Norda Karwia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Ajax Leśniewo - Puma Darzlubie 11:0
  • Stolem II Gniewino - Gryf II Wejherowo 2:4
  • Kaszuby Połchowo - KP Gdynia 1:2
  • Lider Dębogórze - Sztorm II Kosakowo 3:4
  • Sokół Strzelno - Norda Karwia 1:4
  • Arka Prusewo - KP Gdynia AP 0:10
  • Huragan Smolno -
  •        

Losowa galeria

KP Gdynia - Norda Karwia
Ładowanie...

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pestka1929 66
2. maka165 65
3. tylkonorda 8

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 3 gości

dzisiaj: 179, wczoraj: 539
ogółem: 1 979 663

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Relacja spotkania

herb Norda Karwia
1:8
(0:5)
herb Celtic Reda
Norda Karwia   Celtic Reda

2019-09-14, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

15'  0:1  M. Ribakowski

26'  0:2  M. Ribakowski

28'  0:3  Sz. Gajewski

30'  0:4  M. Wójcik

40'  0:5  M. Białk

49'  0:6  Sz. Gajewski

63'  1:6  M. Reszka

70'  1:7  P. Szymański

85'  1:8  M. Białk

herb Norda Karwia Informacje o kadrze Norda Karwia

1. Grzegorz ZELEWSKI   
2. Michał JAGIEŁŁO   
3. Paweł PESTILENZ ??ta kartka   
4. Jarosław PIEPER   
5. Karol OLSZEWSKI ??ta kartka   
6. Sławomir WIELEWICKI  kontuzja 65" Maciej KORTHALS   
7. Wojciech SZULC   
8. Maciej STROMSKI   
9. Dominik SAPIŃSKI czerwona kartka   
10. Daniel DETTLAFF   
11. Michał RESZKA bramka   

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Norda KarwiaPuma Darzlubie
Norda Karwia   Puma Darzlubie
2021-05-08, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Sokół Strzelno Norda Karwia
Sokół Strzelno 1:4 Norda Karwia
2021-05-02, 14:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
Norda Karwia - Puma Darzlubie
Gryf II Wejherowo - Sokół Strzelno
Kaszuby Połchowo - Ajax Leśniewo
KP Gdynia - Huragan Smolno
Sztorm II Kosakowo - Stolem II Gniewino
KP Gdynia AP - Lider Dębogórze
Arka Prusewo -

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
Ajax Leśniewo 11:0 Puma Darzlubie
Stolem II Gniewino 2:4 Gryf II Wejherowo
Kaszuby Połchowo 1:2 KP Gdynia
Lider Dębogórze 3:4 Sztorm II Kosakowo
Sokół Strzelno 1:4 Norda Karwia
Arka Prusewo 0:10 KP Gdynia AP
Huragan Smolno

Statystyki drużyny