herb Zatoka 95 Puck
KS NORDA KARWIA   Zatoka 95 Puck

2014-09-13, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

1’ Zaczynamy fatalnie i już w 50 sekundzie tracimy bramkę. Dośrodkowanie w pole karny a tam niepilnowany zawodnik czeka na piłkę. Stojący przed nim D. Zaworski trąca piłkę głową i ta wpada do siatki obok zaskoczonego bramkarza. 0:1

4’ M. Meyer z lewej wszedł z piłką w pole karne i strzela w bramkarza. Do odbitej piłki główkuje M. Lachs ale prosto w obrońców

10’ Ponownie M. Meyer strzela z ostrego kąta

12’ Zatoka bliska zdobycia bramki po akcji z lewej strony

13’ B. Bradtke broni w sytuacji sam na sam

14’ A. Budzisz strzela w polu karnym. Broni bramkarz

20’ M. Stromski popędził z piłką na bramkę rywali ale chyba za wcześnie oddaje strzał

23’ 0:2 zawodnik gości dostał długą piłkę, zobaczył wychodzącego bramkarza i strzelił przytomnie nad nim podcinką.

33’ Nie potrafimy przebić obrony gości. Za dużo gramy środkiem, do tego górnymi piłkami. Nie wychodzą też proste podania i przyjęcia piłki

42’ Zatoka wymienia trzy szybkie podania w okolicach naszego pola karnego zakończone strzałem. Na szczęście obok słupka

44’ M. Meyer w indywidualnej akcji ruszył z piłką w pole karne i zostaje powalony przez dwóch obrońców. Rzut karny! Do jedenastki podchodzi P. Felkner i mamy gola. 1:2 Wprawdzie po rękach bramkarza ale najważniejsze że schodzimy do szatni z bramką kontaktową.

51’ Po dośrodkowaniu z wolnego P. Bisewski dobiega do opadającej piłki i strzela do siatki. 2:2 wracamy do gry!

53’ M. Stromski przy linii mija bramkarza ale nie ma komu dograć. Zaczęliśmy zdecydowanie lepiej. Szybciej, pewniej i dokładniej.

58’ M. Meyer w polu karnym dogrywa do M. Stromskiego. Ten w biegu nie czysto trafia z lewej ale i tak bramkarz z trudem wybija na rzut rożny.

60’ Tym razem kontra gości i strzał obok słupka

62’ Zatoka jakby opada z sił to już nie ten zespół co w I połowie. M. Meyer w polu karnym faulowany przy przyjęciu piłki i mamy rzut karny! Tym razem wykonawcą nasz kapitan A. Budzisz. Co prawda bramkarz wyczuł intencje ale strzał był na tyle mocny i dokładny że mamy 3:2.

70’ Dalej jesteśmy w natarciu. M. Meyer powstrzymywany na pograniczu faulu w trudnej sytuacji oddaje strzał. Bramkarz odbija na róg.

74’ Obrona gości zupełnie rozpracowana. Z łatwością przedostajemy się pod pole karne. Ponownie M. Meyer wykiwał obrońców i bramkarza. Zdążył wyłożyć piłkę wzdłuż bramki ale nikogo z naszych nie było. Po chwili P. Bisewski strzela z dystansu.

79’ Po jednej z akcji M. Meyer naciskany przez obrońców upada źle stając. Konieczna zmiana, wchodzi K. Arendt

85’ Napastnik gości dostał długie podanie, wyprzedził obrońców i minął naszego bramkarza. Na szczęście dla nas na pustą bramkę strzela mocno i niecelnie

89’ Końcówka należała do Zatoki. Za bardzo się cofnęliśmy a goście nie mając nic do stracenia ruszyli do przodu.

90+3’ Do końca już nic się nie zmieniło. Po słabym początku mamy 3 punkty!