Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Relaks Mechowo - GKS Linia 3:0
  • OKS Janowo - Sokół Bożepole Wielkie 1:1
  • Sokół Strzelno - Konsal Sławoszyno 3:2
  • Klif Chłapowo - Norda Karwia 4:3
  • Arka Prusewo - Barka Łebno 7:0
  • Puma Darżlubie - GOSRiT II Luzino 3:1
  • Ajax Leśniewo - Huragan Smolno 3:3
  •        

Losowa galeria

Marynarka Wojenna RP - Norda Karwia
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maka165 102
2. Karol39 96
3. tylkonorda 84
4. arek1407 64
5. ftb2user_1476136426. 21
6. ftb2user_1477741242. 17
7. reszka 17
8. pestka1929 8

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 88, wczoraj: 274
ogółem: 1 410 552

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Relacja spotkania

herb Norda Karwia
2:1
(2:1)
herb  Ajax Leśniewo
Norda Karwia   Ajax Leśniewo

2017-04-29, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Norda Karwia Informacje o kadrze Norda Karwia

1. Daniel MILOSZ   
2. Michał MIETELICA   
3. Arkadiusz CZYLKOWSKI ??ta kartka   
4. Łukasz KREFT bramka bramka   
5. Patryk BISEWSKI  zmiana 73" Adam LADEMANN   
6. Paweł PESTILENZ  zmiana 81" Paweł JACHIMKOWSKI   
7. Bartosz JARMUŻ kapitan   
8. Jan FEDOROWICZ  zmiana 55" Michał RESZKA   
9. Krzysztof FELKNER   
10. Grzegorz ZALEWSKI  zmiana 52" Dawid MIŁOSZ   
11. Daniel DETTLAFF   

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

GOSRiT II LuzinoNorda Karwia
GOSRiT II Luzino   Norda Karwia
2017-06-04, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Klif Chłapowo Norda Karwia
Klif Chłapowo 4:3 Norda Karwia
2017-05-21, 14:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
GKS Linia - GOSRiT II Luzino
Arka Prusewo - Puma Darżlubie
Norda Karwia - Relaks Mechowo
Sokół Bożepole Wielkie - Sokół Strzelno
Konsal Sławoszyno - Klif Chłapowo
Huragan Smolno - OKS Janowo
Barka Łebno - Ajax Leśniewo

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Relaks Mechowo 3:0 GKS Linia
OKS Janowo 1:1 Sokół Bożepole Wielkie
Sokół Strzelno 3:2 Konsal Sławoszyno
Klif Chłapowo 4:3 Norda Karwia
Arka Prusewo 7:0 Barka Łebno
Puma Darżlubie 3:1 GOSRiT II Luzino
Ajax Leśniewo 3:3 Huragan Smolno

Statystyki drużyny