 8

21’ Znowu dajemy pograć gościom. Z prawej strony zawodnik ma czas aby dokładnie dograć do niepilnowanego zawodnika w środku. Ten strzela z 15m. ale M. Darżnik zatrzymuje pikę między nogami

24’ Strzela z lewej M. Stromski. Bramkarz wybija na rzut rożny

25’ M. Lachs dostaje pikę na 11 metrze. Strzela nad poprzeczką. A szkoda bo to powinna być bramka

26’ Znowu A. Budzisz idealnie obsłużył M. Lachs. Niestety Marcin się nie zrehabilitował i za długo trzymał piłkę w polu karnym aż wybił obrońca.

29’ Żółta kartka dla piłkarza Redy z nr 9

31’ Strzał D. Dettlaff. Za lekko i bramkarz bez problemów

32’ W końcu próbujemy zaskoczyć bramkarza strzałem z dalszej odległości. P. Felkner niecelnie ale brawa za decyzję.

35’ Odnawia się kontuzja nogi naszego bramkarza. Mamy wymuszoną zmianę. Za M. Darżnika wchodzi R. Hebel.

42’ Szybkie wyjście R. Hebel zażegnuje groźną akcję.

43’ To było potrzebne! Jeszcze jedna bramka przed przerwą. D. Dettlaff podaje a strzela M. Stromski 4:2

45’ Dobre wyjście z piłką P. Felkner ale przy podaniu M. Stromski na spalonym. Sędzia dolicza 1 minutę

45+1 Po rzucie rożnym piłkę na 16 metrze ma D. Dettlaff. Uderza ale prosto w bramkarza.

46’ Na drugą połowę mamy dwie zmiany w Celtiku.

54’ Z lewej obrońcom urwał się M. Stromski. W ostatniej chwili zablokowany przy podaniu do D. Dettlaff. Po chwili ten drugi strzela do bramki ale ze spalonego.

56’ Sam na sam z bramkarzem wychodzi A. Budzisz. Próbuje lobować ale za lekko. Bez problemów łapie bramkarz.

57’ Z prawej strony w natarciu D. Dettlaff. Przekłada piłkę na lewą nogę i strzela. Bramkarz z trudem na rzut rożny. Po rogu M. Stromski strzela prosto w bramkarza.

58’ Piłka odbija się gdzieś od obrońców i P. Felkner znalazł się przed bramkarzem. Strzela ale nogami broni bramkarz.

59’ M. Stromski z lewej dośrodkowuje a M. Lachs strzela z woleja. Trochę nieczysto trafił w piłkę

60’ Ta bramka wisiała w powietrzu. A. Budzisz do D. Dettlaff a ten lobuje bramkarza 5:2

62’ Najładniejsza akcja. M. Stromski w środku uprzedza gracza gości. Podaje do D. Dettlaff ten mu odgrywa i Macie z pierwszej piłki strzela na 6:2

67’ D. Dettlaff w pełnym biegu oddaje strzał. Broni bramkarz

68’ Zmiana w zespole gości. Po rzucie rożnym bramkarz mija się z piłką. Trochę zaskoczony Ł. Kreft strzela z główki ale obok bramki

70’ Nieliczna wizyta gości pod naszym polem karnym. Spokojnie rozgrywają piłkę aż w końcu jeden z nich strzela. R. Hebel jeszcze zdążył się rzucić ale strzał był za mocny i piłka po ręce wpadła do siatki 6:3

73’ Ponownie Celtic. R. Hebel piąstkuje

74’ Ależ bomba. M. Stromski i bramkarz bez szans. 7:3

75’ Zmiana. Za P. Staniszewskiego wchodzi Sz. Zaworski

76’ M. Stromski miesza przed polem karnym. Piłka trafia do D. Dettlaff, który strzela ale bramkarz broni

84 8:3 wynik ustala M. Stromski

85’ Sz. Zaworski ładnie przyjął piłkę i strzelił. Nieprzyjemny strzał dla bramkarza i z najwyższym trudem na rzut rożny

89’ Strzał zawodnika gości. Mocny i mocno niecelny

90’ Wolny dla Celtiku. Strzał nad bramką

Udane zakończenie sezonu. Rzutem na taśmę opuszczamy ostatnie miejsce. Od razu wyprzedzamy Celtic Reda i FC Gowidlino.