Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • OKS Janowo - Klif Chłapowo 4:3
  • Celtic Reda - Stolem II Gniewino 5:0
  • Norda Karwia - Konsal Sławoszyno 2:2
  • GOSRiT II Luzino -
  • Relaks Mechowo - Huragan Smolno 0:5
  • Puma Darżlubie - Wicher Wierzchucino 4:5
  • Ajax Leśniewo - Sokół Strzelno 2:1
  •        

Losowa galeria

Norda - Rozłazino
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. tylkonorda 27
2. maka165 24
3. Karol39 23
4. arek1407 19
5. reszka 2

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 85, wczoraj: 171
ogółem: 1 433 316

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Relacja spotkania

herb Puma Darżlubie
3:0
(1:0)
herb Norda Karwia
Puma Darżlubie   Norda Karwia

2017-06-14, 18:00

Czas spotkania: 90 min.

1:0  33' G. Breske

2:0  79'  G. Breske

3:0  84'  P. Białk

W II połowie B. Jarmuż nie wykorzystał rzutu karnego

herb Norda Karwia Informacje o kadrze Norda Karwia

1. Daniel MILOSZ   
2. Arkadiusz CZYLKOWSKI   
3. Paweł PESTILENZ   
4. Patryk BISEWSKI   
5. Bartosz JARMUŻ kapitan  zmiana 86" Maciej ZIELONKA   
6. Marcin LACHS 2?,cz   
7. Krzysztof FELKNER  zmiana 75" Wiesław OKOŃSKI   
8. Daniel DETTLAFF ??ta kartka   
9. Bartłomiej LISS   
10. Grzegorz ZALEWSKI   
11. Michał RESZKA   

herb Norda Karwia Zawodnicy rezerwowi Norda Karwia

1. Michał MIETELICA   

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Klif Chłapowo Norda Karwia
Klif Chłapowo   Norda Karwia
2017-10-08, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Norda KarwiaKonsal Sławoszyno
Norda Karwia 2:2 Konsal Sławoszyno
2017-09-16, 17:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Konsal Sławoszyno - Celtic Reda
Ajax Leśniewo -
Huragan Smolno - Puma Darżlubie
Klif Chłapowo - GOSRiT II Luzino
Sokół Strzelno - Norda Karwia
Stolem II Gniewino - Relaks Mechowo
Wicher Wierzchucino - OKS Janowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
OKS Janowo 4:3 Klif Chłapowo
Celtic Reda 5:0 Stolem II Gniewino
Norda Karwia 2:2 Konsal Sławoszyno
GOSRiT II Luzino
Relaks Mechowo 0:5 Huragan Smolno
Puma Darżlubie 4:5 Wicher Wierzchucino
Ajax Leśniewo 2:1 Sokół Strzelno

Statystyki drużyny