Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Relaks Mechowo - GKS Linia 3:0
  • OKS Janowo - Sokół Bożepole Wielkie 1:1
  • Sokół Strzelno - Konsal Sławoszyno 3:2
  • Klif Chłapowo - Norda Karwia 4:3
  • Arka Prusewo - Barka Łebno 7:0
  • Puma Darżlubie - GOSRiT II Luzino 3:1
  • Ajax Leśniewo - Huragan Smolno 3:3
  •        

Losowa galeria

Marynarka Wojenna RP - Norda Karwia
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maka165 102
2. Karol39 96
3. tylkonorda 84
4. arek1407 64
5. ftb2user_1476136426. 21
6. ftb2user_1477741242. 17
7. reszka 17
8. pestka1929 8

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 84, wczoraj: 274
ogółem: 1 410 548

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Relacja spotkania

herb Norda Karwia
1:4
(1:2)
herb Barka Łebno
Norda Karwia   Barka Łebno

2017-04-12, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

1:0 14'  B. Jarmuż

1:1  21' Barka

1:2  28' Barka

1:3  80' Barka

1:4  86' Barka

herb Norda Karwia Informacje o kadrze Norda Karwia

1. Daniel MILOSZ   
2. Arkadiusz CZYLKOWSKI  zmiana 56" Adam LADEMANN   
3. Paweł PESTILENZ  zmiana 62" Jan FEDOROWICZ   
4. Łukasz BISEWSKI   
5. Patryk BISEWSKI   
6. Bartosz JARMUŻ kapitan bramka ??ta kartka   
7. Dariusz KORZENIEWSKI  zmiana 75" Dawid MIŁOSZ   
8. Krzysztof FELKNER   
9. Grzegorz ZALEWSKI   
10. Daniel DETTLAFF   
11. Michał RESZKA  zmiana 84" Michał MIETELICA   

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

GOSRiT II LuzinoNorda Karwia
GOSRiT II Luzino   Norda Karwia
2017-06-04, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Klif Chłapowo Norda Karwia
Klif Chłapowo 4:3 Norda Karwia
2017-05-21, 14:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
GKS Linia - GOSRiT II Luzino
Arka Prusewo - Puma Darżlubie
Norda Karwia - Relaks Mechowo
Sokół Bożepole Wielkie - Sokół Strzelno
Konsal Sławoszyno - Klif Chłapowo
Huragan Smolno - OKS Janowo
Barka Łebno - Ajax Leśniewo

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Relaks Mechowo 3:0 GKS Linia
OKS Janowo 1:1 Sokół Bożepole Wielkie
Sokół Strzelno 3:2 Konsal Sławoszyno
Klif Chłapowo 4:3 Norda Karwia
Arka Prusewo 7:0 Barka Łebno
Puma Darżlubie 3:1 GOSRiT II Luzino
Ajax Leśniewo 3:3 Huragan Smolno

Statystyki drużyny