Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • OKS Janowo - Relaks Mechowo 7:1
  • Celtic Reda - Puma Darżlubie 5:2
  • Sokół Strzelno -
  • Norda Karwia - Wicher Wierzchucino 0:3
  • GOSRiT II Luzino - Stolem II Gniewino 1:1
  • Konsal Sławoszyno - Klif Chłapowo 4:5
  • Ajax Leśniewo - Huragan Smolno 0:1
  •        

Losowa galeria

Norda Karwia - KS Chwaszczyno
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Karol39 44
2. tylkonorda 43
3. maka165 43
4. arek1407 28
5. reszka 2

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 221, wczoraj: 117
ogółem: 1 437 856

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Relacja spotkania

herb Norda Karwia
1:4
(1:2)
herb Barka Łebno
Norda Karwia   Barka Łebno

2017-04-12, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

1:0 14'  B. Jarmuż

1:1  21' Barka

1:2  28' Barka

1:3  80' Barka

1:4  86' Barka

herb Norda Karwia Informacje o kadrze Norda Karwia

1. Daniel MILOSZ   
2. Arkadiusz CZYLKOWSKI  zmiana 56" Adam LADEMANN   
3. Paweł PESTILENZ  zmiana 62" Jan FEDOROWICZ   
4. Łukasz BISEWSKI   
5. Patryk BISEWSKI   
6. Bartosz JARMUŻ kapitan bramka ??ta kartka   
7. Dariusz KORZENIEWSKI  zmiana 75" Dawid MIŁOSZ   
8. Krzysztof FELKNER   
9. Grzegorz ZALEWSKI   
10. Daniel DETTLAFF   
11. Michał RESZKA  zmiana 84" Michał MIETELICA   

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Huragan SmolnoNorda Karwia
Huragan Smolno   Norda Karwia
2017-10-22, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Norda KarwiaWicher Wierzchucino
Norda Karwia 0:3 Wicher Wierzchucino
2017-10-15, 14:00:00
vo - gospodarze nie stawili się na meczu
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Huragan Smolno - Norda Karwia
Relaks Mechowo - GOSRiT II Luzino
Puma Darżlubie - OKS Janowo
Wicher Wierzchucino - Konsal Sławoszyno
Klif Chłapowo - Sokół Strzelno
Stolem II Gniewino - Ajax Leśniewo
Celtic Reda - pauza

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
OKS Janowo 7:1 Relaks Mechowo
Celtic Reda 5:2 Puma Darżlubie
Sokół Strzelno
Norda Karwia 0:3 Wicher Wierzchucino
GOSRiT II Luzino 1:1 Stolem II Gniewino
Konsal Sławoszyno 4:5 Klif Chłapowo
Ajax Leśniewo 0:1 Huragan Smolno

Statystyki drużyny