Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Norda Karwia - Ajax Leśniewo 1:1
  • Konsal Sławoszyno - GOSRiT II Luzino 1:7
  • Huragan Smolno - Celtic Reda 2:4
  • Sokół Strzelno - OKS Janowo 1:8
  • Wicher Wierzchucino - Stolem II Gniewino 3:3
  • Klif Chłapowo - Relaks Mechowo 3:1
  • Puma Darżlubie -
  •        

Losowa galeria

Norda Karwia - Joker Karlikowo Krokowa
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. tylkonorda 74
2. maka165 73
3. Karol39 73
4. arek1407 30
5. reszka 2

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 363, wczoraj: 201
ogółem: 1 470 330

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Relacja spotkania

herb Puma Darżlubie
4:1
(3:0)
herb Norda Karwia
Puma Darżlubie   Norda Karwia

2018-03-25, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

Bramki:

1:0   23' Puma

2:0   41' Puma

3:0   44' Puma

3:1   49' D. Dettlaff

4:1   74' Puma

herb Norda Karwia Informacje o kadrze Norda Karwia

1. Daniel MILOSZ  zmiana 46" Tomasz KRZYNOWEK   
2. Paweł PESTILENZ   
3. Karol OLSZEWSKI   
4. Patryk BISEWSKI  zmiana 67" Dariusz KORZENIEWSKI   
5. Przemysław FELKNER   
6. Bartosz JARMUŻ   
7. Adam LADEMANN  zmiana 46" Marcin LACHS   
8. Krzysztof FELKNER   
9. Bartłomiej LISS  zmiana 81" Jakub JARMUŻ   
10. Daniel DETTLAFF kapitan bramka   
11. Jan FEDOROWICZ   

herb Norda Karwia Zawodnicy rezerwowi Norda Karwia

1. Jarosław PIEPER   

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Celtic RedaNorda Karwia
Celtic Reda   Norda Karwia
2018-04-21, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Norda Karwia Ajax Leśniewo
Norda Karwia 1:1 Ajax Leśniewo
2018-04-14, 17:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Celtic Reda - Norda Karwia
GOSRiT II Luzino - Sokół Strzelno
Puma Darżlubie - Klif Chłapowo
Relaks Mechowo - Wicher Wierzchucino
Ajax Leśniewo - Konsal Sławoszyno
Stolem II Gniewino - Huragan Smolno
OKS Janowo - pauza

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Norda Karwia 1:1 Ajax Leśniewo
Konsal Sławoszyno 1:7 GOSRiT II Luzino
Huragan Smolno 2:4 Celtic Reda
Sokół Strzelno 1:8 OKS Janowo
Wicher Wierzchucino 3:3 Stolem II Gniewino
Klif Chłapowo 3:1 Relaks Mechowo
Puma Darżlubie

Statystyki drużyny