herb MKS II Władysławowo
KS NORDA KARWIA   MKS II Władysławowo

2014-10-18, 12:00

Czas spotkania: 90 min.

Derby gminy. Goście nieco wzmocnieni zawodnikami z pierwszej drużyny. My chcieliśmy pokazać po ostatnich słabszych meczach i ostatnio dobrej frekwencji na treningach na co nas stać. Faworytem jednak byli goście.

4’ Szybka akcja MKS z prawej strony

7’ M. Stromski dośrodkowuje z wolnego. Zamieszanie w polu karnym ale piłka nie znajduje drogi do bramki

8’ M. Lachs zamiast strzelać z pierwszej przyjmuje piłkę w polu karnym i ta za daleko mu ucieka

12’ Strzał gości z 17m. bez problemów R. Hebel

19’ Po dośrodkowaniu z  wolnego M. Lachs uderza obok słupka

24’ Ładna akcja. M. Lachs do A. Budzisz dalej do M. Zaworskiego ale ten w dobrej sytuacji nie trafia w piłkę

25’ Akcja MKS. W ostatniej chwili strzał blokuje J. Jarmuż

28’ R. Hebel wybija na rzut rożny

31’ A. Budzisz dostał piłkę, dobrze się zastawił i został sfaulowany. Idealny strzał z wolnego M. Stromskiego i prowadzimy 1:0

32’ Zmiana w naszym zespole. Kontuzjowany M. Radtke opuszcza boisko, wchodzi P. Staniszewski

37’ M. Stromski ładnie się urwał obrońcom z lewej ale za szybko strzelił do tego lekko i bramkarz łapie bez problemów

39’ M. Stromski  biegnie z piłką sam na sam obok niego M. Zaworski. Niestety szybki powrót B. Bonka i wybija piłkę

43’ Chwila przewagi MKS przy naszym polu karnym. Nagle szybka kontra i M. Stromski ma przed sobą tylko bramkarza. Za szybki strzał i bramkarz łapie

46’ M. Zaworski z główki niecelnie

49’ B. Bonk z piłką w polu karnym. Nasz bramkarz trochę się waha ale w końcu wychodzi i ratuje nasz zespół. Momentalnie w odpowiedzi M. Stromski strzela po długim rogu ale broni J. Świerczyński

60’ Żółta kartka dla MKS- D. Gojke

62’ Zmiana w zespole gości

65’ Mamy aut ale stwarzamy z tego sytuację dla gości. K. Gojke wychodzi sam na sam, R Hebel zwleka z wyjściem i mamy 1:1

66’ Zmiana w MKS

67’ Ładna akcja P. Staniszewskiego z lewej. W polu karnym podaje jeszcze do lepiej ustawionego M. Zaworskiego ale jego strzał zostaje zablokowany

69’ Hebel wybija ręką na rzut rożny

74’ Zmiana w MKS

78’ Znakomita sytuacja gości. Główka minimalnie nad poprzeczką. Ofiarna interwencja R. Hebel, który zderzył się z poprzeczką i mocno ucierpiał. Żółta kartka dla MKS – M. Konkel

80’ Tracimy bramkę po strzale B. Bonka z rzutu wolnego. Nieco spóźniony R.Hebel przepuszcza piłkę 1:2

82’ Tym razem Hebel ratuje nasz zespół dalekim wyjściem

87’ Zmiana w drużynie gości

91’ Mamy rzut wolny z prawej strony. Najwyżej wyskoczył Ł. Kreft i pewnym strzałem głową z bliska ustala wynik na 2:2

93’ Czerwona kartka dla A. Czylkowskiego

94’ R. Hebel znakomicie i dość instynktownie broni dwa strzały gości

95’ Koniec. Remis chyba sprawiedliwy choć obie drużyny interesowało tylko zwycięstwo