Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Norda Karwia - Klif Chłapowo 3:3
  • OKS Janowo - Stolem II Gniewino 14:2
  • Celtic Reda - Sokół Strzelno 5:1
  • Puma Darżlubie - Relaks Mechowo 3:10
  • GOSRiT II Luzino - Huragan Smolno
  • Ajax Leśniewo - Wicher Wierzchucino
  • Konsal Sławoszyno -
  •        

Losowa galeria

Konsal Sławoszyno - Norda Karwia
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Karol39 97
2. maka165 94
3. tylkonorda 92
4. arek1407 30
5. reszka 2

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 89, wczoraj: 169
ogółem: 1 477 019

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Relacja spotkania

herb Celtic Reda
3:0
(1:0)
herb Norda Karwia
Celtic Reda   Norda Karwia

2018-04-21, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

Bramki:

1:0   34" M. Perszon

2:0   77' A. Zelewski

3:0   89' P. Łaga (karny)

herb Norda Karwia Informacje o kadrze Norda Karwia

1. Daniel MILOSZ   
2. Jarosław PIEPER   
3. Karol OLSZEWSKI   
4. Radosław ŁOJEK   
5. Patryk BISEWSKI   
6. Marcin LACHS   
7. Adam LADEMANN   
8. Daniel DETTLAFF kapitan   
9. Michał RESZKA   

herb Norda Karwia Prezentacja graficzna składu drużyny Norda Karwia


Patryk BISEWSKI
Daniel DETTLAFF
Marcin LACHS
Adam LADEMANN
Daniel MILOSZ
Michał RESZKA
Jarosław PIEPER
Karol OLSZEWSKI
Radosław ŁOJEK

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Wicher WierzchucinoNorda Karwia
Wicher Wierzchucino   Norda Karwia
2018-05-27, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Norda KarwiaKlif Chłapowo
Norda Karwia 3:3 Klif Chłapowo
2018-05-19, 17:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
Wicher Wierzchucino - Norda Karwia
GOSRiT II Luzino - Stolem II Gniewino
Relaks Mechowo - OKS Janowo
Huragan Smolno - Ajax Leśniewo
Puma Darżlubie - Celtic Reda
Klif Chłapowo - Konsal Sławoszyno
Sokół Strzelno - pauza

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Norda Karwia 3:3 Klif Chłapowo
OKS Janowo 14:2 Stolem II Gniewino
Celtic Reda 5:1 Sokół Strzelno
Puma Darżlubie 3:10 Relaks Mechowo
GOSRiT II Luzino Huragan Smolno
Ajax Leśniewo Wicher Wierzchucino
Konsal Sławoszyno

Statystyki drużyny