Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • OKS Janowo - Relaks Mechowo 7:1
  • Celtic Reda - Puma Darżlubie 5:2
  • Sokół Strzelno -
  • Norda Karwia - Wicher Wierzchucino 0:3
  • GOSRiT II Luzino - Stolem II Gniewino 1:1
  • Konsal Sławoszyno - Klif Chłapowo 4:5
  • Ajax Leśniewo - Huragan Smolno 0:1
  •        

Losowa galeria

Norda Karwia - KS Chwaszczyno
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Karol39 44
2. tylkonorda 43
3. maka165 43
4. arek1407 28
5. reszka 2

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 171, wczoraj: 117
ogółem: 1 437 806

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Relacja spotkania

herb Norda Karwia
2:1
(2:1)
herb Celtic Reda
Norda Karwia   Celtic Reda

2017-09-13, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

0:1  23' Celtic

1:1  25' P. Bisewski

2:1  35' D. Dettlaff

 

herb Norda Karwia Informacje o kadrze Norda Karwia

1. Daniel MILOSZ   
2. Dawid MIŁOSZ ??ta kartka   
3. Paweł PESTILENZ   
4. Patryk BISEWSKI bramka   
5. Przemysław FELKNER 2?,cz   
6. Bartosz JARMUŻ   
7. Marcin LACHS   
8. Adam LADEMANN  zmiana 55" Jarosław PIEPER   
9. Jan FEDOROWICZ   
10. Daniel DETTLAFF kapitan bramka   
11. Michał RESZKA ??ta kartka   

herb Norda Karwia Zawodnicy rezerwowi Norda Karwia

1. Michał MIETELICA   
2. Krzysztof FELKNER   

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Huragan SmolnoNorda Karwia
Huragan Smolno   Norda Karwia
2017-10-22, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Norda KarwiaWicher Wierzchucino
Norda Karwia 0:3 Wicher Wierzchucino
2017-10-15, 14:00:00
vo - gospodarze nie stawili się na meczu
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Huragan Smolno - Norda Karwia
Relaks Mechowo - GOSRiT II Luzino
Puma Darżlubie - OKS Janowo
Wicher Wierzchucino - Konsal Sławoszyno
Klif Chłapowo - Sokół Strzelno
Stolem II Gniewino - Ajax Leśniewo
Celtic Reda - pauza

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
OKS Janowo 7:1 Relaks Mechowo
Celtic Reda 5:2 Puma Darżlubie
Sokół Strzelno
Norda Karwia 0:3 Wicher Wierzchucino
GOSRiT II Luzino 1:1 Stolem II Gniewino
Konsal Sławoszyno 4:5 Klif Chłapowo
Ajax Leśniewo 0:1 Huragan Smolno

Statystyki drużyny