Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • GKS Linia - Konsal Sławoszyno 0:3
  • Puma Darżlubie - Norda Karwia 3:0
  • Relaks Mechowo - Huragan Smolno 0:9
  • Klif Chłapowo - Barka Łebno 17:2
  • OKS Janowo - Ajax Leśniewo 9:0
  • GOSRiT II Luzino - Sokół Bożepole Wielkie 1:4
  • Sokół Strzelno - Arka Prusewo 8:7
  •        

Losowa galeria

OKS Rumia Janowo - Norda Karwia
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. maka165 115
2. Karol39 105
3. tylkonorda 86
4. arek1407 64
5. ftb2user_1476136426. 21
6. ftb2user_1477741242. 17
7. reszka 17
8. pestka1929 8

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 130, wczoraj: 85
ogółem: 1 421 614

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Relacja spotkania

herb OKS Janowo
6:3
herb Norda Karwia
OKS Janowo   Norda Karwia

2017-05-06, 15:30

Czas spotkania: 90 min.

1:0   22' D. Jastrzębski

2:0   29' D. Jastrzębski

3:0   40' D. Jastrzębski

4:0   54' G. Włodarski

5:0   65' M. Rolka

5:1   76' M. Reszka

6:1   80' W. Tomczak

6:2   86' P. Felkner

6:3   88' Ł. Kreft

herb Norda Karwia Informacje o kadrze Norda Karwia

1. Patryk BISEWSKI   
2. Arkadiusz CZYLKOWSKI   
3. Paweł JACHIMKOWSKI  zmiana 57" Marcin LACHS   
4. Łukasz KREFT bramka   
5. Paweł PESTILENZ  zmiana 83" Michał MIETELICA   
6. Przemysław FELKNER bramka   
7. Bartosz JARMUŻ kapitan   
8. Jan FEDOROWICZ  zmiana 83" Wiesław OKOŃSKI   
9. Maciej ZIELONKA   
10. Daniel DETTLAFF   
11. Michał RESZKA bramka   

herb Norda Karwia Zawodnicy rezerwowi Norda Karwia

1. Dawid MIŁOSZ   

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Puma Darżlubie Norda Karwia
Puma Darżlubie 3:0 Norda Karwia
2017-06-14, 18:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
GKS Linia 0:3 Konsal Sławoszyno
Puma Darżlubie 3:0 Norda Karwia
Relaks Mechowo 0:9 Huragan Smolno
Klif Chłapowo 17:2 Barka Łebno
OKS Janowo 9:0 Ajax Leśniewo
GOSRiT II Luzino 1:4 Sokół Bożepole Wielkie
Sokół Strzelno 8:7 Arka Prusewo

Statystyki drużyny