Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Relaks Mechowo - GKS Linia 3:0
  • OKS Janowo - Sokół Bożepole Wielkie 1:1
  • Sokół Strzelno - Konsal Sławoszyno 3:2
  • Klif Chłapowo - Norda Karwia 4:3
  • Arka Prusewo - Barka Łebno 7:0
  • Puma Darżlubie - GOSRiT II Luzino 3:1
  • Ajax Leśniewo - Huragan Smolno 3:3
  •        

Losowa galeria

Marynarka Wojenna RP - Norda Karwia
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maka165 102
2. Karol39 96
3. tylkonorda 84
4. arek1407 64
5. ftb2user_1476136426. 21
6. ftb2user_1477741242. 17
7. reszka 17
8. pestka1929 8

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 82, wczoraj: 274
ogółem: 1 410 546

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Relacja spotkania

herb GKS Linia
3:1
(1:0)
herb Norda Karwia
GKS Linia   Norda Karwia

2016-11-12, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

1:0 32' P. Ptasiński

2:0 65' P. Ptasiński

2:1 79' A. Czylkowski

3:1 83' P. Grzenkowicz

herb Norda Karwia Informacje o kadrze Norda Karwia

1. Maciej ZAWORSKI   
2. Arkadiusz CZYLKOWSKI bramka ??ta kartka   
3. Dawid MIŁOSZ ??ta kartka   
4. Paweł PESTILENZ   
5. Patryk BISEWSKI   
6. Bartosz JARMUŻ kapitan  zmiana 75" Michał MIETELICA   
7. Adam LADEMANN ??ta kartka   
8. Jan FEDOROWICZ   
9. Daniel DETTLAFF   
10. Grzegorz ZALEWSKI   
11. Michał RESZKA   

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

GOSRiT II LuzinoNorda Karwia
GOSRiT II Luzino   Norda Karwia
2017-06-04, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Klif Chłapowo Norda Karwia
Klif Chłapowo 4:3 Norda Karwia
2017-05-21, 14:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
GKS Linia - GOSRiT II Luzino
Arka Prusewo - Puma Darżlubie
Norda Karwia - Relaks Mechowo
Sokół Bożepole Wielkie - Sokół Strzelno
Konsal Sławoszyno - Klif Chłapowo
Huragan Smolno - OKS Janowo
Barka Łebno - Ajax Leśniewo

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Relaks Mechowo 3:0 GKS Linia
OKS Janowo 1:1 Sokół Bożepole Wielkie
Sokół Strzelno 3:2 Konsal Sławoszyno
Klif Chłapowo 4:3 Norda Karwia
Arka Prusewo 7:0 Barka Łebno
Puma Darżlubie 3:1 GOSRiT II Luzino
Ajax Leśniewo 3:3 Huragan Smolno

Statystyki drużyny